SME
Sobota, 16. november, 2019 | Meniny má Agnesa

Načítavam, moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Naša politika sa musí dostať zo zovretia arogancie a agresivity (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prasivy smerak ide kazat o politickej kulture. Tak to je sila.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

vstupte do Smer mafie č.2 -

Brheľ,kalipuška,Jurko zbojník široký ! Jedine Matovič bojuje sám : https://juliuskovacs1.blog.sme...
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

je to tak ako vravis

ze ho ruka neboli, pise sprostosti robil sprostosti, nemal by uz nikdy nikde publikovat
hnus
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Presne tak, Smerácky Goebels by mal

chodiť po kanáloch. Ten Smerácky politruk roky hrabal v Smeráckej mafii a ani slovkom nikdy sa nezmienil o zločineckých a zlodejských praktikách mafiánskej strany Smer.
Za všetkých, aj za toho Smeráckeho ministra to robil Maďarič, ktorý sa tu ide rozplývať nad politickými "zaltými" "slušnými" časmi, keď sa dalo "slušne a poctivo" kradnúť a nikto a každý poSlušne čušal, lebo sa napakovával.
Dosť s takouto poSlušnosťou, proti zlodejom, mafiánou, gaunerom sa nedá slušne!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ked ho to bavi, tak aj mna

harakter uz ukazal, moze ist past kravy.( chudak kravicky).
S pozdravom
Vas nevolic!
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Dovolím si pripomenúť, že na arogancii a agresivite v politike má "nehynúcu zásluhu" náš "najdrahší" bývalý predseda vlády Fico so svojou podriadenou koalíciou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Nezabudat na jeho

dvorneho ideologa, marketingoveho manazara a tvorcu jeho arogantnych kampani. Akoze sa to volal?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

MAĎARIČ

.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

ta to teda nie

arogancia a silové jednanie nie je viazané na dobu, ale na ľudí .... a smeráci majú na nej obrovský podiel, je to vlastne smerácky modus vivendi v politike (predtým to boli mečiarovci)

Fico je úplný matador v agresivite ... treba citovať?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Neťahaj sem prestitutky

Zobudila si vo mne spiacu jar :)
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Prečo autor nerieši/neanalyzuje problém kriminality politických špičiek? Svojvôľu našich ľudí? To je totiž problém, ktorý zničil akúkoľvek slušnosť. Tento problém sa ťahá už viac ako 2 dekády a Smer, ako často krát charakterizuje sám seba, je kontinuitou. Správanie reprezentantov v parlamente je len odrazom toho, čo sa deje v spoločnosti. Mnohí by sme chceli žiť v slušnej spoločnosti. Ale treba ísť ku koreňom problému, a nie sa kĺzať po povrchu a oháňať sa etiketou.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

presne tak smk

ten slávny ideológ Ficovej strany, jeho niekdajší volebný guru, nemá páru .O etike ani "mäkké F", ale etiketa (v najširšom slova zmysle) nadovšetko.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Toto Smerácka špina nikdy nepovie,

Smerák ostane Smerákom do konca svojho prašivého zbohatlíckeho života.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Referenčná úroveň slovenskej politiky bola podľa názoru staršej generácie prednastavená parlamentnými voľbami do FZ v roku 1992. Dominantný výsledok vo voľbách pre HZDS ,SNS a SDL umožnil po hlasovacích manipulaciach a hrubom porušení vtedajsej ČS ústavy ,odštartovať spôsob a priebeh akejkoľvek diskusie .Tento mafiánsky spôsob červeno-hnedých víťazov predurčil do budúcna obraz ,ktorého sme v súčastnosti svedkami . Zmena terajšieho stavu môže nastať jedine vtedy ,keď udalosti a spôsob vedenia politiky do 1.1.93.budú dôsledne vyšetrené a zodpovední vtedajsi politici /mafiáni/ ocenení podľa zásluh.Tento hypoteticky názor môžu zrealizovať voliči.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Defenestrácia

Asi takto by to hodnotil daný súd proti politikom. Odsúdil by nie tých politikov, ale páchateľov defenestrácie - teda nespokojných voličov.

Jedine ako odmeniť politikov, za ich prehrešky je odstaviť ich od válova. Raz im nakradnuté peniaze dôjdu a budú sa chcieť vrátiť do politiky, aby boli pri válove znovu.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Súdruh

Maďarič mal zločineckej organizácii Smer, bytostne dôležitú funkciu. Tvoriť propagandu a demagógiu. Na to treba mať žiadnu chrbticu. A to mu ostalo dodnes. Popredný smerák, člen tejto fabriky na zločin ide písať o politickej kultúre. Fuj, hnus.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

Úplne súhlasím,

ten smerácky zločinecký politruk lamentuje nad časmi, kedy sa dalo "slušne a poctivo" kradnúť a nikto do toho neslušne nekafral, ako napr. taký Matovič. Tak takého bojovníka proti zločincom označi za poloblázna, lebo to na jednoduchý plebs, ktorý vidí istoty , sa nechá teraz opinkať znova degresívcami a hrubočiarovcami. A na to hrá tento smerácky politruk, aby znížil šance Matoviča, ktorý jediný bojuje s gaunermi. Vie, že len pri takých ako PS SP, Kollárovcoch, Žaluďoch nebude trestaný a nepríde o nahrabané peniaze a majetky.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

povedane slovami klasika, krala

Juana Carlosa: Por qué no te callas?
"Why don't you shut up?
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

Autor mal začať článok najväčším agresorom Róbertom...Na druhej strane od rozpadu SDKÚ v opozícii máme ako lídrov samých pajácov. Tí nesú značný podiel na Ficovom vládnutí a pekne zapadajú do tohto celkového marazmu, ktorý tu máme.
 
Hodnoť:   mínus indicator plus

 

a opäť, pre veľký úspech, je tu politologické okienko nezávislej osobnosti ...

"Riešenie však majú v rukách viac voliči než politici. Okrem vnímania prvoplánových nálepiek dobrého a zlého, nového a starého, by sa mali pokúsiť vidieť trochu hlbšie a zaujímať sa aj o to, kto z politikov je naozaj schopný byť „nový“, čiže v mojom ponímaní viac kooperatívny než konfrontačný a kto stavia na rešpekte a empatii viac než na sile a vyhrážkach."

Iba ja v tom vidím promo pre "nové" tváre typu Pellegrini či Drucker? Ktorí nie sú AŽ tak konfrontačný a kontroverzný ako bežné špičky súčasnej koalície? Minule sa v diskusii do mňa niektorí obuli, keď mi vadil nadmiera PR rozhovorov typu Ravasz či Cséfalvyová .. tak určite, ani Maďarič nie je toho dôkazom
 

1 2 3 4 5 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre