Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keby tak polícia kreatívne skúšala vypočuť Kosíka, ako útočí na novinárov (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž,ale niekto musí ostať

vinný................. A kým Kosík je ďaleko a to je pre políciu rizikový faktor /vysvetlím/,tak novinári sú obvykle hneď "po ruke".
Kosík je rizikovým faktorom preto,že by jednak mohol niečo povedať čo sa práve teraz nehodí,navyše aj ich ovečky to nakoniec môžu pochopiť tak,že sa vyhovárajú na niekoho ,kto je ďaleko a preto sa nemôže brániť. Ono ani novinári nemôžu brániť,ale vždy bude protiargument - veď ste tam boli - prečo ste sa nebránili ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Si sa do toho nejak zamotal...

.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Až bude Sulík predseda vlády a Matovič minister vnútra, Lexa opäť začne krúžiť okolo Zemegule a môže si vziať zo sebou aj Mečiara. Teda ak nevysvitne, že aj týchto veľkí páni držia za gaštany.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

?

Zaujímavé!!!! Kosík sa che vyspovedať až teraz, keď je podozrivý z nejakých podvodov a zavreli ho do "luxusnej" africkej basy. Tak tejto konšpirácii, že pánko bude vypovedať pravdivo môže veriť iba slabomyseľný jedinec... Kde bol doteraz?

Táto kauza mi pripomína Mečiarove "zakódované" CD. Do dnes nikto nezistil, čo na ňom vlastne bolo, ale médiá o tom hovorili ako o jasnom dôkaze... Tipujem, že Kosík po prevoze do slovenskej basy dostane "nevysvetliteľnú" amnéziu. Ale to už nebude táto kauza nikoho zaujímať.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kosíka

sa boja, lebo toho veĺa vie. Hlavne na Lexu a SIS a o únose Kováča jr. Keď sa tam dostali novinári, prečo nie polícia ? Kosík sa odtiaľ nedostane, lebo chce hovoriť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Kosík síce veľa vie, ale nepovie, lebo by musel obviňovať aj sám seba. Už teraz je právoplatne odsúdený na súhrnný trest 18 rokov, čo sa v jeho veku rovná pomaly doživotiu. Súčasne čelí ďalšiemu obvineniu z nejakých pokútnych obchodov s umeleckými dielami a falzifikátmi A.Warhola, za čo môže dostať údajne aj doživotie. Aj keby chcel vymeniť informácie za miernejší trest, vždy bude hovoriť tendenčne, obviňovať komplicov, na ktorých má ťažké srdce, ale úplnú pravdu nepove. To nie je človek, ktorý sa raz podkol v živote. Ako vidno len z tých známych kauz, takmer celý jeho “dospelý” vek je prešpikovaný špekuláciami a nie čestnou prácou. Prečo by sme mu mali veriť / alebo polícia/, že naraz si vstúpil do svedomia. Polícii, vyšetrovateľom nemusíme dôverovať, ale oni tiež nie sú blbci, aby nevedeli, aké relevantné informácie môžu od permanentného delikventa získať. Kosík precenil situáciu, je bez peňazí, vie, že ak by ho aj hneď prepustili na slobodu, bude už večný štvanec. Je na neho vydaný medzinárodný zatykač, tak sa potrebuje dostať /zadarmo/ na Slovensko. S kmotrom Maigom sa rozkmotril, a kto iný by mu už pomáhal, keď je asi už aj v Mali jasné, že je odsúdený a na úteku.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zaujimave Sme si vzdy najde temu,aby utocilo na policiu teraz je to Kosik,odsudeny clovek,no ale ste nim moc neziskali bodov,Kosik je nezaujimavy ,dajte nieco nove,nezabera to ,chapem uhorkova sezona,asi ja radsej nejaku eroticku knihu,viac vzrusenia,to zabera .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A čo tak táto informácia ???
Subject: USA-koncentrák v Brně 1998-aby se na to nezapomnělo.
r
Dne 4. listopadu 1998 otřásla Českou republikou naprosto nečekaná aféra. Aféra, která otřásla jak českými státními orgány, tak samotnou vládou USA. Toho dne byl totiž v České republice oficiálně odhalen koncentrační převýchovný tábor. Tento koncentrační tábor byl zřízen orgány USA v únoru 1998 na odlehlém místě, asi 10 kilometrů severozápadně od Brna v lokalitě nazvané Jelenice u brněnské přehrady.

Část hlídacího personálu tvořili Američané, kteří celý tábor také řídili, zbytek dozorného a provozního personálu byli najatí Češi, kteří očekávali původně práci vychovatelů.Když však oduševnělá část českého personálu zjistila, o jakou špinavou, nezákonnou a utajenou práci se jedná a kdo všechno je do ní zapleten, podařilo se několika z nich uniknout pozornosti a informovali o tomto táboře policii, patřičné úřady i tisk.

Díky tomu byl dne 4.listopadu 1998 /po 9. měsících fungování/ odhalen první koncentrační tábor od revoluce r. 1989.Začalo jedno z největších vyšetřování v dějinách České republiky. Kromě policie se do celé akce zapojila i česká tajná služba BIS společně s americkou federální policií FBI.

To, co se zjistilo, bylo strašné….V tomto českém koncentračním táboře si orgány USA zřídily koncentrační, izolační a převýchovný tábor pro své problémové americké občany ve věku od 14. do 18. let. Nikdo již přesně nezjistí, kolik Američanů zde bylo tajně před orgány České republiky vězněno, ale v době, kdy policie a tajná služba BIS vnikly do objektu, bylo na místě 61 amerických občanů.Všichni tito, předem vytipovaní američtí občané, mají stejný osud, všem bylo na území USA slibována nevinná poznávací exkurze, ale při ní byli uneseni, byli jim zabaveny osobní doklady a pasy a zavlečeni do České republiky /aniž by to státní orgány ČR zaregistrovaly/.

V tomto koncentračním táboře Jelenice, který Američané nazvali ,,Morava Academy,, - byli všichni unesení američtí občané pod přísným, doslova vězeňským dozorem. Kromě nucených a mnohdy násilných převýchovných programů byli také za zdmi Jelenice nedobrovolně trestáni a mučeni. Ve zvláštních místnostech bez oken, jediného zdroje světla i jakéhokoliv nábytku, byli zavíráni na dlouhé hodiny bez jídla i pití.

Jindy byli naopak zavíráni do úmyslně přetápěných místností do 40. stupňů, kde museli ležet svázaní na zemi a ve dne i v noci na ně bylo namířeno oslňující světlo. Zákaz pohybu a fyzické tresty byly v podstatě na denním pořádku. Nikdo z nich nesměl opustit budovu Jelenice, nebylo to ani technicky možné, pohyb po budově byl omezen stejně.

Policie ČR provedla přes 70 výslechů, od zadržených Američanů po americké a české věznitele. Všech vysvobozených 61 Američanů bylo v polovině listopadu 1998 odesláno zpět na území USA. Proti věznitelům začalo trestní řízení v němž byli obviněni hned z několika trestných činů a zločinů proti lidskosti.

Jak vyšlo najevo, americké orgány kryly únosy svých ,,problémových Američanů,, z USA do izolačních převýchovných táborů v České republice aj… a to zřejmě se spoluprácí českých orgánů. Jak jinak lze vysvětlit, že se náhle z USA ztratí 61 lidí, aniž by je zdejší úřady postrádaly a dostaly se do České republiky bez pasů a jiných dokladů, aby zde dlouhé měsíce přebývaly na ,,neznámém,, místě, aniž by to České úřady vůbec zaregistrovaly.

Začalo se dokonce hovořit o propojení s americkou vládou, neboť ta uzákonila již tehdy zřizování převýchovných a izolačních táborů pro americkou mládež. Z naprosté lability byla obviňována i vláda České republiky, která s tím začala něco
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ppolícia a prokuratúra

akoby prestali na Slovensku existovať. Pri ľudskom organizme sa takejto situácii hovorí INFARKT. KOLAPS.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Občas ich ale ešte vidno popri cestách

...myslím tých policajtov, zatiaľ čo prokurátori sa skrývajú za tmavými sklami svojich čiernych SUV.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Áno, aj pri infarkte niektoré orgány

fungujú. Hocvi srdce alebo mozog vypovedali službu. tak je to aj s našou políciou. Prípad Kosík je jedným z infarktov našej polície a prokuratúry. Nič na tom nemení fakt, že policajti pri cestách ďalej slúžia. Otázka je však ako slúžia. Llebo napríklad zákon, ktorý nahráva zbohatlíkom, mafiánom a iným arogantným vodičom, ktorí vysoko prekračujú rýchlosť , nedovoľuje vziať vodičák, "iba" zaplatiť 800-eurovú pokutu. Zákon je pre oligarchov. Tak ako celá polícia.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kosik vie

vela na Lexu,Lexa na Meciara a Meciar na vsetkych. Kruh je uzatvoreny,cize nikdy sa nic nevysetri. A ked sa k tomu pripocita neistota,co vedia na vladny zlepenec,tak je to jasne.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

všetko čo vie kosík

vedia aj komunistické orgány, kosík si myslí že si hovorením pomôže, komunisti vedia že hovoreniu treba zabrániť a vedia ako na to - ostatné preskúšanie akcieschopnosti bolo pred polrokom
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Vsetko so vsetkym suvisi.

Opat si treba spomenut, aku barieru vytvorili R.Fico , jeho strana SMER ako aj SNS svojim postojom k amnestiam, pokial sa verejnou mienkou ale aj aktivitou niektorych clenov MOST-HID nepodarilo tuto hanebnost v parlamente prelomit. Bugar vtedy povedal v tom zmysle, ze najvacsia prekazka je uz odstranena a teraz zalezi na ostatnych instituciach, ako sa k tomu postavia. A tieto institucie sa k zrusenym amnestiam postavili po svojom. Po svojom znamena, ci to je, alebo nie je "... nas clovek...". Bugar , alebo Gal to urobit nemusia, ale ked sa uz pasuju do pozicie, ze tento balvan v prlamente bol odstraneny aj ich zasluhou co treba spravodlivo uznat,timto dvom panom by neuskodilo, keby sa celkom legitimne zacali pytat kompetentnych, v com je problem. Pretoze to zvonku vyznieva tak, ze je to vysmech nielen voci verejnosti, ale aj voci nim .
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hlúpy ??

že je hlúpy by som si nedovolil tvrdiť, skôr je poplatný. Už za bývalého režimu novinári boli propagandisti jednej politickej strany a teraz sú propagandistami viacerých politických strán. To je len konštatovanie holej skutočnosti. Pekný príklad je Leško, ktorý v minulom režime propagoval komunistické myšlienky v PRAVDE, lebo z toho žil a teraz je najväčší demokrat. Terajší novinári tiež píšu ako to od nich zamestnávateľ ( redakcia novín ) vyžaduje.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre