SME
Sobota, 29. február, 2020 | Meniny má

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matovičov bruselský spev (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

To, že je nekonvenčný a vždy pripravený niečim prekvapiť už vie každý, nielen posranci v parlamente. Ale vďaka nemu sa ľudia neustále dozvedávajú o zlodejinách, prehmatoch a svinstvách súčasného mafiánskeho zlepenca. Jeho kolegovia v Oľano, SAS a investigatívny novinári už aktívnejšie sa zapájajú do odhalovania zločinov "našich ľudí". Nech je aký je, ale treba mu nechať že je odvážny a nie zbabelý, ako väčšina politikov a národa. O servilnosti pajácov na teplých miestečkách je škoda sa aj zmieňovať. Igor vydržať !
 

Presne tak,

tiež by som bola rada, keby sa mohol venovať aj on "normálnej politike". Ale žiaľ, musel sa zaoberať akurát tak zlodejmi vo vláde, ísť po tej špine, čo nám tu roky vládne devastujúc pritom krajinu. To sa ľahko potom kritizuje. Tiež by mohol prísť len tak vyholený, vyobliekaný, navoňaný, odsedieť si to tam a potom prísť domov a užívať si svoje peniaze. On to však napriek tomu neurobil, ale chodil tam "kydať ten hnoj" čo tam sedí a "vládne" v parlamente. Len vďaka nemu nabrali odvahu aj ďalší a pridali sa. Snáď sa raz dostane j k normálnej politickej práci. Tak mu radšej držme palce, aby to ešte nejaký čas bez zbytočných excesov vydržal!!!
 
Hodnoť

 

"Ráčte k urnám, občania!" Autorka tohto komentára pekne (nie) na všetkých nabrýzgala a špeciálne si zgustla na Matovičovi. Takže ostávajú nám tí, ktorých nespomenula: SMER, SNS, ĽSNS, Kollár. Dobrá práca! Len tak ďalej!
 

 

Nesmieš byť taký útlocitný. Autorka svoj štýl padni komu padni používa často bez ohľadu na to, čo tým dosiahne. Na druhej strane patrí medzi naj. kritikov napr. Sulíka za jeho známy postoj k Eurovalu. Sulíkovi bolo vtedy tiež jedno, čo dosiahne, hlavne, že držal svoju líniu.
 

 

Ono po vojne je každý generál ale Sulík asi tiež v tej dobe nevedel ako to vystrelí. Do hry prišla Gorila a SaSanka - ak by vedel, že z toho bude jednoliata vláda SMERu čo bolo úplne proti logike tak by asi do toho nešiel aj napriek princípom.

Tento komentár autorky mi príde úplne neobjektívny. Čo vlastne spochybnila na Matovičovom kandidátovi? Snaží sa toho človeka očierniť a najväčší problém čo som si všimol je, že mu PR robí Matovič. Včera som si len tak pre zábavu pozrel životopisy a program kandidátov PS - no na moje počudovanie žiaden program títo kandidáti nemajú. Ak teda nepočítam program celej strany ale na čo sa plánujú zamerať som nenašiel. Zato v životopisoch som našiel také perly ako kandidát zmenil globálne politiky korporácií ako Nike, Adidas, H&M, Samsung, Apple alebo Dell nie spolupráca na nich on ich zmenil, druhá zas koordinuje Brexit (opäť nie spolupráca na koordinácii Brexitu ale, ona sama koordinuje Brexit), pri ďalšom to tiež hrajú na city teológ, ktorému pre príliš dúhové názory zakázali prednášať na cirkevnej univerzite a pod. Naozaj neviem prečo by sme sa tu mali handrkovať o nezmysloch doťahovaním sa kto je viac morálne vyššie keď nakoniec z toho celého budú opäť ťažiť len populisti z ĽSNS, SMERu, SNS, SME rodina a pod. Asi majú ešte moc malú podporu.
 

 

Názory na Sulíkov postoj v kauze Euroval, ako aj argumentácie verejnosti v tomto kontexte, sú rôzne a viac menej sa už nehodno ku nim vracať. Hádam len toľko, že v tom čase som bol skôr na strane Sulíka, no dnes sa začína zdať, že on sa z toho príbehu veľmi nepoučil. Niektoré jeho dnešné postoje totiž opäť dostatočne nepreferujú záujem o vytvorenie silnej koalície proti Smeru, SNS a Kotlebovi. Jeho vyhlásenia majú pre PS+Spolu a vznikajúcu stranu A.Kisku pomerne ďaleko k výzvam o spoluprácu. Ak v tom bude pokračovať, nebude to dobrou správou pre Slovensko.
 
Hodnoť

 

No. Autorka si zgustla na Matovičovi, ale v podstate má pravdu, Ja osobne Matovičovi neverím. Ani v prípade tohoto nešťastníka romského kandidáta, ktorého vlastne - priznajme si - hrubo zneužil na propagovanie svojho, no povedzme "nefašizmu".Smiešne. Kandidát má byť kvalitný a nie je to náhodou trápne, aby bol niekto zvolený len preto, že má nejaký pôvod?( Ja nie som ani trošku ohúrená, že si spravil VŠ a pod. Sú aj iní občania Slovenska, čo pochádzajú z jednoduchých pomerov, aj z ťažkých a chudobných a dokázali sa zdvihnúť a sú aj opačné prípady. To, že je niekto Róm, nie je ani mínus, ani plus u normálnych ľudí...)Matovič je veľmi rozporuplná figúra našej politickej scény napriek tomu, že odhaľuje škandály vládnych politikov u mňa prevláda skepsa. Lebo na tie škandály poukazujú aj iní.
 
Hodnoť

 

Ďalšie kŕčovité vypúšťanie žlče na celú opozíciu v podaní Smetiarov. Vytýkať Matovičovi Poláka je nonsens, ale na to sme si už zvykli, domáca úloha splnená, dokonca aj milované PS bolo spomenuté, samozrejme v pozitívnom duchu, podobnosť s Harabinom a Hlavnými správami je čisto náhodná.
 
Hodnoť

 

Matovič je exibicionista a aby bo v mediach udal by aj vlastnú mater.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre