SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prečo Danka nedali do pozoru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

V rámci procesu ozdravnej sebareflexie

By si Danko, spolu s jeho straníckymi kolegami, ako správny "národniar", mal odteraz aspoň raz denne zaspievať Škultétyho hymnickú pieseň "Kto za pravdu horí". Tu je jej 4. sloha:

"Pán Boh šľachetnosti nebo vystavil,
večné on pre podlosť peklo podpálil;
kto ctí pravdy božskej Božské zákony:
tomu moja pieseň slávou zazvoní."

A potom by sa mal nad sebou hlboko zamyslieť. No nie som si istý, či je toho schopný.
 

 

Kuzmanyho piesen. Inak suhlas.
 

NAJZNÁMEJŠÍ SK HLUPÁK DANKO

Problém nie je len v tom že sa sám zosmiešňuje. Ale zosmiešnil aj vysoké školy a všetkých vysokoškolákov aj tých čo prišli k titulu poctivo a vydreli si ho. Keď dnes poviete že ste študovali na UMB v momente sa začnú ľudia usmievať. Aha to je tá škola kde dávajú titul hlupákom. https://www.facebook.com/group...
 

Vďaka za opravu:-)

Hold, už to bolo dávno, čo som vyšiel zo školy...
 

určite nie,

ani revúcky výkal,ani jeho zlodejská strana.Hrozné ale je aj zistenie,že aj v časti akademickej obce vidieť morálny rozklad a je predpoklad,že pod taktovkou "národniarov"to pôjde rýchlo z kopca,servilná ***** Lubyová je žiarivý príklad.
 
Hodnoť

hahaha

právnická rigorózna zhoda v praxi ... prečo nedostaneme z politika vyvodenie zodpovednosti ani párom volov napr. právnika ? ... pretože právnici v riadení štátnej moci vlády, ministerstiev, prezidentského úradu a parlamentu si to môžu dovoliť ... vďaka štúdiu a výchove na 6. právnických fakultách ... konkrétne právnická fakulta UMB a ... to ukážkou o vysokej tolerancii k protiprávnemu vypracovaniu rigoróznej práce právnika Dankav zhode ... s cudzími prácami, ako vzor pri prácach v zhode budúcimi právnikmi ... :)
 
Hodnoť

Double impact

Dvojitý zásah, čiže ako právnik a najvyšší predstaviteľ inštitúcie, ktorá má “zákonnú” tvorbu v popise svojej činnosti nám ohýba tak právo, že asi bude už navždy zapísaný v kronike Slovenska. Ale asi na opačnej strane ako Štúr, Štefánik, Šrobár, ...
 

A neohýba len právo

ale aj morálku . Ako ja teraz vysvetlím mojím deťom , že odpisovať a klamať sa nemá??!
 

Presne tak .

V dejinách bude súčasný "vládny zlepenec" bok po boku s mečiarizmom .
A neviem ktorá garnitúra je horšia ...
žiadny pokrok iba zaradená spiatočka a príklon k rusku .
 
Hodnoť

 

Pánom v hermrlínových plášťoch asi nie!
 
Hodnoť

 

Márna snaha vážení, ten mentálny úbožiak doteraz ešte stále nepochopil čo sa vlastne stalo. On totiž žije v presvedčení, že ak bude dosť tvrdohlavo trúbiť dookola, že zákon nebol porušený nemôže sa mu nič stať. Horšie na tom je, a to je na veci to poľutovania hodné, že my ostatní ho svojím chabým hryzkaním iba utvrdzujeme v tom, že zvolil správnu taktiku. Treba si uvedomiť, že od prázdneho hrnca sa morálna sebareflexia očakávať nedá a teda iný spôsob ako sa ho zbaviť, než vyvliecť ho za uši z parlamentu, neexistuje.
 

 

Bojim sa, ze existuje iba jeden sposob ako sa zbavit pana Plgr. Danka a podobnej svoloci

https://armoryoftherevolution....
 
Hodnoť

 

A na UMB bola voci komu vyvodena zodpovednost, ze za takuto pracu bol udeleny titul? To naozaj su vsetci, co sedeli v danej komisii uz mimo univerzity? Lebo podla minimalne rovnake zlyhanie nastalo tam.
 

A ešte dodám,

že tá komisia slovo plagiát použiť mala. Tie jej argumenty prečo tak neurobila sú na úrovni argumentov kapitána Danka.
 
Hodnoť

právnická fakulta UMB,

je nabitá energiou už od svojho založenia...tak energicky zháňajú peniaze,že vymysleli úžasne vynášajúcu tlačiareň na tituly.
 
Hodnoť

Ujovina na ujovine

63 stran zo 7x stran? To je naozaj ta miera - tie strany sa zhoduju s originalmi strana po strane - nie je to nahodou o obsahu? To pocitate aj titulnu stranu, cestne vyhlasenie a podobne?
Vlastne som sa nechal stiahnut do debaty, ktora je irelevantna - kapitan podvadzal aby ziskal prospech, kapitan sa snazil zo ziskanej verejnej pozicie zakryt svoj podvod.
A teraz sa vratme k casom po volbach - tie reci o zodpovednosti a nenahravaniu fasistom - to boli len sproste zavadzajuce kydy? Teraz nasierate tak ludi, ze Kotlebovi staci drzat hubu a ziskava percenta. Nech vam to Boh oplati!
 
Hodnoť

Uz aj jeho

vlastni davaju ruky prec a stracaju argumenty na obhajobu Danka. V nedelnajsej relacii o5 minut 12 chybal zastupca sns. Preco asi?
 

To je dobré znamenie

Neľútostný boj o moc v SNS sa môže začať:-)
 
Hodnoť

podľa mňa,

revúckeho výkala ani nemožno dať do pozoru.Vojnu prežil údajne ako bezvýznamný pisálek,ktorý základný vojenský výcvik absolvoval asi s takým zanietením ako svoju rigoróznu prácu,takže vojenský rozkaz POZOR! ani nepozná.
 

 

revucky vykal++
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre