SME
Piatok, 23. august, 2019 | Meniny má Filip

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Táto inaugurácia do zlatého fondu nevstúpi (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

...a rozhodne ani tento komentár...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tkacenkove komentáre už spravidla preskakujem. Občas spravím vynimku, ako aj v tomto pripade, a zakaždým si len potvrdim opravnenost môjho prístupu. Kto ten prejav videl, spraví si názor naň. A aj na tohto komentatora.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Pozor na tohoto komentátora. Ak som sa minule vymedzil voči nemu, že mi pripomína Tótha aj svojim výzorom - bol môj koment označený za nevhodný.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Byť šéfredaktorom, tak Tkačenkov

komentár z webu vymažem. To nie je cenzúra, to je ľudomilný skutok pre všetkých, ktorý po jeho prečítaní vyhodili počítač z okna.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Šéfredaktorka

napisala tiež komentár, dosť rozdielny od tohoto. Ale čas ukáže, držím palce prezidentke.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

autor nepochopil

Čaputovú. Bol to najlepší prejav prezidenta od čias Kováča.
Súhlasím s hodnotením kapitána Danka. To, že zavinil, že 7 min bolo Slovensko bez prezidenta, to je v limite jeho hlúpostí, ale poučovať Čaputovú ako má vykonávať funkciu prezidentky keď sám je neokrôchanec, tak to je ďaleko za čiarou. Na hlupákoch je najhoršie to, že oni o tom nevedia a platí čím väčší hlupák, tým väčšie sebavedomie.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ako možno očakávať, že plagiátor právnych vied bude dodržiavať, alebo aspoň poznať ústavu? Že ju porušil, spoznal v tv aj protokolista z Česka! Mali sme vzácnu možnosť vidieť porušenie Ústavy SR v priamom prenose. Hodné odstúpenia z funkcie predsedu NRSR. Dúfam, že pochopil, že odvolávať ho netreba.
Asi som priveľký optimista, že?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Ten "inteligent"

sa nedá odvolať ani z parlamentného bufetu. Ale máme nádej, že tak ako po prezidentskej marionete nastúpil do úradu niekto normálny, tak po tomto plagiátorovi musí prísť tiež niekto príčetný.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Tiež si myslím, že Tkačenko prejav Čaputovej naozaj nepochopil - keď napr. jej ponuku rozumu, citu a rúk považuje za vymedzovanie sa voči Kiskovi a ona tým len rozpisuje verejnú službu, ktorú ponúka.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

ked uz aj baranek z pravdy povazuje caoputovej prejav za doteraz najlepsi, tak nerozumiem, co sa to deje v SME????!!!!!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Doplním starú múdrosť

Keď niekto umrie, tak o tom nevie, ale pre ostatných je to ťažké...
To isté platí, ak je niekto *****
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

...ak je niekto *****
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Nechápem, prečo SME uverejňuje takéto komentáre, ktoré nedosahujú ani úroveň študentských prác na strednej škole...Ing. Peter Žúbor, Piešťany
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Žiadam vymazať tento príspevok

Hrubým spôsobom uráža a znevažuje študentské práce. Aj slabší stredoškolák si môže tvorivo vyliať srdce :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Tkačenko prerazil dno

a z neznámych príčin si myslí, že čím nejapnejšie komentáre má, tým väčší komentátor bude.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Prečo má niekto potrebu neustále .....

Prečo má niekto potrebu neustále skritizovať aj takúto oficiálnu záležitosť akou je inaugurácia prezidenta? Veď je to len krátkodobý oficiálny akt a ten komentátor p.Tkačenko? to nejako mal potrebu
navonok skritizovať. Však OK, je to jeho nadpráca. Ja mám v partii takého kamaráta, ktorý kritizuje úplne všetko, lebo len on má recept na pravdu a spravodlivosť, ale ostatní naňho pozeráme trošku s nadhľadu. Takže takto nejako by som aj hodnotil tento komentár p.Tkačenka. Je to jeho interný názor a ako už niekto hore v diskusii napísal ani tento jeho subjektívny názor nebude zaradený do zlatej galérie komentárov na SME.sk............, ale inak to môže byť dobrý chlap. Chcel sa zviditeľniť a podarilo sa mu. Význam článku sa ale rozplynie ako jarný sneh a p.Tkačenko už isto pripravuje iný obsiahly a rozumný komentár.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Ktovie, či autori komentárov čítajú príspevky.. Už to, že sa ich nazbieralo viac ako 200, svedčí o tom, že pán autor by si mohol (mal) nájsť čas a oboznámiť sa s názormi na svoje názory.

Nuž.. Pridám aj môj...názor. Ke´d som bol na ZDŠ (1968-1975), ako jedno z mojich možných budúcich povolaní som menoval "byť novinárom". Dnes som manažér, ekonóm, marketér. A som rád. MUSÍM priniesť majiteľom megafirmy, do ktorej patrí mnou riadená veľkáfirma - výsledky. A zodpovedať sa. A hľadať účinné fungujúce riešenia. A o mesiac-dva prezentovať ich účinky, výsledky. A novinár??? Po niekoľkých "strikoch" odskočí domov, alebo do redakcie, alebo niekde kde je wifi, a napíše recenziu inaugurácie. Potom vypne notebook, a môže ísť na pár ďalších strikov. (samozrejme nemám na mysli investigatívnych novinárov, ktorí aj pátrajú, aj riskujú životy, a makajú vo dne v noci). Mám na mysli novinárov, ktorí v SME píšu recenzie inaugurácie. Lebo - komu sa kedy za čo bude zodpovedať, predkladať výsledky, návrhy na zlepšenie, opatrenia, znižovanie nákladov, prepúšťanie, testovanie nových mkt postupov... NIKOMU, NIKDY, ŽIADNE... Pár strikov, a pozrieť účet, či mi nabehlo tých 30..50..100e za príspevok.

Tento príspevok bol slabší, ako by ho písal študent 1.ročníka žurnalistiky. To len tak mimochodom vysvedčenie pre pána autora, lebo študenti ešte dostávajú vysvedčenia.. :)))
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Podareny prejav, samozrejme, ze mnohym bude pit krv, nuz, nie div, zmena casov , dufam, bude pokracovat aj nadalej...
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre