SME
Štvrtok, 26. november, 2020 | Meniny má KornelKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Onanista (Sliacky) (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Kolega iba zamyslene pripomenie:

- Nuž človek sa ani nemusí pýtať prečo, ak vidí spustnuté školy bez žiakov a učiteľov vydané napospas zveri a každému počasiu. Už len aby zlúčili ministerstvá poľnohospodárstva a školstva pod jednu strechu.
 
Hodnoť

 

odkedy odišiel shooty je toto strašna bieda :)
 

 

No tak shooty je stále cool, toto je uz antarctica alliance.
Stejnak je dolezite zachytiť obsah kresbou. Preco nebolo viac karikatur s troskovou?
Tot otazka do pléna. A ficividlak treba kresli ozrateho kazdy den. Skoda ze nestal nikde z balkona ako slota. Dnes v ere smarfonov by mal slušných likeob na youtube.
 

 

Trošková je stále toxická. Bola ozajstná bomba sexbomba, ktorú mafia poslala Ficovi pod stôl. Nepochopím, že keď už Fica nenapadlo ju preveriť, prečo to nenapadlo SIS.

Čo sa týka karikatúr, pán Sliacky si viac cení svoje rebrá ako Arpád Soltész. Ináč by sme tu mali Fica červeného ako rak s vypučenými očami, ako úraduje za stolom, spod ktorého sa ozýva mľask mľask.
 

 

S tým súhlasím, že Fica s opuchnutým xichom treba kresliť častejšie. Sú tu však ďalšie neorané polia. Napríklad fašisti. Godrulič má v Ťažkom týždni sériu ich odpovedí na vývoz 70 tisíc židov, za ktorých ich favorit Tiso ešte platil 500 mariek za kus. Odpovede boli "Neviem, nemám názor, lebo nie som historik"

Teda, otca im naháňam, na to netreba byť historik, aby som mal názor na vyvraždenie desiatok tisíc spoluobčanov. Uvedomiť si to majú predovšetkým ľudia, ktorí im dávajú hlasy. Nech si uvedomia, akého hada na prsiach prikrmujú.
 

 

To by som netvrdil. Hlavne by som nedával do protikladu Shootyho s terajšími karikaturistami SME. Shooty má dobre prepracovanú kresbu, ale smiešneho má pomenej. Tento vtip je perfektný.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre