SME
Nedeľa, 18. august, 2019 | Meniny má Elena, Helena

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Šefčovič nemusí piť svätenú vodu v priamom prenose (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

Śefčovič...

...chce získať 60% voličov neviem ako to chce dokázať. Na jasnú otázku či by vymenoval Fica za ústavného sudcu keď je taký nezávislý kandidát nevie jasne odpovedať áno ,alebo nie?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Dosť bolo birmovaných komunistov.

Už ich nechceme ako premiérov, už ich nechceme ako prezidentov. 30 rokov po nežne je treba birmovaným komunistom povedať dosť, stačilo, vypadnite.
Už nás na svoje rečičky nenamocú.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

On je aj hlúpy

Pani Čaputovej povedal, že jej 40 percent znamená že s ňou nesúhlasí 60 percent. Potom to znamená, že s ním nesúhlasí 80 percent. Veď on si nevidí ďalej od nosa. Ale zaslúži si to aspoň sa demaskuje pred celým svetom. Diplomati po jeho návrate do Bruselu budú za jeho chrbtom budú významne dvíhať obočie. Už si ho všimli aj Financial Times ktoré číta celý svet na rozdiel od Pravdy a TA3. Tak mu treba.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Po pravde by ho mali

odstaviť aj ako eurokomisára. Myšlienky o čistom národe, to je čo? Nie náhodou fašizmus? Inak je to typický smerák, žiadny nezávislý. On je veľmi závislý. Nepochopil, že na Slovensku agresívna kampaň neprináša až toľko bodov a nepoučil sa z predchádzajúcich prezidentských volieb, kedy Fico svojou agresivitou hodne stratil.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

asi tak

robí presne to, na čom Smer stráca ....Smeráci si možno myslia, že práve tá agresivita, populizmus a popieranie aj nosa medzi očami ima drží percentá ... nedrží, oni tie percentá majú napriek tomu a tí, čo ich volia by ich mnohí volili nech by hovorili, čo by hovorili

Najväčší protest bol po Ficovej arogancii u prezidenta.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Manuál zo Súmračnej

Ševčovič sa pri debatách veľmi často pozeral do papierov,ktoré mu zrejme napísali na Súmračnej.Ako ospevovanému diplomatovi " európskeho a svetového rozmeru"mu musí byť jasné,že z hľadiska potrieb Slovenska nastoluje témy v ktorých ide o problémy na 85 mieste dôležitosti .Nepodceňujem problémy niekoľko tisíc občanov,ktorých označujú ako LGBT komunita,ani prisťahovalectvo ,ktoré sa Slovenska vôbec netýka ,pretože k nám sa nechce nikto prisťahovávať .Ševčovič len primitívnym spôsobom vnucuje verejnosti názor ,že toto sú prvoradé témy Z.Čaputovej ,čo nie je samozrejme pravda a opakovane mu to povedala.Napriek tomu to stále papagájuje a cielí na prihlúplych voličov Harabína a Kotlebu .Čaputová má témy ,ktoré sú naopak nepríjemné a smrtiace pre Smer od ktorého získal mandát a to je nedostatok spravodlivosti pre všetkých, rozkrádanie štátu ,klientelizmus a absencia elementárnej slušnosti,taká typická pre dlhoročnú vládu Smeru.Pre mňa osobne je Ševčovič najväčším sklamaním doterajšieho priebehu volieb .Pri svoj prospech je schopný povedať čokolvek.Mali by si to všímať nielen čestní ľudia na Slovensku,ale aj jeho kolegovia v Bruseli,lebo keď prehrá,tak sa bude chcieť vrátiť na funkciu eurokomisára,kde bude bojovať za práva LGBT komunít a ústretový prístup k migrantom."To je hnus velebnosti"
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Podľa mňa touto "kampaňou" len dáva za pravdu tým, čo volia harabina a kotlebu. Eurohujer, ktorý klame na počkanie, konšpiruje a podvádza. Toto je to, čo si budú o ňom väčšinou myslieť. Môže mu to nahnať nanajvýš 100 000 duší. Skutočne mu ide o všetko, že sa mu toto vyplatí? Je to hnus. Preto treba podporiť víťazstvo slušnosti.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Lajcak si teraz madli ruky, ze sa na to vy**l.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Súhlas, len volá sa ŠeFčovič. F ako Fico.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ŠeFICOvič
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ŠefčoFic

agent KGB, Komouš, Kresťan, keď treba Eurohujer keď treba Euroskeptik, keď treba prepláva s Ficom Dunaj a spraví tisíc klikov.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Zatancuje, ako mu Fico zahra, aj s flasami....
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Rozumiem. Kšeftovič.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Kšeftofic

Kšeftoficovič
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nerovný zápas

Jasné faktum

Pri voľbách niekedy o výsledku rozhodne niekoľko málo hlasov, nič nového. Dnes tu zrejme ide okrem udržania si svojich hlasov aj o nových voličov považujúcich prvé kolo volieb za menej zaujímavé alebo nepodstatné.

Ešte jedna premisa

Prezidentkou sa stane vždy strana kyvadlovej váhy s väčším počtov volebných hlasov, na konečný výsledok i víťazstvo v marketingovom ringu nemá odborná porota žiadny vplyv, hoci ich názory môžu byť niekedy aj mienkotvorné.

Skôr by som sa vzdal príliš úzkoprsej predvolebnej politilógie, predovšetkým tej zabehnutej v stereotypnosti a robiacej si príliš vysokú mienku hlavne o sebe samej.

Tu ide dnes o totiž o veľmi netradičný zápas.

Teda nech sem nikto nechodí v očakávaní férového súboja kvalitatívne rovnocenných rivalov, to nech je všetkým jasné.

Dnes tu máme zápas o svoju pravdu zapáleného Dávida so skúseným prefíkaným Goliášom so širokým zubatým úsmevom už istého víťazstva.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ten úsmev je len strojený, v hlbke duše ním lomcuje dilema.Všetko zle je na niečo dobré... Aj najlepší, najskúsenejší, proeurópsky a napriek komunistickej minulosti - v súčasnosti najkresťanskejší kandidát ktorý bol ochotný zložiť hlavu na klát v prospech Fica a prijať kandidatúru na prezidenta je v podstate úbožiak podobný Ficovi. Ktorý podobne ako Fico pre svoj osobný prospech je ako sám povedal schopný urobiť všetko aby vyhral prezidentské voľby. Poučenie zo všetkého zlého - Šefčovič sa vyfarbuje a máme možnosť spoznať ho takého aký naozaj je - teda schopný všetkého. V Smere už naozaj nemajú nikoho normálneho.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Presná anamnéza.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Očakávam, že tento supersmerák

bude predchádzať hriechom a zakáže ***** Výnimku dostanú Róbert a Mária.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nuž čo zlého som

napísal. To čo každý robí. A ak sa dá, tak každý deň.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

chlapče Šefčovič,

to tvoje farizejstvo, že si chodil pred rokom novembrom 1989 do kostola je vrcholné klamstvo kovaného komunistu! Ísť študovať moskovský inštitút bolo len pre "našich", teda detí boľševikov a možno pre časť detí prisluhovačov komunistického režimu.
Škoda ťa Šefčovič, no prijatie ponuky od Fica kandidovať za prezidenta bol istý bozk smrti. Teším sa z novej prezidentky!
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre