SME
Piatok, 3. júl, 2020 | Meniny má MiloslavKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Aj pedofil má právo na život bez predsudkov a odsudzovania (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>

Hodnoť

 

Ten kto neprejavi svoju uchylku je skryty pedofil, spolocnost ho nema sancu usvedcit, pokial sa k tomu sam neprizna, tak o akych predsudkoch k tymto pedofilom pan redaktor rozprava? Ze sa boja tito skryti pedofili o tom verejne hovorit, resp. sa k tomu priznat? No asi preto, zeby tito ludia sami vedeli o tom, ze je to psychicka choroba, ze to nie je normalne? Som za to, aby sa pre takychto ludi, ktori si uvedomuju svoju uchylku a musia s nou bojovat zriadili nejake specializovane pracoviska, kde by mohli svoje problemy zverit odbornikom..
Prestanme zo zvrhleho, choreho spravania robit cosi normalne (nadpis clanku to tak evokuje)!!! Bol by to zaciatok konca spolocnosti, ako ju pozname..
 

 

Ten koniec spoločnosti ako ju poznáme už nastal a nikto s tým nič neurobí. Je to presne ako pri páde Rímskej ríše, ktorá bola kultúrne aj vzdelanostne na úrovni, akú sa po jej páde podarilo opäť dosiahnúť až v období renesancie 1000 rokov po jej páde, ktorý spôsobili Barbari využijúc jej slabosť, morálny pokles, neschopnosť jej občanov bojovať, keďže za Rím bojovali len profesionálny žoldnieri často regrutovaní práve z barbarských kmeňov alebo vytlačenie ich tradičného náboženstva novým. Keď si to premietneme do dnešných dní, za Rímsku ríšu si dosadíme Európu a za barbarov utečencov z Afriky poklese morálky a neschopnosti bojovať ani netreba písať, základnú vojenskú službu pamätajú pomaly len ročníky 40 a kresťanstvo nahrádza islam...Takže vitajte v novej Európe a o takých 1000 rokov sa možno znovu vrátime k "starým dobrým časom"
 
Hodnoť

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Ty si chorý celkom vážne. Kto si môže dať taký nick ako ty? Naozaj si chorý a potrebuješ pomoc.
 
Hodnoť

 

Článok z roku 2007 https://www.aktuality.sk/clano... Teraz sa znova otvára téma pedofílie. U nás je trestné mať pohlavný styk s osobou mladšou ako 15 rokov. V Európskej únii myslím platí podobná hranica. Ale teraz keď je tu veľa moslimov a tí majú právo sa ženiť s dievčatami aj 9 ročnými, tak sa mi zdá, že sa ide pretláčať tolerancia voči pedofilom, aby moslimskí obyvatelia nemali problém. Ako vidíme v praxi, nie oni sa prispôsobujú zvyklostiam a zákonom krajiny do ktorej prišli, ale krajina mení zvyklosti a pomaly aj zákony aby sa prispôsobila prisťahovalcom.
 
Hodnoť

niečo som prepásol?

Dnes je deň pedofilov?
o už fakt nemáte v lete o čom písať?
Tri články len dnes so slovom pedofil v názve.
Čoho sa v tejto uhorkovej sezóne ešte dočkáme?!
 
Hodnoť

Keď máme obhájcov

predofílie priamo vo vláde - ako napríklad Erik Tomáš v kauze Čistý deň, prípadne Viagrou spuchnutý Richter so 7 000 EURami a kondómami vo vačku pri Čistom dni alebo Ficovho suseda Kočnera, ktorý sa výrazne v kauze angažoval - tak sa niet čo diviť, že sa téme bude venovať aj čoraz progresívnejšie SME.
 
Hodnoť

 

Na you tube je jedno video kde Kajínek vysvetluje ako to vo väzení teraz je s pedofilmi a vrahmi žien.V súčastnosti je vo väzbe pedofil alebo vrah žien chránený a podstupuje pravidelne lekárske prehliadky či mu spoluväzni alebo personál väznice neubližujú.V roku 1985 spartakiádny vrah Jirí Straka ktorý pripravil o život niekoľko žien nedostal trest smrti iba preto že bol v čase spáchania svojich skutkov mladistvý ale vo väzení mu spoluväzni rozkopali gule tak že ako sám priznal,tento zážitok ho poznačil natoľko že už odvtedy žiadnu ženu nezabil ani nenapadol napriek tomu že je od roku 2004 je na slobode.Je síce pravdou že Straka podstúpil kastráciu ale to negarantuje to že by takéto zločiny nepáchal naďalej keďže iný väzeň Antonín Vorel aj po kastrácii sexuálne napadol a zabil staršiu ženu.
 
Hodnoť

 

Nerozumiem jednej veci: Prečo si teraz každý myslí, že keď sa dieťa stretne so sexom v nízkom veku, že mu to ublíži? Ako mu to ublíži?

Voľakedy veľa detí vyrastalo na dedine. Tam od útleho veku videli, ako sa pária zvieratá. Dokonca spali v jednej izbe s rodičmi a určite videli, čo robia rodičia. Ublížilo im to? Podľa mňa nie, brali to ako samozrejmú súčasť života. Podľa mňa robíme chybu, keď deti prehnane ochraňujeme. Potom sa s niečím stretnú prvýkrát vo vyššom veku, keď to neberú tak automaticky prirodzene, a majú z toho traumu...

Nedá mi nespomenúť hnutie #MeToo. Voľakedy ženy blarli normálne, že muži majú o ne záujem, že ich "obťažujú". Dnes, keď sa zmenilo spoločenské vnímanie (podľa mňa nenormálne, k horšiemu), zrazu zistili, že boli "sexuálne obťažované". Vtedy ich to ani nenapadlo, dnes za to podávajú trestné oznámenia. Moderná spoločnosť sa stala hysterickou spoločnosťou.
 
Hodnoť

SMEti opäť nesklamali

Takýto článok môže napísať autor len z dvoch dôvodov. Buď je sám pedofil, alebo ho tým niekto zaúkoloval z nejakých (najpravdepodobnejšie ideologických) dôvodov. Pri všetkej neúcte k "redaktorom" SME, nemyslím že ten zvlášte vyzerajúci človiečik na fotke je pedofil. Ostáva teda druhá možnosť. Je smutné, že keď tzv. alternatívne zdroje už pred 2 rokmi varovali, že táto téma príde, tak sa z nich smial celý mainstream. Autorovi odporúčam prečítať si §201-202 Trestného zákona...
 
Hodnoť

Za čiarou

asi tak o “10 konských dĺžok”.
 
Hodnoť

 

Vedľa má komentár pani Kriglerová. Bude pôsobiť ako poradkyňa prezidentky pre nové menšiny. Nejaké menšiny tu už máme. Takže ktoré sú tie "nové" menšiny? Pedofili budú tá nové menšina? Pretože toľko článkov naraz nie je náhoda. Alebo muslimská menšina? Tí už tu ale sú. Alebo nová migrantská menšina? Ako určite by som neporovnával pedofíliu s fašizmom ako niektorí tu. Fašizmus je názor na niečo, určité presvedčenie. Čo určite nie je dané geneticky. Na rozdiel od pedofílie. Ale... Kurňa, všetko má svoje hranice. Nabudúce budú články o zoofílii.
 
Hodnoť

 

pedofil, ktorý to verejne priznal, je stále učiteľom? nechcem stigmatizovať, ale je to hra s ohňom. kat.cirkev v rámci zhovievavosti, tolerancie dovoľovala prístup ku kňazskej službe aj pedofilom, či homosexuálom, no ukázalo sa, že to bol zlý krok.
 
Hodnoť

Istoty

Jediní, čo sa boja pedofílie, sú tí, ktorí sa boja, že ich odhalia, ako v cirkvi. Hlavne že sú ti homosexuáli, tiež nechcú aby sme to vedeli. Tak cirkev nás tlačí do nevedomosti.
 
Hodnoť

 

Už toho bolo povedané veľa, ale uvedomujete si, čo ste práve spravili?

1. Dnešné tri články sú dýkou do chrbta všetkým normálnym a slušným homosexuálnom a bisexuálom, ktorí dlhodobo bojovali a bojujú proti predsudkom a označeniu "úchyl". Ich snaženie ste týmto spláchli do kanála a dnešný deň môžete pokojne vyhlásiť za čierny deň pre homosexualitu.

Kým tá je prirodzená a je viditeľná a chceme jej predsudky búrať (napr. chlapi vyznávajúci si lásku) + chceme homosexuálov (hoci sa tvária ako brutálne utláčaná menšina) podporiť v niektorých oblastiach (dedičstvo, zdravotný stav), a tieto opatrenia na svoj plnohonodný život potrebujú, pedofily, pokiaľ sa neprejavia (a neviem o tom, že by to spoločnosť chcela), nemajú žiadne obmedzenia vo svojom živote.

2. Dnes Kotleba, Harabin a možno aj Matovič s Hlinom a Kollárov a vôbec všetci, ktorí nie sú považovaní za liberálov otvárajú drahý šampus. Normálne, kebyže som konšpirátor, tak poviem, že Vám za tieto články zaplatili. Neexistuje totiž účinnejší a presnejší spôsob, ako ich podporiť.

Absolútne nerozumiem načasovaniu a dôvodu písania tohto článku. Pedofili sú zlo, bez ohľadu na to, či sa prejavili, alebo nie. Argument, že za to nemôžu je mimo. Kopec ľudí sa na svete narodí s mozgovou obrnou a nemôžu ísť robiť kozmonautov.
 

Ale veď predsa

Ale veď predsa ani homosexuáli nemajú žiadne obmedzenia "pokiaľ sa neprejavia". A aj pedofili "potrebujú" plnohodnotný, verejne akceprtovaný, sexuálny život, nie ?
 

Ani verejnú

Ani verejnú homosexualitu spoločnosť nechce. Tiež chceme, aby sa ľudia s týmito sklonmi "neprejavili"
 

 

Ale no tak, snazis sa vrazit klin medzi skupinu inakosexualov, ale to sa ti nepodari. Podla mna homosexualita a pedofilia su rovnako prirodzene. Hracky prirody.
 

 

Nemyslím. Prejavená homosexualita neublíži nikomu z dotknutých ľudí. Pobúri ostatných a môže uškodiť deťom ako svedkom, ak sa im to nevysvetlí.

Pri prejavenej pedofílii to neplatí. Tam je vždy jedna strana obeť.
 

<< < ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre