SME
Utorok, 24. november, 2020 | Meniny má EmíliaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Bugárovská romanca sa skončila, teraz sa ľúbia Danko a Fico (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

 

Robo, trojnásobný predseda vlády SR, súdruh plukovník poslanec birkom.
Prajem Vám k zajtrajsim narodeninám kľud a bezpečnosť - ktorú nájdete za múrmi Pevnosti Leopoldov.
 

Leopoldov bude dobrá voľba

keď už bude bez ochranky
 
Hodnoť

Ten November bol asi tiež príliš nežný

OK, tradícia je aj na Slovensku bohatá a striktne sa je držali už od nepamäti i naši predkovia, nech odpočívajú v pokoji.

Ale okrem toho... ako hovorí Leško, od dojatia nad znovuobjavením sa už len sa kvalifikovane poondiť, nech sa naši predkovia hoc i v hrobe obracajú.

Nuž hej, všetko sa týmto od dojatia ufňukaným raz vráti, ale teraz tu ide aj o nás, aby sme to tu dovtedy aspoň ako-tak v zdraví prežili.
 
Hodnoť

Pán Leško výborný článok.

Pripomenul by som dva svoje postrehy. Okrem neschopnosti najmä Danka hovoriť spisovne slovensky sa divákov musela dotknúť pri takej slávnostnej reči až neprimeraná žoviálnosť Fica, ktorý oslovoval prítomných hostí menami - Peter, Vlado ... a rád ťa opäť vidím, ako aj nechutnú až grobiánsku vsuvku, keď chcel ponížiť kritikov tohto štátneho sviatku (bez problémov by mohol byť len pamätným dňom), tak sa opakovane rečnícky spýtal "čo sú to za idioti?".

K tej vážnej ústavnej kríze naznačenej Ficom o neschopnosti schváliť 18 kandidátov na sudcov ústavného súdu sa zdá, že Fico ešte úplne nezavrhol svoju chuť byť predsedom Ústavného súdu, čo určite využije pri neschválení najmenej dvoch kandidátov až do odchodu prezidenta Kisku zo svojej funkcie, aby si počkal prípadne na "svojho" prezidenta a svoju osobnú kandidatúru, veď stále nebude chodiť s ochrankou.
 

Ku cti mojej maličkosti

uvádzam, že som sa tohto podujatia, ako sa na idiota patrí, nezúčastnil... Dobre som ja tušil, že nás, idiotov, tam neradi uvidia.
 

 

“Kto chce vidieť Idiota, nech ide do zborovne za pánom riaditeľom”....,zaznelo myslím v jednom filme-:), tam mali vtedy jedného ..., akurát tí idioti sa tu unás nejako rozmnožili-:)
 
Hodnoť

Netreba sa cudovat,

sudruzske sposoby sa tazko odstranuju, rovnako ako sudruzska politika, tykanie a bozteky vojdu pod kozu a nakoniec, treba sa ubezpecit, ze sme stale svoji...A skoda, ze Danko bol taky strucny a nespomenul okrem trojnasobneho premierovania dalsie zasluhy Fica o tuto krajinu, hoci vlastne su to zasluhy obycajnych ludi napriek Ficovej devastacii.
 
Hodnoť

 

Kedy zmiznú zo scény? Volebné právo len pre tých ktorý prejdú testom z politológie a slovenských politických reálii. Inak takéto kreatúry tu budú vládnuť vždy. Viem,, že je to nereálne ale tak to je a bude...
 

 

Volebné právo by malo mať iba ekonomicky činné obyvateľstvo- čiže voliť by nemohli nezamestnaní, poberatelia soc. dávok, invalidní a starobní dôchodcovia, ktorí nemajú iný príjem iba dôchodok. Hneď by sa nám prečistila politická scéna od tlčhubov a ekonomických nevzdelancov. Na druhej strane, rok pred voľbami by sme mali nezamestnanosť asi mínus 10 percent :D :D....všetci osadníci by boli zúrivo vážni podnikatelia :D :D :D
 

A určite by som pridal politických

nominantov vo verejnej správe... aj keď si ma ako dôchodcu bez iného príjmu z volebného práva vylúčil.
 
Hodnoť

Budú môcť pokračovať...

...niekde v chládku.
 

za to bezbrehé rozkrádanie

si ten chládok, menom je Leopoldov, právom zaslúžia. Tam už dávno mali byť. Verím, že sú tu ešte aj čestní ľudia a týchto nafúknutých, arogantných a populistických " soc. dmeokratov" a "slovenských národovcov", ktorí zotročujú vlastný národ, raz niekto to toho Leopoldova umiestni skô, ako ujdu na Belize. Totiž trochu opití mocou pozabudli, že božie mlyny melú pomaly a spravodlivo a každého dobehne jeho minulosť.
 

 

No neviem, či má Leopoldov ešte voľné kapacity, skôr bude treba pristavať nové krídlo a to môže pár rokov trvať - rovnako ako vyriešenie dopravy v hlavnom meste, lebo všade máme "odborníkov". Celkom by mi stačilo, keby zmizli na Belize a už sa nevrátili. Hlavne, aby sme ich už nevideli. Obdivujem každého, kto túto oslavnú akciu sledoval a prežil prejav oboch nadmieru úspešných predstaviteľov tohto absurdného štátu.
 
Hodnoť

hmmm

jeden trojnasobny zbabelec obklopeny ochrankou - lebo Slovensku sa dari a jeho ludia miluju za socialne somalske balicky a druhy obycajny hlupak..nadherna zostava - este si mohli navzajom nakreslit srdiecka do pamatnickov
 
Hodnoť

bolo len otázkou času

kedy títo dvaja ***** odvrhnú Bélu zo svojej náruče,ale je fakt,že si to aj zaslúžil.Začína sa pomaly zvolebnievať,každý prostriedok dobrý.Ešte sa dočkáme prekvapení,keď si budú navzájom kradnúť hlasy,skončí aj táto selanka.
 

 

Nemyslím, že títo dvaja "odvrhli" Bélu. Béla sa už nejaký čas (odkedy zacítil, že toto zoskupenie nemusí dovládnuť) tvári inak, akože má so všeličím, čo sa deje problém. On sa "dištancuje".

Chystá sa prezliecť v nádeji, že ho do partie zoberú iní. Iba vypočítavosť.
 
Hodnoť

 

Ja si rozhodne nemyslím, že Fico a Danko sa "ľúbia". V tejto chvíli sa existenčne potrebujú. Mimo týchto okolností by si (predpokladám) s celkom veľkým apetítom vrazili do chrbta dýku.

Som presvedčený, že keď toto zoskupenie skončí...začnú si nadávať ako pohania.
 
Hodnoť

Že by

sa kuchtil spoločný prezidentský kandidát?
 

 

Akože ktorý? Azda nemáš na mysli Bugára? Určite nie! Danko sa bude tlačiť, ale iba za SNS.
 

Stačí, že Smer

nasadí iba pro forma slabého kandidáta a smerácke ovečky hodia Danka. Stačí relatívne pár percent na druhé kolo a slabý smerácky kandidát, či zámerne slabá kampaň tam posunie Danka. Smer aj tak poriadneho kandidáta nemá, pri Lajčákovi alebo Kubišovi (ak budú súhlasiť) hrozí, že sa vybúchajú s Dankom navzájom a do druhého kola nepostúpi ani jeden.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre