SME
Piatok, 26. apríl , 2019

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako Fico s Matovičom našli prienik (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť:   mínus indicator plus

Ďalšia

Tkačenkova "nezištná" pomoc ľavicovým liberálom. Len treba dosť dlho hľadať zámienku, aby ste mohli prirovnať konkurenčného opozičného politika Ficovi. Lebo veď je úplne to isté, ak chce niekto sabotovať ÚS preto, lebo je tam málo ficoidov alebo preto, že hrozí, že sa tam ficoidi zahniezdia na ďalších 7 rokov.
Také pre jednoduchých, už to smrdí bulvárom.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Presne tak. Čo tam potom, že zákon je zlý lebo umožňuje voľbu sudcov podľa želania Smeru, aby mali na dlhé roky zabezpečenú beztrestnosť a benátska komisia tiež žiada voľbu min. 2/3 väčšinou, teda 90 poslancami.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

To čo navrhuješ, sa deje dnes v Poľsku

a je za to kritizované celou Európou. Jednoducho ide o to, že tak ako je dnes Matovič a jeho spojenci presvedčení o tom, že majú pravdu a že všetci Smeráci a spol. sú určite bandou zlodejov a ich sudcovia budú do nohy skorumpovaní, jedného dňa môže to isté tvrdiť niekto z druhej strany, či už to bude Smef alebo iná ľavica, o kandidátoch OLaNO a spol. a vyvinie rovnakú neústavnú alebo na hrane ústavy aktivitu, a y sa ich zbavil. A tým precedensom by mohlo byť práve konanie, na ktoré vyzýva Matovič prezidenta Kisku. Bohužiaľ si to neuvedomuje, lebo je ako Kaczinski či Škripek, presvedčený o vlastnej neomylnosti a pravde.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nepodarilo

sa ti pochopiť môj príspevok. Nič nenavrhujem.
Nepotrebujem na to, aby som spoznal Matoviča, Tkačenka. Mam o Matovčovi dosť informácií, aby som si na neho urobil názor.
Témou je niečo úplne iné. Ale to už by som sa opakoval.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Máš asi pravdu,

zrejme nepochopil. S Matovičovými výzvami ale nesúhlasím. Hnať všetko na hranu, urobiť z politických oponentov zradcov a nepriateľov na smrť, je xhoré a nebezpečné. Možno aj preto má stále 8% a nie 25%.
Pekný deň.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Naposledy;

témou môjho príspevku nie je Matovič, ale Tkačenko a jeho podpora progresivistov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ok, je to Tvoj pohľad.

Ale nesúhlasím osobne s tým, že novinári majú držať stranu pravici, lebo to sú naši a útočiť len na ľavicu a "zradcov" z Mosta. Ak robí nezmysly opozícia, je nutné to kritizovať, o to menšie buse potom rozčarovanie mnohých, aké kedysi zažili voliči SDK. Tiež si mysleli, že sa zrazu prestane kradnúť. Ak si niekto čosi podobné spája s SaS a OLaNO, zažije trpké sklamanie. A PS nepovažujem za ľavicu, volil som vždy SDK/U a naposledy OLaNO, v eurovolbach raz dokonca i SaS, teraz ale budem PS. Chcem slušnú proeurópsku reformnú stranu, a sú pre mňa oni, zatiaľ.
 


Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre