SME
Sobota, 16. január, 2021 | Meniny má KristínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ruské ženy nechcú mať deti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Rusi tiež zažijú svoj

Doneck a Luhansk. V šikmookom vydaní.
 

 

Ovšem skončí to nukleárnou apokalypsou... si myslím. Kiež by som sa mýlil.
 

 

nezažijú, Rusko na východe ako štát jednoducho odumrie, zvyšky si Čiňania proste privlastnia. oni nie sú natoľko hlúpi, aby to riešili nejakou vojnou.
 

 

Nebude treba Doneck ci Luhansk v sikmookom prevedeni, Rusi to uzemie odstupia za adekvatnu odplatu aj bez natlaku ako svojho casu Aljasku.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť

Rusi ako zaujímavý národ?

Neviem. Tí, ktorých som ja osobne videl boli poväčšine hluční, hrubí a necivilizovaní - z európskeho hľadiska. A tie dokumenty, ktoré si sami točia o sebe ma v tom len utvrdzujú.
 

 

Asi si ich veľa nevidel. Ja mám pocit, že priemerní Rusi majú väčší záujem o kultúru, vedu, filozofiu a pod. ako ľudia u nás, majú väčší rozhľad a dá sa s nimi o všetkom porozprávať, s výnimkou politiky, pretože tam majú vymyté hlavy ich propagandou. Ale stretla som aj takých, o ktorých hovoríš, mohli to byť aj profesori, ale hluční a nekultúrni, to je pravda.
 

 

Autorka zrejme myslela aj ruskú kultúru, tam sa nájdu skutoční majstri.
 

A

to chcú, aby boli príťažliví pre mladých šikovných vzdelaných ľudí, ktorí sa budú do Ruska s radosťou sťahovať. Odpadol som! :-))
 
Hodnoť

 

Tak to je dobra sprava pre svet...
 

 

A mi orosz, az rosz!
 
Hodnoť

 

Putin má vážne problémy:pokles pôrodnosti v európskej časti RF, vysoká pôrodnosť v ázijskej a kaukazskej časti (rast moslimskej populácie), infiltrácia Číňanov do sibírskej časti na hraniciach s Čínou, nízka stredná doba prežitia najmä mužskej populácie. Namiesto efektívneho riešenia (napr. reštrukturalizácia hospodárstva a exportu) sa rozhodol pre konfrontáciu s EÚ a susedmi (Ukrajina, Gruzínsko, Pobaltské štáty), enormným, HDP neodpovedajúcim zbrojením a expanziou (Sýria, Ukrajina).Zvolil cestu, ktorú dnes chudobné Rusko (HDP v úrovni Talianska pri dvojnásobnej populácii, HDP per capita na úrovni Rovníkovej Guinei) nemôže dovoliť.
 

Otázka sa potom natíska,

prečo toľko zbrojá? Aby si mohli raz zobrať, všetko, čo budú potrebovať! Pozor, nepodceňovať veľkého ruského expanzívneho ducha!!!
 

ale na ceste nadol..

nas aspon skusi stiahnut so sebou :)

oni sa nemusia mat lepsie, hlavne aby sme sa my mali horsie
 
Hodnoť

stačí aby ich slečny a panie

odcestovali k nám do e.u. a rusi hravo vyhynú..
 
Hodnoť

 

Uvidíme, čo sa udeje ak začnú ceny ropy/plynu/ padať nadol ako po roku 2008... Saudská Arábia musí ťažiť viac,aby udržala sociálny zmier a sú tu signály že obdobie rastu a vyšších cien ropy je na konci...
 
Hodnoť

 

a ja hlupak som si myslel ze deti maju ldia spolu a nie iba zeny
 
Hodnoť

 

Fakt ma zaujima, ako dlho si RF udrzi uzemnu celistvost.
 

haha

mna by skor zaujimalo, kedy si 1.5 miliardy Cinanov spomenie na svoje severne teritoria. Jeden kontinent, jedno more... skoro
 

 

Myslim, ze na ne nikdy nezabudli :-p
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre