SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico za stíhanie Kisku platiť nebude (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

"Naozaj sa prokurátorom a vyšetrovateľom zdá, že v tejto fáze životného cyklu Smeru je rozumné robiť zaň špinavú robotu?"

najnovšie nám to ukáže prokurátor Novocký
 

 

Nuž, či je to rozumné záleží od toho, čo, resp. koľko im za to Smer ponúkne.
 
Hodnoť

 

Vie mi niekto povedať ako vysokopostavený musí človek byť, aby prokurátor na služobke v Taliansku zisťoval s kým Fico telefonoval a s kým nie?
 
Hodnoť

 

V čase spáchania skutku bol AK konateľ, alebo len majiteľ tej firmy? Lebo ak B je pravda, tak ho nemajú za čo stíhať!
 

 

B je pravda
 

 

Ale aj keby A platilo, postup by bol prudko neštandardný (a pred súdom pravdepodobne neúspešný a neobhájiteľný).

"Naozaj sa prokurátorom a vyšetrovateľom zdá, že v tejto fáze životného cyklu Smeru je rozumné robiť zaň špinavú robotu?" Prokuratúra a vyšetrovatelia si začali v ostatnom čase vylepšovať imidž. Plnenie tejto Ficovej objednávky môže ublížiť nielen priamym vykonávateľom, ale celému stavu. Aj generálny prokurátor by sa mal zamyslieť, nakoľko rozumné je držať v tomto prípade stranu spolužiakovi...
 

 

Čo riešiš, Baštr za to isté sedí, takže keby A, tak by mal ísť aj AK, veď padni komu padni, či už neplatí?
 

 

Každému s IQ vyšším ako dnešný dátum musí byť jasné, že vyžiadať vratky DPH z fiktívneho obchodu alebo uviesť v daňovom priznaní výdavky, ktoré kontrola neuzná, sú zásadne odlišné veci. To vie aj Fico, ale spolieha sa na debiIitu svojich voličov, že mu to zožerú a budú to dokonca aj šíriť. Aj to druhé je nesprávne, ale s Bašternákovými či Varehovými podvodmi sa to porovnávať nedá, nie je to trestný čin a správne účtovanie od nesprávneho niekedy odlišuje len interpretácia predpisov kontrolórmi...
 

 

asi nevieš čo je DPH, účtovníctvo, trestný zákon.
A keďže to nevieš tak prosím ťa nedristaj
 

GP uz musi bojovat

hlavne za seba. Nemyslim, ze to bude ferovy boj.
 

 

Tak čo “novinári” strašia a plašia? Zodpovedný je konateľ!
 
Hodnoť

 

Fico to nie prvýkrát hrá na prostoduchého občana - podobne aj v prípade daňového úniku Matoviča - bublina praskne alebo vyfučí ...a Fico prejde na inú tému! Tu ide o zasiatie nedôvery a pochybností, rozdelenie a zamestnanie spoločnosti ...a potom príde Ševčovič a chce spájať, čo jeho šéf rozdelil!
 
Hodnoť

 

Pre Novockého z uvedeného vyplýva ..., zabudol akurát dodať, ktorej trestnej veci sa jeho dedukcia týka.

https://img.projektn.sk/wp-sta...
 

To /18

asi znamena rok. Takze to asi bude trestna vec, ktora nesuvisi s vysetrovanim Vadalu za drogovu cinnost v Taliansku.
 

 

Keďže tam je spomenuté len že ide o vyjadrenie "príslušných orgánov z Talianska" tak nepovedali nič nové. Ak je to taký orgán jak u nás Fico tak márna snaha, nemusel tam ani chodiť.
 

 

Určite nie, v liste sa rovno píše, že informácia sa poskytuje na základe a v rámci spoločného vyšetrovacieho týmu, tj. ide o Kuciakovu vraždu. Jasné, že v tom spise nie je telefonát z roku 2012, ktorý sa týka úplne iného vyšetrovania. Fico zasa neskusotčne zavádza a ovce žerú seno.
 
Hodnoť

Hm,

plniť zadania Smeru aj dnes má zmysel pre prokuratúru, políciu a justíciu kvôli súčasnému nemohúcemu výsledku 12 ročnej vlády Smeru v zdravotníctve, školstve, vede a vzdelanosti, rozvoja regiónov, politikárčeniu, nárastu extrémizmu, vysokej miere korupcie a byrokracie, vedome vytvoreného korupčného prostredia na základe ktorého bola spáchaná dvojnásobná vražda, únos Vietnamca či znefunkčnenie Ústavného súdu a pod. ... :)
 
Hodnoť

...

Prečo Tu nie je zmienka o ficoidovej tlačovke? Nikde na sme. Doteraz nevyvratil nič z kuciakovych článkov ale zohnal si potvrdenie o tom ze netelefonoval s vadalom. Korunovaný luzer
 

 

Tá tlačovka bola príšerná, čím viac kope, tým viac sa prepadá do bahna.
............
o netelefovaní s Vadalom:

https://www.investigace.cz/kok...
 
Hodnoť

Pred

viac ako hodinou poskytol rudý fico tlačovku ohľadom tefonátu s troškovej pasákom. Bol rudý a natlakovaný ako kuchta. Znova oznámil že Kiska je vlastne baštrnák a on sa nevysťahuje, lebo jeho byt má nového pána, byt nie je, ani nebol jeho, lebo štát, lebo kataster. Kiska ukradol rolu Francovi, lebo je mafián. Že tú rolu ten istý štát, kataster, niekoľko krát previedol na iného majiteľa si v Kiskovom prípade náhodou, niekoľko krát nevšimne a teda on nie je hocikto, ale fico, skúsený 13,5 právnik. To je riadna právna konštrukcia ktorá pri jeho bytíku neplatí, lebo štát, lebo kataster. Potom tento zúrivý rudý kmér všetkým oznámil, dajte si pozor, dal som dohromady skupinu zdatných právnikov a oni vám ukážu. Také milé, a od fica, znova prekvapil. Fakt, toto som nečakal a tak tesne po MDŽ.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre