SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čulen pred Úradom vlády (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

poznámka

smutné je aj, že aj tento článok nikoho doposiaľ nezaujal v diskusii....
 

 

Možno práve to svedči o tom, že sa Slováci vedia hanbiť, aj keď väčšinou hrajú "gerojov". A chvalabohu, že ticho sú aj Slováci, ktorí sa hanbiť nevedia. Prepáčte, idem sa ďalej hanbiť potichu.
 

 

Máš pravdu, na toľkú nehoráznosť hľadieť sa dá iba v nemom úžase.
 

Keby len to

Úplný výsmech a pľuvanec do tvare slušným ľuďom je, aby ľudia čo udávali a ničili životy iných ľudí poberali dôchodky často 2 až 3 krát vyššie, ako obyčajní ľudia, čo robili poctivo celý život a ešte sa ŠtB-áci rozčuľujú, že majú málo. O šéfoch ŠtB ani nehovoriac. https://juliuskovacs1.blog.sme...
 
Hodnoť

Autor

má pravdu a najsmutnejšie je že píše o Nás.
 
Hodnoť

Hor sa na jeden cmiter za Tisom

a potom hor sa na druhý za Dubčekom... z rodnej gardy do ešte rodnejšej strany. V dolinááách...
 

 

a to všetko hrdo, odborne a slušne ...
 
Hodnoť

stefan

Poukazoval a budem na to stale poukazovat,STBACI maju 1500 eurove dochodky a ti chudaci,ktorych udavali a sikanovali 400 eurove.Pokial sa krajina s tymito komunistickymi plosticami nevysporiada,nepatri do modernej Europskej rodiny,Patri smerom na Vychod,kde su i v dnesnej dobe taketo praktiky bezne.
 
Hodnoť

 

Hanba
 
Hodnoť

 

Smutné, ale pravdivé. Až teraz po rokoch zarezonuje hlas rozvracača Ceskoslovenska Kvietika v STV - ukážme už celému svetu, že sme Slováci. No, mala a má to STB a KGB dobre zmapované. V ČR na čele agent STB, absolventi Moskovských univerzít na najvyšších miestach, ostatné posty prenenachali naivným hlupáčikov, vid pozvánkach Lukašenka a podobne. A v hokeji chceli jedného agenta nahradiť druhým. Ej, bôľno mi na duši...
 
Hodnoť

prešov

Engelsova, Fučíkova, Gorkého, Janouškova (!), Marka Čulena, Októbrová, Zápotockého, Čapajevova, Šmeralova + pamätník Slovenskej republiky rád. Už sme si zvykli.
 

A to nemáte poslancov,

ktorý sa proti tejto galérke postavia? Lebo to je ozaj neuveriteľný des. Chýba už len Tuka Béla, Šaňo Mach a Otomar Kubala, prípadne pre mladších Vasiľ Biľak...
 

 

Stačí dať do vyhľadávača máp a nájdeme aj blízko Bratislavy ulice: Leninova, Februárového víťazstva, Revolučná a pod.
Problém je skôr už v inom: ak poslanci by aj schválili premenovanie ulíc, kto to všetko zaplatí. Ľudia musia vymeniť všetky doklady, hlásiť zmeny do bánk, operátorov a môže sa stať, že kvôli nepresnostiam prídu exekúcie.
Ideálne by bolo, keby ak sa to chce vážne - aby bol prijatý zákon a aj s financiami na také zmeny, resp. nech ich vykoná samospráva či štát a občania si prídu pre peniaze a doklady.
Ale ak by poslanci také zmeny odsúhlasili a občania by sa nabehali po úradoch kvôli zmenám, preregistrácií áut a pod., tak by ich občania znenávideli.
Druhá strana mince je, že dejiny nemožno úplne vygumovať. Aj v Biblii zostali negatívne osobnosti. Niekto povedal, že Slováci nechápu dejiny historicky ale hystericky. Ba dokonca aj horšie ako hluchonemí.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre