Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

V Smere objavili čaro fake news (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Matus, ale ved Meciar toto robil ked bol pri moci a nonstop HZDS verklikovalo ako cela opozicia a novinari su plateni zapadom aby skodili mladej SR. To nie je nic nove, co robi Smer.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

nemá zmysel plakať, aký je na nás Smer zlý.
Treba prinášať konkrétne informácie, mená, čísla - to je investigatíva. Nemá zmysel bojovať proti propagande inou propagandou, lebo práve to vytvára dymovú clonu!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale má,

aspoň upozorňovať ,veď Vy sám ste svedkom toho, akú moc má trollovská propaganda, keď už nedokážete rozlíšíť, čo je propaganda a čo fakty. Veď najväčším úspechom trollov je spochybniť všetkých a všetko, nerobiť rozdiel medzi Sme a Zem a vek, a to práve robíte a ani netušíte, že Vás majú spracovaného.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

plne súhlasím,

lenže to by sa muselo novinárom chcieť pracovať. Prepisovať články dookola, prinášať len akože fakty a chrliť len propagandu je totiž omnoho ľahšie a jednoduchšie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Odporúčam sledovať hlavný nástroj EU na sledovanie prokremeľskel propagandy www.euvsdisinfo.eu
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

putinovci minuskuju ako keby od toho zavisel ich plat


zrejme aj zavisi
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Veci nebudú presne takto,

Iniciatíva za slušné Slovensko celú dobu tvrdila, že je len nezávislou občianskou inciatívou a zrazu šup a je v politike. Takže dosť ťažko brať argument, že všetky aktivity nemali politickú motiváciu.

https://www.aktuality.sk/clano...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hm,

treba jasne pomenovať, kto je šíriteľom a podporovateľom fake news Smeráckeho zlepeňáka ... sú to právnici v riadení štátnej moci za sekundovania neomarxistických ideológov spolupracujúcich v úplnej zhode s koalíciou ... táto skutočnosť je nereformovateľná, no dá sa politicky poraziť jedine vo voľbách, nakoľko pokojné protesty obyvateľstva nemali dostatočnú hybnú silu zvládnuť demoralizujúcu činnosť vlády ... :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Naivita nás priviedla až sem

1989 - čo nevidieť 30 rokov po ..
Chceli sme lepšiu, prosperujúcu, slušnú, občiansku spoločnosť.
Dovolili sme prevziať správu veci verejných ľuďom čo na dosiahnutie mocenských cieľov neváhajú použiť akýkoľvek populistický inštrument, bez ohľadu na hodnotové ukotvenie politického zoskupenia v ktorom pôsobia.
"Stávame sa svedkami zbližovania proputinovskej dezinformačnej scény s vládnucou garnitúrou v boji proti občianskej spoločnosti a slobodným médiám."
Áno - prebieha demontáž posledných zbytkov prvkov "rozumnej demokracie". Tomu, čo sa deje je čas najvyšši sa postaviť. Nie, netreba sa báť obviňovania, "že nie všetky aktivity Iniciatívy za slušné Slovensko mali nepolitickú motivaciu". Naopak. Je dobré podporiť politické ambície formujú9cej sa novej vlny.Tadiaľ vedie cesta.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre