SME
Streda, 25. november, 2020 | Meniny má KatarínaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico ako kandidát je antihmota do systému (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Zahraniční pozorovatelia

Nemali by voľby sudcov ÚS sledovať zahraniční pozorovatelia? Napríklad aj z Benátskej komisie?
 
Hodnoť

Neuveriteľné !

len a len osobný prospech právnikov v riadení vlády a parlamentu ... právnik Fico je politik ... na základe výsledkov svojej 12 ročnej je nedôveryhodným politikom, ... právnik Fico nie je bezúhonný ... právnik Danko nie je dôveryhodná osoba v kresle predsedu parlamentu ... aký odkaz posielajú voličom o právnom štáte a morálky v ňom napr. cez prizmu nestrannosti Ústavného súdu ? ... :)
 
Hodnoť

Som si istý, že ak

sa ten stane ústavným sudcom, či nebodaj jeho predsedom, tak "ulica" povstane ako jeden muž, minimálne v počte porovnateľnom po vražde p. Kuciaka a jeho nastavajúcej...
 

 

Ulica musí povstat uz teraz, aj ked snezí, nie po funuse….ze táto vláde je napriek vrazde Kuciaka stále pri moci je výsledok neschopnej opozície a lenivej ulice...ja len cakam kedy Danko a Orbán na pokyn Putina zacnú ziadat vrátenie Podkarpatskej Rusi od Ukrajiny...a Gajdos postaví tie zbytocné Zuzany na Duklu!
 
Hodnoť

...

Pôjdeme do ulíc keď bude treba.
 

To povedali

Sitnianski rytieri? Som skeptik, pretože národ, ktorý nedokáže prísť k voľbám. aby relatívne v pohode dokázal riadiť svoj štát, ťažko to dokáže v uliciach. Lebo aj tam príde podobná vzorka občanov, ako k voľbám. O rozdrobení ducha občianskej spoločnosti najlepšie hovorí vajatanie opozície.
 
Hodnoť

tu pomoze leda tak ruzenec

inu cestu nevidim
step by step, jobovka
za jobovkou

v plnej parade sa predviedol
huhnavy glvac, akoby nestacilo
ze vychvalil kandidata rf do nebies
ale ho dokonca pasoval
za predsedu u-sudu
pritom visi vo vzduchu otazka
ako sa moze rf ohanat ms - ked tam
ziadnu prax neziskal= nicnerobil
hiido gal by mohol zverejnit dalsich
zamestnancov ms, ktori tam tiez nic
nerobia, iba maju v zalohe teple
miestecko
 
Hodnoť

 

Štvrté slovo od konca malo byť bastard alebo nejaké iné ? :-)
 
Hodnoť

 

Ak sa Ficovi podarí zdupkať na US, flexibilný Blaha šikovne prestúpi k Dankovi, stavím sa.

hotový Mordor.
 
Hodnoť

Chucpe

Fico ako “preceda” ustavneho sudu naplna po samotny okraj definiciu “Chucpe” v ramci slovenskych realii ...
 
Hodnoť

 

Nominácia či voľba RF do US je pľuvanec do tváre všetkým príčetným, zákony dodržiavajúcim, všetkým IQ kompatibilným občanom. Človek, ktorý patrí do Leopoldova, Sabinova či Šace - a to naozaj v duchu našich zákonov(!), ktoré US má strážiť, má odvahu, odhodlanie, zámer "ísť tam".
Kde je súdnosť, kde je človek, kde je zdravý rozum, kde je odbornosť, zákonnosť, pokora??? To občan FICO, ak by bol dnes bežným občanom, učiteľom, riaditeľom školy, drobným živnostníkom-podnikateľom: by súhlasil v tichosti, bez protestu, aby takýto človek (ako je on sám) sa ustanovil do takejto funkcie??? Obdivujem Shootyho, ktorý objavil jeho "telesné" nedostatky už pred rokmi! Chrbtica nula. Súdnosť nula! Slušnosť nula! Pokora nula! Komunistické zásady nula! Kresťanské zásady (napr. 10 prikázaní) NULA!!! Jednoducho človek, ktorý by mal zvážiť...čo? Svoje pôsobenie na tejto zemi??? Pre slušných vzdelaných inteligentných ľudí na grcanie...
 
Hodnoť

Žochárova finta - "paralýza ÚS“

Polčas rozpadu má toxický prvok Smer už za sebou. Aj keď rozpadová konštanta F ico = 0, má ešte stále schopnosť spôsobovať škody. Smer-dutá škodná sa chystá rozryť to neduživé ústavné políčko jak stádo divých svíň zemiačnisko.
Ak sa potvrdia "šuškandy" o prieťahoch, bude to vskutku unikátny prípad pokusu získať talár ústavného sudcu paralyzovaním samotnej inštitúcie.
 
Hodnoť

trefnejšie

sa to už napísať nedá.Bravó, Mr.Schutz!
 


Najčítanejšie na SME Komentáre