SME
Streda, 29. január, 2020 | Meniny má Gašpar

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nech už Danko zabáva internet inde ako v parlamente (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Hm,

Plagiát (z lat. plagiare - kradnúť)... je „umelecké, literárne alebo vedecké dielo, pri ktorého tvorbe bolo použité dielo iného autora (celé alebo sčasti) s cieľom zmocniť sa cudzej práce, zatajiť pôvodný prameň a vydávať dielo za vlastné ... nie sme to my, čo sa zabávame ... právnik Danko sa zabáva na náš účet už druhýkrát ... prvýkrát podviedol všetkých voličov pred voľbami, že zatajil hrdo, odborne a slušne svoj plagiát ... po druhýkrát oklamal voličov hrdo, odborne a slušne , že nie je pripravenou nevestou pre Smer ... teda hrdo, odborne a slušne sa bude zabávať právnik Danko na náš účet hocikedy a hocikde ... právnik Danko nie je dôveryhodná osoba ... :)
 

 

Plagiat je pekne slovo, ale co uz, ked nie je v nijakom zakone...to sa im dobre hodi, ze sa maju na co vyhovorit...
 

 

ako sa to vezme ... je to protiprávny stav pracovať v zhode, čo tak disciplinárny poriadok fakúlt, akú má pôsobnosť účelová komisia vo vzťahu k posudzovania takto nazvaných prác, ... a čo na to štatúty všetkých právnických fakúlt a dodržiavanie pravidiel etiky a morálky - veď to musia robiť, majú to študenti priamo uvedené v štatúte ... čo mal napísané Danko hneď na začiatku práce, že ju vykoná čestne alebo nečestne ? ... skúmali to títo páni, alebo im už teraz právnik Danko, predseda parlamentu rôznymi prísľubami zaplatil ... :)
 

 

Ved prave, uzasne odvovodnenie, ze dotycni, oponent aj veduci komisie uz nie su zamestnanci skoly. A ze to boli take casy...ciste teoreticky student moze aj odpisovat, ak mu to skola dovoli...vina skoly nepopieratelna, u Danka moralna chyba, najma ze zostava vo funkcii...
 

 

Krádež je podľa slovenského (podobne predtým česko-slovenského) Trestného zákonníka prisvojenie si cudzej veci zmocnením sa tejto veci, ak [1]:
tým vznikla aspoň malá škoda, alebo
Obyčajne možno rozlíšiť dva typy krádeže. Jednoduchá krádež je páchaná bez potreby použitia technických prostriedkov na prekonanie zabezpečujúcej prekážky. Obyčajne ide o krádež páchanú príležitostne, a teda bez znakov prípravy na trestný čin.[2] Naopak, zložitá krádež je taká, ktorej spáchanie si vyžaduje použitie technických prostriedkov na prekonanie zabezpečujúcej prekážky. Obyčajne je páchaná s predchádzajúcou prípravou a niekedy vykazuje aj znaky utajovania trestného činu.[3]
malá škoda je škoda prevyšujúca sumu 266€ ale nehovorme o peniazoch, z morálneho hľadiska je škoda pre Slovensko, keď ho v zahraničí reprezentuje zlodej, ktorý páchal ten čin predchádzajúcou prípravou a uviedol senát do omylu a to už nie je krádež, ale podvod
Podvod (Trestný zákon) |
(1) Kto na škodu cudzieho majetku seba alebo iného obohatí tým, že uvedie niekoho do omylu alebo využije niečí omyl, a spôsobí tak na cudzom majetku malú škodu.
A tu nebola spôsobená škoda na majetku, ale na reputácii krajiny!
 

 

Ale nie na Dankovej reputacii, nenazvali ho plagiatorom, tak je vsetko v poriadku! :))))
 
Hodnoť

Dobre napísané

pani Balogová .
 
Hodnoť

 

Danko má ale víziu, ako povedie (podvedie) celý štát...
 
Hodnoť

Hej,

prave dozabaval na ta3 :))
 
Hodnoť

Chcieť od

Danka nejakú sebareflexiu je naivné. On ani nevie, čo to je. A nikto z tejto účelovej zlodejskej koalície dobrovoľne od válova neodíde. Vedia, že je to ich posledná možnosť nakradnúť, čo sa dá. Hlavne HÍD a tri potkany od Kollára.
 
Hodnoť

Táto kauza je i vizitkou nášho školstva

Dnešní študenti a mladí absolventi slovenkých vysokých šlôl si v súčasnosti musia klásť aj otázku, akú hodnotu majú ich šúdijné ohodnotenia, vysvedčnia a tituly z krajiny, o ktorej je známe, že sa tu práve v školstve a konkrétne v tejto oblasti tak brutálne podvádza. Zrejme tak vysokú hodnotu ako vysoké sú budovy týchto škôl.

Ak tu v najbližšej dobe zažije naše školstvo trpké ovocie tejto siatby, nebude divu.
 
Hodnoť

 

Najlepšia zábava je, že "Akademický senát napriek tomu odmieta označiť Dankovu rigoróznu prácu za plagiát. Argumentuje tým, že náš právny systém takýto termín nepozná." Čo sa už po takom argumente dá očakávať od nejakého chruňa z Revúcej.
 

 

Škola sa tvári akoby s tým nič nemala, pre výstrahu by som jej odobral príslušnú akreditáciu na štúdium čo by malo výrazný vplyv na budúcnosť a kvalitu slovenského školstva
 

Danko nedodržuje písané a ani

nepísané zákony a zásady. Ak jeho práca nie je plagiát, hoci v skutočnosti je, tak si pomôžme synonymami: Dankova práca je:
- napodobnenina,
- falzifikát (napodobnenina vydávaná za originál),
- imitácia
. reprodukcia,
Pán Danko, vyberte si

2. ďalší exemplár pôvodného textu, obrazu a pod. získaný mechanicky al. rozmnožovacou technikou: kópia dokladu • odpis • druhopis (kópia pôvodného textu): odpis, druhopis článku • prieklep (kópia na písacom stroji): napísať list s prieklepom • priepis (kópia urobená na písacom stroji al. rukou) • fotokópia (fotograficky zhotovená kópia) • reprodukcia (kópia obrazu): Bazovského kópia, reprodukcia
 
Hodnoť

Okamžite

odstúpenie - na hodinu . Šialene !!!!!!
 

 

Snad vyvodi osobnu zodpovednost...(autor citatu Bela...)
 
Hodnoť

 

Dobrá výzva pre študentov, ktorým nájdu zhodnosť v prácach odovzdaných na vysokých školách.
 
Hodnoť

tieto debaty o Dankovi

a vysvetlovanie tomuto nemehlovi, ktorý nevie povedať zrozumiteľnú vetu bez toho aby ju nemal napísanú, sú zbytočné.
Je to hov...o a tak s ním treba aj narábať.
 
Hodnoť

Najvyšší čas ísť

poriadne pozametať CHLIEV !!!
 

1 2 >

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre