SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Len aby nás karanténa neprerástla (píše Marek Maďarič) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

kabala216
... ano s.madaric harakter nepusti, ak ma byt nieco slusne a charakterne tak bez vas, dankoo, rodiny a fseckych fasistoF ....
1068939
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

kabala216 for 14-88

Kiska 14, PS a Spolu 8, Sas 8, OLaNO 8, MK 8 .....
 
Hodnoť

Či predtým, či potom...

ho..u n o stále smrdí rovnako
 
Hodnoť

No co by sa stalo?

Slovensko bude mat dalsie 4 roky vladu Madaricovych "Nasich ludi". Ako keby sme take nezazili posledne desatrocie, ze?
 

 

... noo zatial fasysty vo vlade neboli ...
 
Hodnoť

Boh chráň Slovensko

keď vytvoria vládu Smer+Sns+Ľsns+Sme rodina . To bude dovi dopo .
 
Hodnoť

Ficovci sú neprijateľní ako kotlebovci.

O čom to vlastne pán Maďarič hovorí, že „Aj hodnoty majú hierarchiu“, veď ja som za tie dlhé vládne roky skutočne nepostrehol aké hodnoty má Smer?! Veď o tomto, že Smer ostáva bezhodnotový, aspoň z pohľadu sociálnej demokracie hovoril aj ich europoslanec Zala.

Pokiaľ si dobre pamätám, tak podľa Miklóša je extrémistickou stranou aj Smer, lebo nerešpektuje zákony ani demokratické zásady, lebo inak by sa napríklad nemohlo stať, že ústavný súd nemal dva mesiace možnosť rozhodovať o najpodstatnejších ústavných sťažnostiach a zároveň pokračuje vládna mizéria so zvolením ostatných kandidátov do osemnástky.

Na mieste pána Maďariča by som si odpustil to uštipačné „opozícia, kedysi raňajkujúca s opozíciou (Sulíkom)“, lebo by sa mal rovnako uštipačne vyjadrovať aj s popíjaním „kokakoly“ ešte vtedy „jeho“ predsedu Fica ako si drukoval s penťáckym bossom na Vazovovej, ako im to pôjde fajn cez špecialistu na zdravotníctvo Pašku. Pravdaže pán Maďarič ešte pokračuje „vyrastajúca v kolíske SDĽ (Štefunko) alebo poškuľujúca po KSČ (Kiska)“ a čo tak niečo spomenúť pán Maďarič na adresu ešte vtedy „jeho“ predsedu „Fica“, ktorý bol úspešným členom KSČ.

Pán Maďarič tu predsa nikto „nevyháňa na okraj každého, kto akurát nezodpovedá mojim predstavám dokonalosti“, tu sa predsa takmer 11 rokov Ficovej vlády bezbreho kradlo, klamalo, vyšetrovanie a spravodlivosť sa ohýbala podľa predstáv „našich“, teda v tom čase ešte boli „vaši“ pán Maďarič a tí „vaši“, teda podľa vašich slov „naši“ boli napríklad Bašternák, Kočner, pričom ešte nikdy som vo vašich článkoch nečítal ani jednu čo len pol vetu o tomto probléme, rozkrádaniu, kamuflovaniu podvodov, tieňového vyšetrovania a spravodlivého hnevu občanov na tieto nespravodlivosti.

Pán Maďarič, niečo málo vidíte, ešte menej píšete, len to podstatné zamlčiavate, že Smer sa tak zašpinil, že je na jednej lodi s kotlebovcami. Prepájanie sa Smeru s kotlebovcami v ostatných parlamentných hlasovaniach jednoznačne tieto strany vylučuje z povolebného spojenia sa pre demokratickú budúcnosť nášho Slovenska, určite nie „nášho“.
 

Pán Šátek

Áno, pán Maďarič niečo videl a vie o tom a mnohé zamlčiava.

Pretože mnohé vie, tak preto si dovolí aj takýto text...

Pretože vie, kto dosadil Sulíka za Počiatkovho poradcu...

Pretože vie, ako to bolo s hlasovaním pri kandidátoch na GP...

Pretože vie, čo bolo v pozadí hlasovania o eurovale a páde Radičovej vlády...

Taktiež vie, kto koho drží za gule v Smere a kto je v pozadí...

Taktiež pravdepodobne vie, ako to bolo s nahrávkou Procházku a kto to režíroval...

Aspoň si myslím, že vie... lebo je dostatočne inteligentný a bol veľmi blízko celému dianiu...

Taktiež si myslím, že vie, čím drží Kotlebu Fico za gule...

Takže by pán Maďarič mohol začať namiesto filozofických komentárov niečo zo zákulisia...

Lenže v tom prípade hrozí, žeby sa celá politická scéna začala rúcať ako domček z kariet a pán Maďarič by sa mohol začať obávať nejakých náhlych zdravotných problémov...

A keďže pán Maďarič nie je ani kamikadze a ani whistleblower, tak zostane pri filozofických úvahách o politike...
 

Priamo MM bol rozdeľovač funkcii

podľa výšky sponzorského pr&#299;spevku pre Smer. Veď niet pochýb, že zmluva s nebohým Blaškom, koľko dostane miest ako štátnych tajomníkov, tak aj vo vedení štátnych podnikov bolo funkčná a obsahovo naplnená. A takých zmlúv bolo viac. A ak by sa MM vyjadril, tak by to neboli informačné šumy, ale opísal by svoje reálne kroky, ktoré robil. Veď bol pravá ruka precedu
 
Hodnoť

 

Dlhé roky dúchania do jedného mecha s ostatnými vrcholovými smerákmi spravili z neho finančné nezávislú osobu, ktorá ide rozdávať rozumy. S pokorou by si mal premietnuť svoje pôsobenie v Smere,kde držal ústa aj o veciach, ktoré nie vždy boli v poriadku. A teraz vystupuje ako studnica múdrosti. Všetky kroky. ktoré robil boli kroky po funuse. A preto niekedy je naozaj lepšie byť ticho!!!
 
Hodnoť

 

Jaj, akí sme len ortodoxní! A precitlivelí! Maďarič má také právo písať svoje názory ako vy. Navyše, zdá sa, že tomu rozumie a n@ stránky sme prináša veľmi zaujímavé myšlienky.
 

ok...

ale Madarič svojou príslušnostou v strane ( nebolo to 2 mesiace) ukázal svoju líniu. Tak prečo ortodoxnost? Je to vyjadrenie názoru na človeka ktory........vie a prehliadal všeličo... Nebud naivny...Ale ok je demokracia, nech píše svoje názory a ludia nech reagujú...
 

 

Je to farizej a tento nazor na neho ako na politika mame zasa pravo pisat my.
 
Hodnoť

...

pan Madaric,
SMER je extremisticka strana na okraji politickeho spektra (ten SMER, ktoreho ste boli dlhorocne vysokym funkcionarom) a ja napr. nikdy nebudem volit stranu, ktora potencionalne by mohla spolupracovat so SMERom.
Kolar sam povedal v jednej relacii:” nikdy s Ficom” ..., ale Kolar nikdy nepovedal “nikdy so Smerom”... ak si Smer mysli, ze staci vyhodit Fica a je to v poriadku?, tak je na omyle. A urcite nikdy postavy ako vy, Zala, Beniva ani nikto kto ma v CV napisane SMER
 
Hodnoť

Bez Smeru to nepôjde, súdruhovia!

Ešte lepšie ako Zala...mali by ste dať priestor aj Ficovi. Aby to bolo "vyvážené".
 

Ver že pôjde.mozu padnúť na 15%.

a to by znamenalo menej zetonov.
 
Hodnoť

 

Je pravda, možno bude Kollár jazýčkom na váhe medzi možnosťami Smer-SNS-Kotleba a PS/Spolu-Kiska-SaS-OĽANO-KDH. Asi som prílišný optimista, ale nemyslím si, že by sa Kollár cítil komfortne vo vláde s Kotlebom (alebo s jeho tichou podporou). Ale do volieb sa môže ešte všeličo zmeniť.
 
Hodnoť

Ľahko sa spoza plota poukazuje

na susedove mizerné hospodárenie, keď svoje vlastné chyby hospodárenia neuznáva celá kritikova rodina. To, že sa od nej odsťahoval, neznamená nič. Na druhej strane opozícia, lebo o nej je v blogu reč, sa chová presne tak, ako bloger píše. Nie je to nič iné, ako ochorenie smrteľným vírusom vlastnej geniality, na ktorý, ako na vírusy vôbec, žiadne ATB neexistuje. Sebastrední stranícki ockovia hrozbu, o ktorej píše M.M., nevidia, alebo nechcú vidieť. Čo je ešte horšie, lebo na takúto slepotu niet lieku. Zbytočné sú výzvy občanov na "poučenie z krízového vývoja". Keďže komu niet rady, tomu niet pomoci, pomaly, ale isto nás tak smerujú na cestu von z civilizácie, na ktorú sa nám po sedemdesiatich rokoch socialistického blahobytu podarilo vykročiť. Nie je síce ešte všetko stratené, ale ani nič vyhraté. Opäť a znovu sme odkázaní zistiť, že oheň páli, až keď sa popálime ako malé deti? Vymeniť súčasný nesystémový systém sa nedá kopancami jednotlivcov do bášt na rôznych stranách opevnenia. Dôjde to konečne slovenskej opozícii, odmietne táto tézy vlastnej výnimočnosti a o možnostiach pokroku jedinou, vlastnou cestou? Prvý, malý krôčik už prišiel. To je však stále menej ako málo. Čakanie na Godota nahradíme čakaním na Kisku? A keď príde, už bude dobre? Na jednej strane každý, kto sa cíti, že pričuchol k "vysokej" politike rozpráva o EÚ, ako o jedinej vhodnej možnosti prežitia SR. Na strane druhej, takmer každá politická strana vidí EÚ, nie ako mocnú ekonomickú a politickú organizáciu odkázanú na spoluprácu, ale najmä ako miesto pre presadzovanie svojich záujmov, dokonca záujmov nepriaznivcov silnej EÚ a na svoje videnie sveta. Bez ohľadu na Slovensko, jeho občanov a bez ohľadu na ostatných občanov EÚ. Zakiaľ tečú eurofondy, vydržíme. A potom, ako už boli povedali Ocko vlasti - nech sa deje vôľa božia. Pre mladších, čo to nepočuli, povedal to po spustení buldozéra v Zlatej Idke na konto potreby podrobiť si médiá k ďalšiemu úspešnému vládnutiu.
 
Hodnoť

 

Mam taky pocit, ze Madaric chce byt premier.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre