SME
Utorok, 1. december, 2020 | Meniny má EdmundKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Doktor Danko, nepochopený Trump a El clásico na TA3 (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Veľký tragéd "doktor" pri príležitosti zatýkania v Kolárove pekne poprosil, aby sme si nerobili srandy z jeho "práce".
...........
No, dá sa to?
 

 

no tomtom ako doktor, naco robi opicky a zakazuje univerzite/mozeme si mysliet o tejto univerzito co chceme/, v ramci akademickej slobody by mala byt tato alma mater hrda na to ze taky vyznamny kpt.tomtom spravil doktorat na jej pode, tym by sa mala hrdit pred celym svetom aj blizkymi galaxiami a nie zatajovat taku pre svet dolezitu pracu.. a k debate v nedelu na ta 3, presne,sulik,sulik, normalne sa nechal od toho vagab.nda precedu zmanipulovat k debate na temy precedovi bilzke,fuj...
 

Takže po tomto happyende

- nájdení nezvestnej rigoróznej práce na UMB - ho už budeme môcť úctivo a právom oslovovať: predseda JUDr.kapitán? Alebo až po prebehnutí jeho rigoróznej práce protiplagiátorským programom "kompetentnými osobami" podľa ním podpísanej licencie?
Pomaly ale isto sa z toho nášho dvojpredsedu stáva karpatský génius.Jeden taký žil-byl s manželkou v Rumunsku. Ona takmer negramotná, ale ešte v 80. rokoch jej u nás v Bratislave tlačili odbornú chemickú publikáciu. A vôbec nemala spoluautora!
 

 

Nedá!
Je vedľa ľudí, ktorí sa vyslovene potešia, ak niekto prejaví záujem o ich prácu/práce a nemajú s tým vôbec žiadny problém. Ale u súčasných politikov sa to už dávno nenosí. Dopyt je dôvod na obranu trestným oznámením za spiknutie zlých, zlých novinárov!
Buď majú problém dokladovať, kedy stihli vzdelanie (prácu vypracovať) nadobudnúť, nepamätajú si názov svojej práce, alebo celkom zabudli. Tým dokladovať nemám na mysli papiere, ktoré nejakým spôsobom majú, toto sa zdá byť u týchto politikov menší problém ako to, či naozaj aj za vzdelaním chodili na semináre a pod.
Napr.: vieme o rigoróznej práci Judr. Richtera?
To sú naši čestní predstavitelia štátu.
 

:)

Aká to náhoda, že práve do obdobia, kedy náš najväčší aktuálny "národovec" "robil" riga spadajú najväčšie podvody pri udeľovaní titulov.
 

dopl.

na danej univerzite. :)
 

Súrne si potrebujem

doplniť vzdelanie pretože môj inžiniersky diplom z VŠT mi už na pochopenie dnešného sveta nestačí. Dám neobmedzené povolenie na lov medveďov v mojej záhrade tomu, kto mi umožní prečítať si dve nepochybne geniálne práce JUDr Danka a JUDr Rochtera.
 

Oprava

JUDr Richtera, našeho drahého ministra.
 

 

..ale ani rochter nebolo zlé. :))
 

Počul som

aj “Ježovič kondómový” pozn pre admina len citujem!!! Tiež nie zle...:-))
 
Hodnoť

Komentátor medzi rečou

pripomenul známy, no často zabúdaný fakt o "osobách a obsadení" nezanedbateľnej časti Valného zhromaždenia OSN v podobe: "všetkých diktátorov, autokratov a tyranov, ktorí sa združili v sále". Viď podržtašky ajatolláhov é tutti quanti...
 

Vždy som bol

presvedčený, že OSN je impotentná organizácia.
 

 

Toto všetko je pravda a dokonca aj to, čo píše Divinec, ale mám jedno: Ako všetko toto, čo je možné Iránu vytknúť, súvisí konkrétne s jednostranným vypovedaním zmluvy o jadrovom programe (či ak osa to volá) a novými sankciami? Nebola táto zmluva práve tým krokom, že: jedno máme uzatvorené a môžeme sa posunúť k inému? A teraz sme nepochopiteľne (lebo napriek množstvu popísaného, neviem, či niekto Trumpa naozaj pochopil) sme na začiatku. Takže neviem, či Európa by mala byť naozaj vždy a všade za Amerikou. Najmä, keď si robí, čo chce a bez ohľadu na spojencov.
 

Irán je nosným blízkovýchodným

podporovateľom terorizmu pod štátnou egidou. Niekto namietne, že aj Saudská Arábia, no tam je to možno skôr "dobročinnosť" bohatých jednotlivcov.
Je to "darebácky štát" a i keď s tým "my" zdanlivo nič nemáme, uvažovanie tohto typu by nás nútilo akceptovať "mníchovské" slová Neville Chamberlaina "o akejsi neznámej krajine"... za ktorú mali Briti cediť krv. Spojenectvo Európy a USA v prípade Iránu nežiada od Európanov "cediť krv"... pričom faktom (už takmer trištvrte storočia) je to, že USA na európskych spojencov nebolo NIKDY odkázané. Naopak, existencia slobodnej Európy bez amerických garancií bola, je a bude (možno ešte dlho) nemysliteľná.
 

 

Jasne, áno. Stale to však neodpovedá na moju otázku. Dohoda s Iránom bola v rámci nejakej oblasti. Signovana viacerými štátmi. Pokial viem, jasne ze neviem vsetko, neboli vážnejšie spory o dodrziavani dohody. USA ju jednostranne vypovedalo s odkázanim na veci s ňou nesúvisia
 

Pokial viem

Z tych materialov co zabezpecil izrael vyplyvalo ze Iran podvadzal a dohodu nedodrziaval, resp. isiel do dohody s tym ze docasne daco naoko pozastavime, vykesujeme, a potom v programe pokracujeme.
A konvencne zbrane a terorizmus a vymazanie Izraelu z mapy maju dalej zelenu.
 
Hodnoť

Magister Danko

v reakcii na pochybnosti urobil to najhoršie, čo mohol. Teraz má istotu, že post predsedu parlamentu je to najvyššie, na čo v politike dosiahol. Odteraz to preňho môže ísť už len z kopca.
 

Podcenujes slovenskeho volica

Meciar 98 po vrazde Remiasa vyhral volby, Fico 2010 po nahravke vlastnou hlavou vyhral volby s 35%.
To ze Danko je totalne jelito uz vsetci vedia, on si preferencny strop uz postavil a teraz uz len ten strop zatazuje dalsimi balvanmi.
 

:)

Nevieš...
Možno je to predvolebná taktika a vsadil na pózu martýra.
Jeho voliči mu to možno zožerú aj s navijakom.
 

Nie možno

určite!
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre