SME
Nedeľa, 29. november, 2020 | Meniny má VratkoKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Faux pas kazia Kiskovi reputáciu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

No, tuto

košický komentátor akoby bezdôvodne prešiel na platformu ortodoxných kiska-hejterov, smerákov, harabínov a náckov. Netuším prečo ho až tak trápia posledné dva týždne úradu bezpochyby doteraz najlepšieho prezidenta, ktorého si tento zotrvačne-nerozhľadený a závistlivý ľud dokázal zvoliť. Päť rokov slušného výkonu funkcie a päť rokov podpory chudobných a chorých zo svojich zdrojov je teda nič? Odvaha verejne označiť stav štátu za mafiánsky je nič? Dlhé roky viac-menej defenzívnej obrany voči útočiacemu arogantnému, pomstychtivému a nenávistnému Ficovi a poznanie, že túto toxickú prevodovú páku mafiánskych oligarchických štruktúr treba poraziť v priamom súboji vo voľbách, to je nič? Prečo košický komentátor nechce priznať Kiskovi právo začať budovať štruktúry a povedomie o politickej entite, ktorá bude mať tento cieľ, už v súčasnosti? Čo sa tým akože má pokaziť na image prezidenta? A v rámci rozlúčkovej návštevy v Prahe sme mali azda očakávať nejakú kritiku obyvateľa Pražského hradu? Veď to bola výrazne diplomatická udalosť, kde by akékoľvek politické prejavy boli maximálne nedôstojné, takže všetko bolo tak ako malo byť. Výrazne tentokrát nesúhlasím s prehnane kritickým hodnotením košického komentátora a naopak, držím všetky palce prezidentovi, aby mu vyšli plány, ktoré má.
 

 

sme.sk robí ANTI-PROMO pre Kisku. už to bije do oči.

ale pamätáte ako sme.sk robilo promo pre GAZDU, gazda pravice !!!! pravica nám tu potom vládne dnes a len vdaka strane, ktorá už existuje iba na papieri - preto, aby ešte dostata peniaze od štátu.

a len vdaka pôvabnej moderátorke a vínku sa SKUTOCNA PRAVDA nachvíľu ukázala.
... a ostatní padli do Siete,

ps: akú novú Sieť sme.sk nách chystá ?
- už nebol problém na ba magistráte prijať smeráka.
- zdanovanie parkovného s budúci samozrejme že iba inflačným rastom ceny, Kaufland postavil viac parkovacích miest ako celý Ba magistrát
- ja ako bratislavčan nepotrebujem autobusovú stanicu presne v centre mesta, alebo ako primátor vybavil pre Pentu a 1.slovenského miliardára v usd v pobytom v SR nemeškanie dodávaok materiálu kvôli ostatným vodičom
- nový europoslanec Hojsík chce progresívne navrhnúť zavedenie uhlíkovej dane

historia sa rýmuje ?
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

Ano, to máš pravdu

Sme nie je úplne objektívne.
Kiskovi však najviac vyčítam, že vymenoval popredného Smeráckeho gaunera Kažimíra za guvernéra NBS. Týmto u mňa Kiska stratil veľmi veľa bodov.
 

 

urobila by to Caputova ... zrejme Kiskovi to aj potvrdila ... :)
 

Domienky

O Čaputovej sa je príliš skoro vyjadrovať. Či bude morálna alebo len bábka v niečich rukách alebo len jednoducho Mária, sa ukáže. Potom ju budem hodnotiť. Teraz hodnotím Kisku a vymenovaním popredného člena vládnej štátomafie za guvernéra NBS ma poriadne sklamal.
 

 

rmrm ... neberiem ti názor ...Kiska môže robiť len to čo mu umožňuje ústava ... truc Kisku za každú cenu pred jeho odchodom nemá veľký význam ale ... fakt je, že politikárčenie právnikov Smeru a manipulácia všetkých štátnych inštitúcii nimi ... nadobúda obrovské rozmery ... Kažimír nie je neobmedzený pán ... :)
 

Odpoved hodná

ohybného alibistického Slováčiska. A preto to celé na Slovensku vyzerá tak ako vyzerá.
 

 

ohodnotil si sa správne ... teda ešte raz v čom konkrétne ? ... :)
 

 

Nie je Smerak ako Smerak a Kazimir bol viac odbornik cez financie ako stranicky poskok. Drzim Kiskovi palce...
 

 

Čím bol prv? No predsa bol najprv straník, až neskôr "odborník cez financie". Veď mu šéfoval Počiatek.
 

 

Odbornik, to on tada bol. Neda mi zabudnut na "Kazimirov graf", ktory sa mi vryl do pamati
podobne ako bulharska konstanta este v skole.
 

Kazimír

nevie nič iné ako vymýšľať stále nové a nové dane aby mohol financovať i diotské Ficove sociálne balíčky.
 

 

Kiskovi však najviac vyčítam, že vymenoval popredného Smeráckeho gaunera Kažimíra za guvernéra NBS


súhlasím s tebou , že Kazi-mir nie je odborník. Môžme byť šťastní, že máme euro, lebo by to vyzeralo ako v českú, kde centrálna banka chápam úradnici začali špekulovať na akciových trhoch a BRUTALNU STRATU vyrobili

ale : Kiskovi vyčíťať, že podľa ústavy vymenoval . Kiska sa musí riadiť ústavou. ANI KISKA není NAD zákonom, čo je správne !!! Vyčítal by si mal sme.sk že tu robí promo pre PROGRESIVCOV , ktorí začínajú smrdieť ako GAZDA PRAVICE !!!
 

Kiska nemal vymenovať gaunera

To ospravedlňovanie sa zákonom je niekedy veľmi zákerná a zahmlievacia vec. Žiadny zákon prezidenta nedonúti, aby niečo musel spraviť proti svojej vôli, tak je to nastavené, dobrý prezident sa tak riadi hlavne morálkou no a zlý prezident hlavne mocou, peniazmi a svinstvami. A keby Kiska akože aj musel Kažimíra, popredného to člena vládnej štátomafie, vymenovať za Guvernéra, svoj nesúhlas mal aspoň poriadne verejne prezentovať, ak je morálny človek. Ked tvrdíš, že sa má riadiť ústavou, to akože prípadne aj Fica mal vymenovať za sudcu ÚS? Nie nie. Prezident podľa ústavy vymenúva, nie že musí vymenovať. Tak človeka úradníci bežne odbijú, že ak nie je v zákone výslovne napísané musieť či mať povinnosť, tak to spraviť nemusia, a väčšinou ani nespravia... Zato spravia to, čo so zákona vôbec nemusia ba priam nemajú robiť a na to majú tiež formulku, že zákon to síce nespomína ale ani nezakazuje...
Takže tak sa majú veci, Kiska Kažimíra nemusel a hlavne nemal vymenovať na nové vysokoteplé miestečko, ale sa zrejme bál, že by na neho povyťahovali starú aj novú špinu a radšej nerobil problémy. Takto u niekoho body získal, lebo bez hádzania špiny zdanlivo Kiska vyzerá čistučký, no u mňa nie, a práve týmto počinom sa poriadne zamazal. U mňa poriadne klesol, reči mal často dobré a spravodlivé, ale týmto počinom skutek-utek, morálne zlyhal. Nikto nie je dokonalý a na každého možno niečo nájsť, Kiska sa však nemal báť o svoj čistý image a mal stáť za spravodlivosťou.
 

 

TO JE PRAVDA, čo píšeš. Súhlasim s tebou ale musíme robiť s tým čo máme, tam kde sme.

A my , žiaľ ešte nie sme na úrovni RAKUSKA, alebo Nemecka, pretože tam by ani takého kandidáta NIKDY NENAVRHLI. V Nemecku minister pri svojej dizertačnej práci nedal tuším 6 odkzaov do svojej práce - a už bol za plagiátora.

Takže chápem čo myslíš, ale aj v šachu musíš obetovať figúrky aby si mohol ohroziť kráľa.
A zase si viem predstaviť, ako by fico mohol ešte viac očiernovať, KRASNE VYROBIT z NICOHO aký je Kiska hnusný a odporný človek.
A isto by sa už ohánal aj porušením ústavy a kebyže ten juch mal pravdu, tak Kiskovi môže podľa Trestného zákona hrozí podmienečný trest odnatia slobody.

A to už by smrdelo všade, a kredit by stratil aj v zahraničí.

Takže musíš sa rozhodnúť, kam chce posunúť krajinu alebo obetovať krajinu pre 1 osobu. Na druhej strane Kazi-mir, nemá žiadne právomoci.

Jediný dôvod prečo si ho tam dali, sú úvery, ale ak bude pravica vladnúť , tak polícia môže konať ak by NBS prekročila zákonné právomoci. A tu myslím DOHLAD NA KONKRETNYMI bankami. Može nakoniec byť Kazi-mir v pasci. Na mifine nemal skoro žiadnu trestnú zodpovednosť.
 

Typická slovenská vymýšľacká

odpoved. Ono v jednoduchosti je krása a podľa skutkov ich poznáš. Kiska jednoducho Kažimíra nemal vymenovať. Raz to bude tak či tak ľutovať. V historii ľudstva mnoho hrdinov a velikánov nasadzovalo skutočne svoj život za PRAVDU. Kiska čo nasadzoval, že sa bál nevymenovať gaunera za guvernéra?
 

Nie celkom

Kažimír bol jeden z mála v košiari, ktorý celom dobre dirigoval finančníctvo
a nelietal v žiadnej osobnej kauze. Gauner rozhodne nebol, ale nepochybujem
že špióni musia za každú cenu niečo nájsť. Tak je to v SR voči každému.
 

Kažimír je popredným členom

zločineckej štátomafie. Asistoval pri všetkých rabovačkách štátneho rozpočtu a eurofondov. Okrem toho čo sa týka odbornosti je to nula, ktorá nič nevie.
 

Budem voliť SaS asi

Ja keď sa na toho Šulíka pozriem on vyzerá jak čistý ..uj ale zase ta strana nemá škandály má super program a super ľudí a odmakali si svoje kritizovali smer ešte už vtedy keď ešte mnoho našich občanov ani len netušilo čo je to za zberbu . Šulíka by sa mal naučiť správať pred obrazovkou trebalo by mu nejakého kouča :)

A teraz k tým ostatným stranám tak napríklad spolu PS Beblavy je už asi v 4 strane a vôbec si nevšimol že jeho predseda gazda je vlastne ficov kôň ako potom bude rozdeľovať funkcie v statnej správe a na ministerstvách keď nie je schopný odhadnúť človeka ? A potom pozrite sa na Váľa akože super normálny chlap ale prvé čo urobil zvýšil ľuďom parkovné a podobne veci budú robiť progresívny zdvihnú dane a zväčšia stat .... stat ktorý nevie riadiť nič poriadne bez problémov dlhov a chaosu vid školstvo zdravotníctvo dôchodky diaľnice školy ....
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre