SME
Pondelok, 18. január, 2021 | Meniny má BohdanaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pellegrini sa mohol poučiť z Fica (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Pellegrini nič nechápe

Robí len to, čo mu iní povedia (prikážu).
 

 

No, myslím, že Papagajíni už začína vystrkovať rožky. Rozklepaný Fico už toho veľa nenamúti. Fico si myslí, že on je SMER, ale tak to nie je. Už je smiešny.
 

?

Kto setri, ma za tri. Kto vysetri, ma za vytri.

Nicmene, Fico si mysli, ze je SMER, a aj to tak je. Ak sa Pellegrini zbavi Fica, ten odide a zalozi si novu stranu, a volici prejdu k nej. Alebo ku Ko-Ko-Kotlebovi (furt si neviem zapamatat ten spravny pocet slabik). Alebo k Dankovi. Alebo ku Kollarovi. Ale u Pelleginiho nezostanu. Rovnako, ako by nezostali u Richtera, Zigu, Glvaca ci Kalinaka, ak by sa postavili proti ich kockatemu idolu.
 

 

Ficovi hlavne už neslúži zdravi. Mladý chlap s troma bajpasmi? A čo tie ruky pod stolom? Keď ich má na stole, trasú sa mu ako vetchému starčekovi s Alzheimerom. Na takého koňa už oligarchia vsádzať nebude.

A tie slabomyseľnosti, ktoré v poslednom čase predviedol. Trošková. Spomenul si, ako babky demokratky verejne nadržali Mečiarovi, keď obháňal svoje blondýnky. Že chlap to potrebuje. On si najme kráľovnú krásy a nezistí si, že ju hobľovali mafiáni. Podľa môjho názoru Troškovú ani raz neopáčil. Bola len na pritiahnutie voličov, ktorým sa páčia mačovské maniere.

Ten debilný vtip o zdochnutej mačke. Nielen vtip bol debilný, ale aj Fico mal náladu, ako keby jeho obľúbenú mačku práve zadlávil traktor. Ozajstní žartovníci vedia podať aj debilneší vtip tak, aby sa obecenstvo rozosmialo.

Novinári sú pre neho špinavé protislovenské prostitútky. Fico nikdy nebol k novinárom ústretový. Už počas minulých volieb ich nechal nocovať na trávniku pred sídlom SMERu. Ale vyhlásiť ich za prostitúky, to je nový level. Jasné, že novinári pôjdu po všetkých ficoidoch ako sršne, čo nikomu nechýba.

Keď to spočítame, Fico je telesne aj duševne už len troska. Navyše má v osobe Pellegríniho nepriateľa, keďže sa k nemu správal ako ku psovi, keď ho menoval za premiéra. Nedovolil mu prehovoriť ani slovo. Pelle mu to spičíta.

Oligarchia teraz Pellegríniho testuje. Nebude žiadne terno, keďže dal svetu na vedomie, že chodí sadiť zemiaky. Predseda vlády nemá čas na sadenie zemiakov.
 

 

Pellegrini je uplna maňuška. Vsetci volici smeru stale chapu fica ako premiera. Az by fico skoncil v politike, potom by len prisiel sok, ako je pele len prd vo vdzuchu a rovnako preferencie smeru
 

Ved prave!

Kukam na nadpis a podnadpis a ze ci mi nieco uniklo: Fico a poprava v minulom case?!

aha...
"Pellegrini sa poučil z krízového vývoja
...Fica popravila politická pýcha."

Nadpis na urovni tech.sme
..zeby mali v pente tymbilding? :-)
 

Pellegrini vie veľmi dobre čo robí

Spolieha sa na to, že všetko raz vyšumí. Emócie opadnú, tak ako po vražde Kuciaka.
Potrebujú držať status quo do marca 2020. Ich 20 - 25% stádo ich neopustí.

Pellegrini by si mal zavolať všetkých Smerákov, aby mu popísali, akých kostlivcov ešte skrývajú vo svojich skriniach, aby bol pripravený to ustáť, keď vypadnú z skrine.
 
Hodnoť

Ehm

Fica "popravila politická chyba", pýcha? Ja som myslel si, že post ho stál odpor verejnosti. Keď miera zlosti vysoko prevýšila podporu pre predcedu Vlastnou hlavou a ten bol nútený z dôvodu prežitia seba, strany a kontinuity odstúpiť.
Ak dnes Pelle tára o nezávislom vyšetrení, prešetrení a iných divoch, je to uveriteľné ako strata poctivosti vyslúžilej marriety až na lôžku svadobnom.

Je irónia, výsmech či arogantnosť predcedu ak vyzýva prezidenta na odstúpenie, lebo dovolil si nahlas pochybnosť a smeráckej ministerke vysloviť?
Onô ako zvykom predcedá má, problém nie je v susscrofovine spáchanej, problém je v tom, že existujú ľudia čo na to poukazujú. A chcieť od jeho koníka aby sa poučil, je obdobné ako chcieť od nemého aby áriu zaspieval.
 

Ja si

myslím, že Ty a Tkačenko si neprotirečíte. Ficova pýcha len zvyšovala odpor verejnosti. Keby bol Fico odstúpil skôr, odpor verejnosti by bol postupne vyšumel skôr, ako postupne vyšumel po zmene predsedu vlády a (kozmetických) zmenách vo vláde. Fakticky sa nič nezmenilo a kde je odpor verejnosti? Kde máme slušné Slovensko? Nie je to len letnými prázdninami. Je to smutné, ale je to tak.
 

F*cova ...

... pycha zpusobila, ze opakovane prisel s ustupkem, az kdyz bylo pozde.
 

Pod toto sa podpisujem.

.
 

 

a že" I´ll be back mr president" , dúfam, že sa vráti a aspoň jedna susscrofa nájde namiesto válova koryto s vriacou vodou. Dám jeden môj mesačný príjem na ochranu odvážnych, ktorí vezmú do basy aspoň jedno z týchto mafiánskych hláv. Veľmi si prajem, aby o Slovensku sa napísalo, že má odvahu dať do basy nielen málo vplyvných, ale aj hlavy chobotnice, právnikov, politikov za tie zverstvá, ktoré zanechávajú hlavne v morálnom aspekte na Slovensku.
 

Popravila ho.

A že katom bola verejnosť, to je čosi iné.
Skôr by som poukázal na to, že Pellegrini sa z krízového vývoja vôbec nepoučil. Iba nie je tak drzý ako Fico. Presnejšie: jeho drzosť je úmerná jeho času/pôsobeniu v top politike.
Mimochodom, tak drzého politika, akým ***** (?) Fico, takého treba hľadať drobnohľadom. Posledný taký krčmovo-drzý politik bol Mečiar a roky vieme, že Fico bol jeho veľmi nadaný žiak. A vieme aj to, že žiak v tomto prípade prekonal učiteľa. Dokonca aj v tom, že obaja sa snažili byť prezidentmi a aj tu sa ukázalo, že predsa len sme sa ako národ kamsi posunuli. Kým v prípade záujmu poraziť Mečiara sme volili menšie zlo, t. j. Gašparoviča, v prípade záujmu poraziť Fica sme volili už oveľa lepšie. A zodpovednejšie.
 

Úsmevný admin.

Počítač, presnejšie program dokáže niekedy veľmi úsmevné kúsky. Ako v tomto prípade.
Napísal som o Ficovi "akým je, alebo bol", ale namiesto "alebo" som tam mal lomku (toto: /). Admin to spojenie (bol/je - skús opačne bez lomky) samozrejme vyhodnotil ako pokus napísať vulgárne slovo na j a vybodkoval. Pritom ja som napísal, že Fico je (pretože stále sedí v parlamente, teda je) a zároveň že Fico bol, pretože jeho hviezd zhasína (bol premiér a s vysokou pravdepodobnosťou už nikdy v živote premiér nebude).
Nebuďte smutní. Aj z vás si admin niekedy vystrelí a ani neviete kedy.
 
Hodnoť

 

..."keď sa začne vyšetrovať, môže sa aj niečo vyšetriť. " He-he, to má také grády nádeje ako keby sme tvrdili, že keď Kaliňák začne hovoriť, môže povedať aj pravdu. :-) Vyšetriť ?, naši ?, prosím Vás pán komentátor, ak, tak jedine pomocou donucovacích metód a prostriedkov a aj to bez záruky.
 
Hodnoť

Slabe pochpoenie situacie

"Vysetrovat" ide inspekcia co priamo spada pod Sakovu. Dovi dopo
 
Hodnoť

Keď prečítam

v niektorom článku slovo "premiér", automaticky sa mi vybaví Róbert Fico. Aj po relatívne dlhom čase. Prečo asi?
 

Aj mne, ale keď prečítam v niektorom

článku slovo zlodej, klamár, podvodník, hnus, hnoj, potkan, doživotne odsúdený a niektoré iné.
 

Asi ste podvedome

preskočili ku inému ústavnému činiteľovi spod Tatier - to sa totiž presne na neho hodí ...
 

ale Fico predsa pochádza z Topolčian

a Kaliňák kdesi z východu (či Bulharska?). Ale zasa do Tatier to nie je až tak ďaleko, však?
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre