SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Andrejovi Dankovi zase čosi ušlo z minulosti aj zo súčasnosti (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

moja osobná skúsenosť sa zhoduje so skúsenosťou autora.

cielená rusifikácia, presídľovani nepohodlných etník, dezinformácie - (napríklad že v 68. zahynuli v ČSSR celé tisíce sovietskych vojakov, keď tu bojovali proti kontrarevolúcii. bežné obyvateľstvo tomu verilo).

etnický Rus bol doma v celom šírom CCCP, no o neruských národoch a národnostiach to neplatilo.
 
Hodnoť

Danko a naštudovať si históriu ZSSR?

Nechcete od neho príliš? keby na sebe pracoval, nebol by tyký trubiroh ako je a neprznil by slovenčinu. Ešte tak urobiť plagiát, aj to si ho objedná.
 

...

Danko odpise aj svoj podpis... :-)
 

 

To isté ma napadlo. A jediné, čo v tej súvislosti stojí za obdiv, je autorova naivita. Vraj Danko by si mal čosi preštudovať, ha-ha-ha.
 
Hodnoť

...

... potvrdzujem... bol som v Lotyšsku v 1989... Ale uz vtedy Lotysi dost tvrdo isli proti rusom... dost to tam vrelo... boli sme na lotyskej disco a domaci nam vraveli, aby sme v ziadnom pripade nehovorili rusky... “akokolvek, len nie po rusky...”
 
Hodnoť

 

Ten bezhraničný obdiv Danka k Rusom je v lepšom prípade výrazom jeho primitívnosti, alebo v tom horšom, je ruskou stranou výdatne zaplatený....
 
Hodnoť

je možné zbaviť sa legálne

tejto hanby a zapredanca v 2. najvyššej štátnej funkcii alebo sa musíme hanbiť až do volieb? Dúfam že už ani moji pravnuci sa nedožijú takého úchyla ako reprezentanta
 
Hodnoť

 

Kriste, ake pozyvacie listy, to sa nam vracia 68y? Dokedy este tu bude tento diement vystupovat ako najvyssi organizator celej republiky? A co spravime, ak si zmysli pozvat "na prehliadku" aj ruske tanky? Aby to nebola vlastizrada...
 
Hodnoť

 

Tragédiou tohto národa je, že má slabú pamäť. Stačí si prečítať prispevky kolegov na sociálnych sieťach. Čelní predstavitelia tohto štátu Danko, Fico a spol. len kopírujú nálady časti obyvateľstva.Pruskí trollovia- bývalí obdivovatelia Sovietskeho zväzu a ich potomkovia zabudli, že Československo a ďalšie krajiny bolo okupované vojskami ZSSR, že Rusi potláčali kultúrne, ekonomicky i národnostne mimoruské národy (Pobaltie, ázijské národy ZSSR, ) a dnes Putin pokračuje v tejto politike. Rozdiel je iba v tom, že dnes je Rusko ekonomicky treťotriedna krajina, a mimoruské národy býv. ZSSR, až malé výnimky, sú slobodné a nezávislé.
 

 

Mysleli ste Ruskí trolovia ? Pruskí to by boli Nemci potom :D
 


Najčítanejšie na SME Komentáre