SME
Piatok, 4. december, 2020 | Meniny má Barbora, BarbaraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Máme radi lietadielka. Kde však budú pristávať? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Totok

by som nevidel až taktok tragicky, lebo tomtom vie, ale to je zatiaľ tajné, že za Revúcou smerom na Muránsku Dlhú Lúku je taká cesta a dokonca aj lúka na ktorej by mohli tie f16-tky pristáť. Mladý danko, keď ešte nebol plg. a ani nevedel že raz bude kapitáň, to celé prelozil po vlastných, pri tom získal také sebavedomie že neskôr urobil dve ministerky, čo sa mu tak zapáčilo do hlavy že sa rozhodol v tomtom pokračovať a urobil aj americkú vládu. Teraz, keď to všetko a všetkých urobil, by nám mal povedať, či urobil aj seba, prinajmenšom múdrejším.
 
Hodnoť

Nebojte sa

Nebojte sa, žiadne F16 nebudú. Dodávka bude trvat ešte štyri-päť rokov, dovtedy uzavrie kapitáň s verným ministrom hneď aj dve zmluvy o dodávkach supernových Migov a Suchojov, prípadne helikoptér Mi Mi a budeme pekne s Ruskom a Rusko s na mimi.
 
Hodnoť

miso

No ale vysvetlite to kapitánovi, ktorý podvodom odovzdal rigorózku
 
Hodnoť

SNS je jedno, či F16 vzlietne alebo nie

Podstata ich nákupu je v tom, že sa teraz musí predĺžiť servis ruských migov 29, kým F16 dostaneme a to Dankovi zaručuje biznis s Rusmi. Dankovi a spol. nejde o premyslenú výzbroj armády, ale o to, ako z nej čo najviac uchmatnúť. Včera som počul rozhovor s českým ministrom obrany, lebo Česi oslavujú 20 rokov v NATO. Povedal, že do roku 2025 vybudujú obrnenú brigádu. Na Slovensku to dovtedy nestihneme. Zámerne, lebop Danko je sabotér a kriminálnik, a tak by sa s ním malo zachádzať.
 
Hodnoť

 

Neboj sa, žiadne MIGy nebudú Prídu voľby 2020 a súdruh kapitáň mgr. Danko bude sedieť v base za rozkrádanie štátu a aj Američania pochopia, že bojové lietadlá na obranu Slovenska sú priveľký luxus a po dohode s NATO dobudujeme armádu SR podľa potrieb tejto org. a nie podľa. potrieb danka, hoľka, gajdoša a iných SNS trubirohov, ktorí neváhajú zapredať krajinu feudálnej mocnosti, lebo len tam sa cítia ako skutoční politici a štátnici
 
Hodnoť

 

Prečo by sme mali brať peniaze "napriamo" od Američanov, keď tam nie je žiadna sprostredkovateľná provízia. Tak ako za Mečiara, treba dať zarobiť domácim podnikateľom, správne orientovaných na SNS. Tak ako správne podotkol kpt. Danko, robí to pre občanov tohoto štátu. Určite SNS z toho nemá žiadne výhody. To len novinári zas a opäť sa spojili proti nemu. Kedy sa konečne voliči zobudia a pošlú SNS tak ako HZDS fo zabudnutia ?!
 
Hodnoť

Takto by nebačoval žiadny bača ,

lebo by aj bez titulu, riadiaci sa iba zdravým sedliackym rozumom uvážlivo vrážal SVOJE peniaze, napríklad do prísttešku pre ovce pred tým, ako by ich kúpil . Snsáci kúpili dve lietadla od Talianov, ale nemajú na ne hangáre. Od američanov 14 stíhačiek, ale nemajú preto pripravené pristávacie dráhy a ich dar 105 miliónov dolárov na ich výstavbu odmietnu . Tak tu už končí zdravý rozum , aj moj príspevok.Idem sa radšej prejsť na vzduch , aj keď prší , no a v sobotu na voľny !.Ešteže máme peknú prírodu !
 

Oprava

na v o ľ b y !
 
Hodnoť

Len jedna poznámočka.

Na Sliači aj na Kuchyni lietadlá F-16 môžu pristávať aj vzlietať úplne v pohode.
Alebo mi niečo ušlo?
 

pristávať aj vzlietať

môžu a do hangára sa dostanú keď im rigokpt pristrihne krídla
 


Najčítanejšie na SME Komentáre