Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako sa pri operácii Fico zachová Bugár? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť:   mínus indicator plus

Avšak aj v Maďarsku sa dostáva k slovu

"ulica". Hoci ňou rôzni autokrati a ich poskokovia navonok pohŕdajú, o jej hlasy vo voľbách usilujú. A v aktívnejšej podobe majú z nej dokonca aj strach. Taký Macron, alebo aj zľaknutý Fico s Kaliňákom by po februári 2018 vedeli vyprávať...
V prípade, že sa pokúsia o takéto protiústavné darebáctvo môžu právom očakávať, že tentokrát demonštrácie na Slovensku už nebudú iba pod heslom slušnosti, ale aj spravodlivosti. S možnou koncovkou v Leopoldove, alebo v Belize (?).
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zlahcujete to s tou koncovkou - v Belize.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Od takého charaktera

netreba čakať nič dobré. Zachová sa ako vždy, ako podliak za mešec peňazí sa upíše aj diablu a odhlasuje čokoľvek nepochybujem https://juliuskovacs1.blog.sme...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Samozrejme, že spraví na čom sa dohodol s Ficom a Dankom - a to zobrať hlasy opozičnému kandidátovi - Béla nie je taký naivný aby nevedel, že nedostane viac ako 3% hlasov maďarských voličov a tak sa pýtam prečo teda kandiduje /pýtať by sa mali novinári/ a prečo mu netreba veriť, že zrazu bude harakter!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nie je...

...isté že samotní poslanci Smeru v tajnej voľbe podporia Fica. Ide totiž o to,že bez Fica sa už nemusia dostať ani do parlamentu. Fico opúšťa stranu ,čo budú robiť radoví straníci?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Onehdá sa (sebakriticky)

vyjadril minister Viliam Soboňa neblahej pamäti "do vlastných radov" takto: "Bez Mečiara sme len béčkový mančaft."
Myslím, že si dosť fandil... a dejiny sa nezriedka opakujú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Najdu si dalsieho, sebe odpovedajuceho nahradnika!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Radovi stranici smeru nehlasujú v parlamente , a poslanci smeru,ktorí zahlasujú za Fica ako ústavného sudcu , dostanú doživotné renty I príjmy a ich detičky tiež.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

mne sa zdá, že časti Smeru Ficov odchod na US veľmi nahráva do karát.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Schutz pouziva omamne latky.

Pojde na liecenie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

asi Schutz

mal na mysli "obíde súčasného/terajšieho i budúceho prezidenta"; bolo by vhodné to v článku opraviť hneď v prvej vete: "obíde terajšieho i súčasného prezidenta".

Som optimistom a takýto extrémny prípad, že by predseda parlamentu vymenovával chýbajúcich 9-tich ústavných sudcov považujem za nepravdepodobné. Možnože si Fico užíva súčasnú situáciu a dobre sa na tom zabáva. On nie je dnes už odkázaný pracovať v službách štátu a nebodaj pre blaho občanov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zvykom

je používanie významu slova súčasný ako "dnešný", ale je tu ešte jeden význam - citát z krátkeho slovníka slov. jazyk:
2. jestvujúci v tom istom čase s niekým, s niečím; paralelný: Ľ. Štúr a s-í básnici;

Súčasníci Ľudovíta Štúra budú ťažko dnešní.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

...

myslím si , že samotné slovné spojenie "súčasný prezident" nenavodzuje pochybnosti o výklade významu. Výkladový význam je daný posúdením vzťahu vetných členov k podmetu vychádzajúceho z vetného rozboru. /či ide o príslovku ,predmet, prívlastok.../ Iné je tiež súčasník/ci a iné súčasný/í .Ak sa mýlim,príjmem vysvetlenie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Hľadajme sever

Bez Bugára kráľa harakterov a luhárov by všetky tieto tančeky boli búrkou v cherbli. Nezabúdajme!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bugar pri operácii akože odpadne, a potom vstane zo zeme resp. popola a začne oblbovat národ ako to len on myslel dobre , ale bol tak sprostý a naivný ako Janko Kelňa a i kapitaň Danko, a že Ficovi dôveroval , tak ako vlastnej materi, hoci len sem tam dostal od nich Világoš ..... a teraz už bude len ten najsamlepsi, keď ho zvolia za prezidenta. A i Fica odsťahuje vlastnými rukami z Bonaparte.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kto ešte verí Bélovi Bugárovi

nech sa prihlási u súdruha Žinčicu, ktorému odovzdá svoj občiansky preukaz. Ako nesvojprávni ho už nebudete potrebovať.
Koniec hlásenia miestneho rozhlasu!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Už sa zmierte s tým, že súdruh Béla luhar hrá svoju pesničku pre seba.
Nevkladajte doňho nádeje, mal toľko príležitostí ukázať svoj harakter..... Vieme, ako to dopadlo!

BTW
Videl som bilbord, kde je jeho foto s nápisom "skúsený prezident Béla Bugár"
Neviem, čoho je tento súdruh prezidentom, nie je to ani DAC Dunajská streda, ani filatelistov, ani prezident včelárov, či nebodaj pestovateľov čipoš papriky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

do ulic!

lebo inak sa budeme len nadalej potapat do toho bahna (a to je pekne povedane h. a sr.)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Bugarovi je to vsetko jedno, ide mu o vlastny prospech, jeho strana aj SMK su etnicke strany a bude ich vacsina madarov volit tak ci tak, nech robia cokolvek. Ak sa aj nedostane do parlamentu, tak nad 3% bude mat urcite a podpora statu jeho strane z nasich dani mu bude stacit na vreckove popri jeho "podnikatelskych" aktivitach a skupovaniu pozemkov.

Nic dobre som nikdy od Bugara a spol. necakal, pre mna je totalne prekvapenie a znechutenie, co vyviedol sebej a spol. na sklonku zivota. Nie vstupom do nevhodnej a komickej strany, takych je tu vacsina (Smer, SNS, LSNS, Borisko, SMK, ...), ale podporou tejto amoralnej vlady az do konca.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Zákulisné politické hry vyvolalo

zlé rozhodnutie Kisku.

Aj tieto zákulisné hry o ústavných sudcov a ich obsadenie vládnymi politickými nominantmi len podčiarkujú závažnosť situácie, do ktorej sa Slovensko dostáva a dostane po rozhodnutí prezidenta Kisku nepokračovať v svojej politickej misii. V opačnom prípade, by sa aspoň táto „operácia Fico“ vôbec nemohla rozohrávať. Vážim si prezidenta Kisku, to však nemôže brániť v tom, aby som kriticky zhodnotil jeho rozhodnutie ako vysoko nezodpovedné voči Slovensku.

Keď už nemožno zabrániť Ficovi v tom, aby ho do funkcie ústavného sudcu vymenoval Danko, tak prezident Kiska môže do svojho odchodu urobiť ostatný krok, že zo zostávajúcich štyroch ústavných sudcoch, prípadne ďalších, ktorí mu budú parlamentom predložení a vymenuje ich, vymenuje predsedu ústavného súdu a prípadne i jeho podpredsedu. Prof. Mazák v svojom článku na túto možnosť „pozabudol“ a až včera v rozhovore ju pripustil, avšak fakticky ju odmietol s tým, že by to odchádzajúci prezident nemal urobiť, keďže by tým zobral možnosť výberu novému prezidentovi, ktorý by mohol vyberať z kompletnej zostavy 13 sudcov. Táto jeho „ohľaduplnosť a korektnosť“ však kríva na obidve nohy, pretože takúto ponúknutú šancu Fico s Dankom si určite nenechajú ujsť, načo doplatí celé Slovensko.

A k postoju Bugára stačí len poznamenať, že ministri Érsek a Sólymos sa už vyjadrili, že Fico spĺňa predpoklady na funkciu ústavného sudcu. Zdá sa, že podpora ich straníckeho nominanta na ústavného sudcu tiež niečo stojí.
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre