SME
Piatok, 19. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Cséfalvayová už SNS dlhšie leží v žalúdku (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Poslednú dobu sa mi Cséfalvayová celkom pozdáva...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

nech sa Katka nečuduje

Dobre bola varovana ze s MAFIOU Smer a SNS sa nedá vládnut a predsa nedodrzala slub volicom a podporila vznik tejto protisloveskej vlády! Má, čo si sama navarila! Ale ešte môže stále aspon trochu napravit svoj image a odísť do opozície bud sama alebo s celým Mostom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

No pozri

fešanda to je to jej nikto neberie ale platí to, čo napísal V666 nižšie. Až keď Most túto koalíciu zvalí až potom sa môžeme baviť o tom čo sa nám páči a čo nie. Zatiaľ to vyzerá tak že Most si cez Eršéka otvoril zlatú baňu a krochká blahom. Spolu s poslancom Blahom a jemu podobným ktorých pobozkali múzy ako vtipne glosuje Schutz.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

To sú tie fajnové špecifiká demokracie karpátskeho typu. Človek sa nestačí diviť, čo parlamentný truhlík, to námet na román alebo Oskarmi zasypané filmové veľdielo. A kde sú v taký čas tí, ktorí nesú pred celým svetom zodpovednosť za reputáciu krajiny ? Čo je to za vajatanie ministerstva zahraničia tlmočené nejakým hovorcom, kde sú konzekvencie, ktoré má truhlík pocítiť tak, aby si už nikdy v živote nič podobné nedovolil ? Alebo treba tomu azda rozumieť tak, že vlastne urobil to, čo si domáca boľševická klika tajne želala ? Takže sa mu zato nič nemôže stať ? Nuž mohli by sa vyfarbiť ako to vlastne je. Mohol by k tomu niečo povedať aj kapitáň Danko, ak mieni najbližšie tiež vystúpiť na "ruskom" Kryme. Teraz na 50 výročie okupácie Slovenska by sa to hodilo, je to tá pravá chvíľa vliezť okupantovi, oné...., čo som to vlastne chcel ? Áno, áno, lenže rubľofondy vraj neexistujú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

My máme Ministra zahraničných veci?

R.I.P., tovarišč Miroslav Migmo Lajčák.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž keby tam vliezol, ani by mi to

nevadilo, pokiaľ by to bolo dostatočne hlboko, že by sa tam stratil. Ja ho rusom celkom doprajem.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Most dávno spálil mosty.

Správne postoje autorky, vtipné formulácie, ale možno aj plýtvanie silami. "Koaličné škriepky" majú v skutočnosti iba dva účely: 1. Prekryť niečo závažnejšie; 2. Rehabilitovať sa pred časťou voličov kvôli blížiacim sa voľbám. Pani Cs. možno má názory, ktoré verejne zastáva, ale ak bude treba, tak zahlasuje za názory, ktoré nezastáva. Vo štvrtok sme to mohli sledovať, keď Mostári zahlasovali za tajné zasadanie príslušného výboru o únose. Je zjavné, že Most už dávno spálil mosty a s pádom tejto koalície v skutočnosti vôbec nekalkuluje. Bugár by musel dostať od opozície také záruky, aké mu ani náhodou nemôže ponúknuť.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A ja dúfam, že opozícia mu ani nič

neponúkne. Béla si to už nezaslúži.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž Most

ktorý umožňuje koalícii kleptokratického typu parazitovať na štátnych peniazoch zrejme pociťuje blížiace sa voľby tak stúpa jeho mierne znepokojenie. Tieto koaličné tančeky by nás nemali zmiasť, pretože v skutočnosti nejde o nič iné ako len ešte ostať pri koryte podľa možnosti aj po najbližších voľbách.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre