SME
Piatok, 26. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Primárky môžu robiť zdravé strany, nie OĽaNO (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tu nejde o to, kto za koho kope, ale čo je pravda!
A tu by mali v prvom rade hájiť média!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ale

nevrav :}
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Toto je presne dôvod, prečo

vám libartariánom už neverím, a prečo si myslím, že vy alternatívu k Ficovi nedokážete.

Autor článku čosi máličko pokritizoval na SaS a Oľano, a ty si už začal pľuť, škriekať, ohadzovať druhých svojimi výkalmi.

OK. Nesúhlasíš. lenže - ako vždy - namiesto nejakého argumentu, v čom autor zavádza, iba ziapeš a bliakaš. keby to bol jeden príklad, nestálo by to za reč, ale toto je trvalá, dlhodobá charakteristika tejto vašej besnej tlupy.

Poznám viacerých ľudí, ktorí tiež tvojho šialeného povaľovača vlády neznášajú, a ani jeden z nich nie je ani červený, ani ľavičiar ani nič podobného.

Neznášajú ho oprávnene, pretože ste agresívni, povrchní, arogantní, manipulujete pravdu, ste neschopní percepcie a jemného rozlišovania detailov (z ktorých sa skladá pravda) a aj keď možno dosahujete niekedy priemernú inteligenciu, správate sa pre svoju aroganciu ako skutoční debili.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie

som volič ani SAS, ani Olano, ty analytik
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

A

keď už si taký nechapavý, že treba po lopate:
1. Aj podpriemerné mu foxteriér ovi je jasné čo bolo myslené pod pojmom "primárky". Naozaj nechceli behať s volebnou urnou za občanmi, to si len chcú na základe odozvy vybrať 1 kandidáta a neísť každý so svojím.
2. Myslieť si, že kvalita strany závisí od počtu členov si myslí len úplne podpriemerný foxteriér, ktorý nikdy nepočul o Smere a KSČ.

Tkačenko môže písať o čomkoľvek, ale on s láskou spomína na svojich ruských sú kmeňov ov a ospravedlňuje ich zločiny. A rád ako kovaný červený progresivista okiazdza ideologických nepriateľov.

Už je to jasnejšie, nechapavý súdruh?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Je na zamyslenie

Kto je ten co v diskusii Vas dvoch "bliakal" a kto len vyjadril slusne svoj nazor? Kto je kto?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

1205647

Keby si už skončil ty hovorca antilibertariánov, ktorý ani v základnýcjh rysoch neovláda štylistiku a pasuje sa, nechtiac, z rozumovej nedostatočnosti, za ich hovorcu. Ak tomu nerozumieš, a ty nerozumieš,čuš. Werich má ma to výbornú myšlienku" že z blbosti sa nedá vystúpiť žiadnym dekrátom." Zasvieť raz v tvojom rozumčekou a skús diferencovať a zamyslieť sa, čo si potrepal,na to nemáš. Dúfam, že sa apoň urazíš! K slovnej zásobe, vidím, je z vašej krčmičky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

A tvojim prispevkom si k teme clanku povedal co?

Ak hodnotim dnesny clanok tak ma autor uplnu pravdu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Počas občianskej vojny, hladomoru a represálii zahynul v ZSSR porovnateľný počet ľudí ako v dôsledku druhej svetovej vojny. Z čoho mi jednoznačne vychádza, že národy ZSSR a to nielen RUsi, ale aj ostatné obzvlášť Ukrajinci, kde hladomor dosiahol rozmery genocídy boli obeťami bolševizmu a nevie, čo je na tom škandalózne.

Pokiaľ si myslíš, že si Rusi boľševikov dobrovoľne zvolili, alebo že by dokonca mali 1917 väčšinovú podporu obyvateľstva, tak sa bež doučiť dejepis.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepotrebujem

sa nič doučovať. Neexistuje národ, ktorý sa s takým nadšením zúčastňoval vraždenie a mučenia vlastných spoluobčanov. A dodnes sú na to hrdí, inak by nebol Stalin a Putin tak masovo obľúbení.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Gratulujem, málokedy sa vidí človek s tak veľkou hrdosťou na vlastnú nevzdelanosť a neschopnosť logického myslenia :-)))))))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To

máš tak - ako dlhoročný učiteľ som sa stretol s množstvom predstáv čo je dobré vzdelanie. Zaujímavé to bolo aj v Jekaterinburgu, ale ešte zaujímavejšia bola skúsenosť s ich názorom na bolsevizmus. Oni totiž netvrdil, že boli jeho obeťami, oni naň sú hrdí. Véd preto masívne volia agenta Putin a Stalin je pre nich modlia.
Ešte poznámka - vravím o akademickom prostredí, nebol som v bani..

Tak si láskavo nechaj svoje múdrosti z Murzilky, ak vieš čo to je, a zotrvá v tichej meditácii nad relativity vzdelania.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pokiaľ si bol naozaj dlhoročný učiteľ, tak sa nečudujem v akom stave je školstvo. Je evidentné, že problém školstva nie sú len politici, ale aj jedinci bez vzdelania a elementárnej schopnosti logického uvažovania, ktorí sa nejakým riadením osudu dostali na učiteľské miesto.

1. Ak ozbrojená menšina (bolševici)terorizuje a zabíja vlastných spoluobčanov, tak napísať, že neexistuje národ, ktorý by sa s takým nadšením zúčastňoval mučenia vlastných občanov je úplná blbosť. V každom štáte, kde vypukne občianska vojna dochádza k veľkým stratám a zverstvám - čo by si samozrejme vedel, ak by si mal aspoň základný prehľad.
2. Čo majú obete boľševizmu spoločné s tým, že Rusi volia Putina - čo je mimochodom dôsledok kombinácie existencie komunizmu a hospodárskych problémov za Jeľcina. To je ako by si napísal, že Američania sú hrdí otroctvo, pretože si zvolili Trumpa. Mimochodom Tkačenko to nazval štokholmským syndrómom, ak vieš čo to znamená.
3. Neviem kedy si bol na tej univerzite, ale vzhľadom na spôsob akým komunisti pracovali s odborníkmi, tak ma vôbec neprekvapuje, rezistencia týchto názorov v univerzitnom prostredí ( tí čo s komunizmom nesúhlasili šli na Sibír), a keď sme pritom, tak obhajcov socializmu a dokonca aj Tisa nájdeš aj na slovenských univerzitách a nielen na univerzitách sedia ti priamo pred nosom v parlamente - aj jedni aj druhí. Čo z toho vyvodíš - že Slováci sú najvražednejší národ?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Áno,

súdruh, idiotov nájdeš všade, hlúposť je inštitút nadnárodné ho, nadrasového či nadkonfesijneho charakteru. Konieckoncov si živým príkladom. Akurát, že u nás sa nemôže stať, že vyše 80% voliacich volicich si dobrovoľne zvolí agenta KGB, organizácie, ktorá zabila a umučila milióny VLASTNÝCH spoluobčanov.
Jasno, tovarišč?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nazvať človeka súdruhom, za to že tvrdí, že boľševici páchali zločiny na Rusoch a ostatných národoch ZSSR je znakom mentálnej indispozície pozoruhodných rozmerov, ale u teba ma to neprekvapuje. Normálne by som sa na takéto oslovenie urazil, ale keďže vidím, že máš evidentné problémy s porozumením, tak sa len usmejem a prezradím ti tajomstvo.

Na Slovensku sú vo vzťahu k Rusom dve skupiny bláznov.
Prvá sa združuje okolo konšpiračných webov a je presvedčená, že dobrí Rusi nás zachránia pred zlou Amerikou a EU.
Druhá skupina si naopak myslí, že Rusi sú démoni, ktorí celé dni nerobia nič iné len rozmýšľajú ako zničiť svetový mier a demokraciu.

Napriek tomu, že tieto skupiny bláznov zastávajú úplne odlišné stanoviská sú si vo všetkých ostatných veciach až pozoruhodne podobné. Majú evidentné problémy čítať s porozumením, rozsah ich vedomostí je dosť obmedzený - spravidla na pár faktov, ktoré majú potvrdiť ich názor a nie sú schopní elementárnej argumentácie.

Zároveň tiež radi ideologicky nálepkujú oponentov - tak ako si ma ty nazval súdruhom, tak ma ruskí trolovia častujú perlami ako slniečkár a pod. - gratulujem si v dobrej spoločnosti :-)))))))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Argumenty

zase nikde, na toto fakt nemám čas. O Rusoch vieš trt a keďže si v tejto oblasti neinformovaný, ale silno veriaci, si len strata času.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Argumenty sú napísané vo vláknach hore, neviem prečo by sa mali opakovať v každom príspevku, ale keďže áte pán bývali učiteľ problémy s čítaním môžem ich zhrnúť.

1. V 1917 boľševici v Rusku nielenže nevyhrali voľby, ale nemali väčšinovú podporu ani medzi robotníkmi. Moci sa zmocnili ozbrojeným terorom pri ktorom zahynuli milióny ľudí - takže stále trvám na tom, že boľševici boli zločinci a Rusi a aj ostatné národy boli ich obeťami a na Tkačenkovom článku, ktorý to popísal nie je nič škandalózne. Pokiaľ ma za toto nazývaš súdruhom, tak to len dokazuje tvoju totálnu dezorientáciu a neschopnosť rozlíšiť medzi pojmom a dojmom.

2. Argumentovať tým, že Rusi teraz volia Putina je scestné - čo to má spoločné s tým, že boľševici 70 rokov terorizovali ZSSR? Okrem toho keby nebolo tohto teroru, tak by aj veľká väčšina Rusov zmýšľala inak.

Ďalej po druhej svetovej vojne vyhrali komunisti voľby aj v Československu - na rozdiel od Ruska, kde sa moci chopili revolúciu. Čo vydedukuješ z toho - že sme notorickí socialisti???? Keď sa pozrieš na voľby v Čechách aj na Slovensku tak ľudia tu komunistov tiež veselo volia ďalej - či už bývalých, alebo aj tých ktorí sa k tomu hrdo hlásia, takže v duchu tvojej logiky ani československo nebolo obeťou komunizmu, veď ľudia tu komunistov volia.

3. Budeš sa čudovať, ale poznávam viacerých Rusov, ktorí nevolia Putina, nezabíjajú svojich spoluobčanov a normálne fungujú. Si taký istý odborník na Rusov ako chlapci a dievčatá zo Zem a Vek na Američanov. Tí tež poznajú Američanov a vedia, že sú to vrahovia, ktorí zabíjajú deti a organizujú prevraty. Ako som ti napísal vyššie môžeš si ísť s nimi podať ruky.

P.S. Termín primárne voľby je v demokracii termín, ktorý má svoj konkrétny význam. Vyznačovať výber kandidáta na základe preferencí a pohovoru so straníckymi špičkami ako primárne voľby je obyčajné klamstvo, ktoré má navodiť dojem demokratického rozhodovania.Inými slovami obyčajný marketingový ťah.

To by si rovnako dobre mohol tvrdiť, že kravy sú fialové a ukazovať Milku. Takže Tkačenko má pravdu aj v tomto článku, či už sa tebe podobným páči alebo nie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

a teraz sa zamysli

a porozmýšľaj, v čom tvoje argumenty vyvracajú tvrdenie, že použitie slova "primárky" je v tomto prípade nezmyslom.

Pretože ak nechápeš, o čom sa v článku vlastne píše, akú hodnotu majú tvoje chrchle a výkaly?

pamiatke miliónov nevinných ľudí, ktorí boli mučení a zavraždení v Rusku, ale aj tu

nepomáhaš, len odpudzuješ. Rozčuľuješ sa, lebo nechápeš, o čom je reč, a všetci okrem teba sú preto sprostí.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ten

problem je vtom, súdruh, že tie obete už nežijú, ostali ich vrahovia a ich potomkovia. Ten najdôležitejší sa vola Putin.
 

1 2 3 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre