SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Danko posiela srdiečka do Pešti aj Varšavy (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Podľa príkladu iných

Náš K&K ako kapitán-kopírák nám tu vlastne neustále iba čosi kopíruje a kšeftuje počnúc svojimi nezletilými začiatkami na slovenských univerzitách až po autoritársky štýl tej-ktorej strany či vodcu - od Stracheho, Putina až po Orbána, vsjo rovno.

Niet príznačnejších symptómov pre podpriemernú manažersku osobnosť, ak sa vôbec čosi podobného dá označiť ako osobnosť. Postaviť pred hotovú vec bez predchádzajúcej diskusie a podrazy pod pás i voči svojim spoluhráčom alebo partnerom patria len k veci.

A potom sa tu budú zasa prelievať slzy, ako sa mu otočili všetci chrbtom, hanebne ho podrazili ak nie priamo zradili. Už len vyčkať na ďalšiu uhorkovú sezónu.
 
Hodnoť

kpt. Mgr. Danko

sa konečne naplno vyfarbil.

Treba povedať otvorene a jasne, že pre liberálnu demokraciu na Slovensku je to v jeho súčasnej pozícii veľmi nebezpečný človek.

Ešte šťastie, že je už natoľko zdiskreditovaný a zosmiešnený, že svoju nebezpečnosť už asi nebude môcť v slovenskej politike dlho uplatňovať.

Jeho zjavné klamanie a zatajovanie, ako to s tým jeho titulom JUDr. vlastne bolo, bude zrejme preňho definitívnou závorou, ktorú snáď už neprekoná.

Danko už v politike fakticky skončil. Akurát, zdá sa, že o tom ešte akosi nevie. Niekto by asi mal ísť za ním a otvorene a úprimne mu to povedať.
 
Hodnoť

 

Opozícia ho chce odvolať.Teraz ako to s neho naplno vyliezlo má další veľký argument.Uvidíme ako sa zachová HID!
 
Hodnoť

Triumvirát +1

kto, čo je vzorom právnika Danka ? ... právnik Orbán, právnik Kaczynsky, právnik Fico ... právnici v akcii ... :)
 

Rozmýšľam koľko percent

z dnešných právnických doktorov na Slovensku je rovnako fejkových ako Danko. Tipujem dvojciferné číslo.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre