SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Čaputová konala správne. Aspoň vieme, kde stoja Pellegrini a Gál (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Treba zastaviť rozvrat tohto „nášho“

systému!

Netreba zužovať všetko zlé čo sa na Slovensku za ostatných 30 rokov udialo, že to všetko mal pod palcom a zato celé zodpovedá jediný človek – Kočner! Ak sa tí druhí, na druhej strane Threemy dali presvedčiť, aby s Kočnerom hrali ako členovia orchestra jeho zločinecké operetky, tak sa dá usudzovať, že takto sa nechali zlákať aj inými vábničkami a „pomáhali“ na všetky strany, teda pochopiteľne tým správnym smerom.

Takto sa treba pozerať aj na situáciu okolo štátnej tajomníčky Moniky J. Nevieme si vôbec predstaviť koľko závažných problémov musí taká štátna tajomníčka vyriešiť, koľko ľudí spadne do súdnych sporov, ani nevedeli ako, veď ľudia sú na tých „našich“ (ich) tak strašne zlí a závistliví, no a ľuďom treba pomáhať, tak, z dobrého ľudského srdca, ako hovorí klasik „človek človeku“, teda pomôcť tej spravodlivosti a prihodiť čo to na tú správnu misku váhy. (a nedoprajte jej tých pár dní na dovolenke).

No, ale to sa potom ťažko taký "náš" človek odvoláva, keď toľko a toľkým pomohol, tak teraz, keď to potrebuje, nepomôžte mu. Takže ani v prípade premiéra ani ministra nejde o vajatanie a problém s morálnym aspektom, to sa jedná len o pomoc blížnemu, ak človek pomáhal, treba človeku oplatiť pomocou a hlavne „podrrržať“, lebo, keď oni nepodržia, ona tiež nemusí. S Kočnerom to bol rovnaký príbeh, až sa to vymklo a oni ho nepodržali, avšak on stále drží (hubu), len dokedy, na koho a čo ... ?

A potom, kam by to takto ešte malo ísť, predtým musela odísť celá vláda, potom prokurátori, teraz by mala odísť štátna tajomníčka a sudcovia, no a čo potom, kde sa to celé zastaví, to snáď znova sa kruh uzavrie a bude musieť odísť celá vláda?! Ale to by bol rozvrat nielen na špičke, ale rozvrat celej „demokratickej a tej sociálnejšej základne“ a to sa musí zastaviť ... a začneme naťahovaním času - dajte dôkazy!
 

nikto nemôže

tak pomôcť nášmu človeku, ako človek Jankovská nášmu človeku....
 

 

Zevraj aj nasej mafii...:((
 

až Kočner

zaspieva, nevyrovná sa tomu žiadna opera sveta... len aby ešte dovtedy náhodou v base neprišiel o kejhák = aby sa "sám" trošku nezasamovraždil...
 

...

Stale ma desi výzva dozorujuceho prokurátora z tremy o vás vieme prídeme si pre vás tak radšej príďte prví. Rozumej zbavte sa všetkého čoho musite
 
Hodnoť

Pellegrini nevie nastoliť spravodlivoť.

Pellegrini: hovorí, že spravodlivosť nemôže vládnuť na ulici ani v médiách. Ale, ale, pán premiér. Ak neviete spravodlivosť zabezpečiť vy ani pán Gál (Most-Híd), tak sa iniciatívy chopia ľudia. To je predsa logické. Uvidíte to 20. septembra.
 

 

no ak treba pridám sa k noseniu vyšetrovacích spisov, mám Transita a vzv, pridám jedného spoľahlivého človeka, jedno osobné auto a 150€ na phm mesačne pre policajtov! Myslím to vážne, jediná podmienka, aby ktokoľvek kto sa bude podieľať na vyšetrovaní nesmie byť z toho istého kraja. Stojí mi to aj za viac ako dokáže dať človek človeku.
Nech radšej súdy budú rok poloprázdne a policajtom pridajú 1000€/hlava, ktorá bude pracovať na odhalení tejto mafiánsko kssmeráckej žumpy
 
Hodnoť

Toto dnes povedal Pellegrini.

" "Keď zajtra zistím trochu viac, požiadam ministra Gábora Gála (Most-Híd), aby navrhol odvolanie. Nechcem dopustiť, aby sa tu vyvinul nový scenár, ak potrebujeme niekoho odstreliť, tak okamžite," doplnil.
Pellegrini si chce v rámci svojich možností overiť, či informácie prenikajúce na verejnosť sú relevantné. "Ja nebudem hodnotiť, či sa to dokáže alebo nedokáže. Ak vyplynie, že občania by mali pochybnosť, že je ohrozená spravodlivosť alebo niekto ovplyvňoval spravodlivosť tejto krajiny, potom musíme vyvodiť aj politickú zodpovednosť v záujme utlmenia nedôvery," skonštatoval. Tak uvidíme v stredu ....
 

to je veta

ako od Danka .... :)
 

 

To je zasadna veta, pretoze povedal, ze ak budeme mat podozrenie, ze niekto ovplyvnuje justiciu, vyvodi trestnu aj politicku zodpovednost...to podozrenie, dokonca aj istotu po tychto vysetrovaniach obcania maju, tak cakam na tie konzekvencie, snad nastanu skor ako,Ciznarovo peklo......:)))
 

 

Toto dnes povedal? Kde a kedy?
Veď dnes sa vyjadril nejak v tom zmysle, že podobe na základe správ v médiách by sa mohlo diskutovať aj o odstúpení prezidentky. Fakt choré.
 

 

Cely clanok na sme na domove, povodne len zopar sibnutych blabolov, neskor rozsirili, aby to trochu zamaskovali...ale kde perlil, neuvadzaju, ci vtedy na vychode, kde ho ofukovali...:))
 

 

To kedy kde toto povedal? Sparadlu na záchode?
 

 

pele potrebuje zistiť ako sa odhalenia dotýkajú kssmeru, kde až siaha odhalená vetva mafie a koľko má jankovská prepojení na hlavu mafie(tá čo dokáže samofinancovanie)
 

dá si rýchlo

urobiť prieskum ako sa na celú záležitosť pozerajú ľudia. A ak to bude hrozivé pre verchušku, bude konať. Pele nechce pochopiť, že ak sa vyrúbali hory, tak prišli rýchle kalamitné záplavy - a tak to je aj v politike, už je tých holorubov katastrofálne veľa.
 

hlasom ako polnica zo seba suka

pelerina jednu sprostost a drzost za druhou
ako si vlastne dovoluje zosmiesnovat
ulicu - to su obcania, ktorym nie je jedno
kto riadi ms, smola ze sa nemeria verejna
mienka ale do nemoty preferencie ps
nehorazne je kdakanie o akomsi odstrelovani
- kto po takom tuzi, jankovska si staci aj sama
tupy pelerenina nevie, ze spravodlivost patri
obcanom
tym, ze prirovnal prezidentku ku kofe jankovskej
vlastne bagatelizoval komunikaciu z threemy
akoby islo o nejake klebety
mal by sa blbec ospravedlnit
na druhej strane je dobrou spravou, ze smeracka
haved besni - prihorieva
 
Hodnoť

Premier Pellegrini

prirovnal Jankovsku ku pani prezidentke. Ako si to moze dovolit? Pani prezidentke nikto nezabavil mobil,nie je sucastou vykonnej moci anavyse ma imunitu do skoncenia mandatu.

Premier PELLEGRINI je pre mna hlupak!
 

on je smerák

nevie inak rozmýšľať len "kto je s nami a kto proti nám" ... prezidentka je pre neho v opačnom tábore, tak si myslí, že ukázal aký je "nestranný - samozrejme ukázal pravý opak
 

 

Nemyslím si že je hlupák, len zavádza prostejšieho voliča. Na tomto SMER fičí roky.
 

Hnusná podpásovka Pellegriniho.

On ešte bude Čaputovú potrebovať, nemal by páliť mosty.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre