SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Plagiát bol len podvod, toto je sabotáž (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

Je to tam zlé

Danko vie, že je veľa Slovákov, ktorým aj falošný rezeň z vemena chutí viac ako pravý rezeň.
 

 

Toho Danka máte preto , že sa nemodlite . Povedala naša babka .
 

 

Toho Danka sme mali v úcte, preto lebo chodil na národné púte.
 

 

Staci len citovat: Siedme a Desiate Božie prikázanie: Nepokradneš! a Nepožiadaš majetok svojho blížneho ani nič, čo je jeho! Zatial som nepocul ziadne vyjadrenie krestanskych cirkví...na Slovensku neplatí nic….len nás clovek!
 

 

Najhoršia je spoločnosť, ktorej je všetko v politike jedno. A úcta k druhým by nemala znamenať zákaz politickej kritiky, bez ktorej sa v demokracii nedá žiť.
 
Hodnoť

Žiadať

od niekoho zo SNS a Smeru, samozrejme, kúsok chochmesu, je dosť naivné. Celá táto zlodejská partia nezná mapu, nemá chochmes, ani kúsok hanby. Ešte väčšie osobnostné dno sú poslanci HÍDu, ktorým bola hanba, česť a slušnosť úplne vyoperovaná. Od Smerákov a ich hnedej divízie zo SNS sa to dalo čakať. Ale HÍD sa odkopal až po voľbách. Hnus.
 

Nežartuj,

Béla a jeho bojs kradli ako straky odjakživa. Stačí si spomenúť na všetkých ministrov ŽP, ktorých Maďari mali.
 

 

ako to bolo? Hrdo, odborne, slušne. O čestnosti a chochmese ani slovo. Takže je to v poriadku. Ja ešte čakám kapitánovu tlačovku, kde tú svoju rigorozku nielen pobozká, ale rovno posúloží so slovami: ja si titul zaslúžim.
 

Panenka nebeská,

to bola rýchlovka, asi si to videl, ja len ľutujem televízie a reportérov, ktorí tam prišli. Ten baran si myslí, že "prišiel som, oznámil som, zvíťazil som"! On nechápe, že prehral na celej čiare a každému normálnemu človeku je na smiech.
 

NIE !

pohŕdanko nechápe !
 

Neber Harakterovi

Bélovi Luhárovi jeho zásluhy na vláde zlodejov. Je jedným z nich a vôbec nie bezvýznamným. O kpt PLGr Dankovi škoda reči. V súvislosti s ním ma napadá jedine slovo deratizácia. Preráža jedno dno za druhým čohokoľvek, etiky, tuposti, chamtivosti, bezočivosti s ľahkosťou ľadoborca Lenin, jeho vzoru.
 

 

Tento hrubokozec ma chochmesu az az. Dobre vie, ze niet tej moci, co by ho odvolala, on je skutocny "ja neodchadzam..."
 
Hodnoť

Ach jaj

Na cele slovenskeho parlamentu troni diplomovany podvodnik a klamar bez stipky sebaucty a reflexie. Tak sa k nemu aj treba spravat - ako k podvodnikovi a klamarovi, nepreukazovat mu ziadnu uctu, ktora patri slusnemu cloveku. Vykat by som mu vykal, ale sposobom: “pocuvajte, Danko ...”
Dusevna spodina toto.
 

K+

No kebyže som ja v parlamente, tak by som si ho vychutnával každý deň. By som mu dal neskutočne vyžrať, že okrem toho, že je dilino, je aj úbohý podvodník. Gadžo z Revúcej, ktorého nezachráni ani drahý oblek na mieru, ani drahé topánky, lebo mu z nich trčí slama a to je nevyliečiteľná choroba, je klamár a zlodej. To už od rannej mladosti. Ale ako on dokáže stupňovať vlastné zhov adenie sa, to dokáže len Danko. By som sa stavil, že ešte niečo príde a prekoná aj rigoróznu prácu.
 

prostonárodný hlúpy Jano,

chlapci dneska ale fakt válíte, len mu dajte do nosa, tomu neskonale hrdému PABLBOVI. Ešte aj ten čudesne bizarný Janko Ľupták ho predčí v každom smere.
 

 

vykať treba. Aj starostka Fekišoviec tak tvrdí. Že, Ďoďu.
 

 

Som za dodržiavanie štábnej kultúry. Zásadne používať oslovenie "pán podvodník".
 

Ja by som

povedal hej, počuj ty Danko poď sem ale kvaltom.
 
Hodnoť

 

Na každú sviňu už sa voda varí. A na tú s imunitou to bude imunitná voda. Ale rovnako horúca!
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre