SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Naša politika sa musí dostať zo zovretia arogancie a agresivity (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 > >>

Hodnoť

 

Prasivy smerak ide kazat o politickej kulture. Tak to je sila.
 

vstupte do Smer mafie č.2 -

Brheľ,kalipuška,Jurko zbojník široký ! Jedine Matovič bojuje sám : https://juliuskovacs1.blog.sme...
 

je to tak ako vravis

ze ho ruka neboli, pise sprostosti robil sprostosti, nemal by uz nikdy nikde publikovat
hnus
 

Presne tak, Smerácky Goebels by mal

chodiť po kanáloch. Ten Smerácky politruk roky hrabal v Smeráckej mafii a ani slovkom nikdy sa nezmienil o zločineckých a zlodejských praktikách mafiánskej strany Smer.
Za všetkých, aj za toho Smeráckeho ministra to robil Maďarič, ktorý sa tu ide rozplývať nad politickými "zaltými" "slušnými" časmi, keď sa dalo "slušne a poctivo" kradnúť a nikto a každý poSlušne čušal, lebo sa napakovával.
Dosť s takouto poSlušnosťou, proti zlodejom, mafiánou, gaunerom sa nedá slušne!
 

ked ho to bavi, tak aj mna

harakter uz ukazal, moze ist past kravy.( chudak kravicky).
S pozdravom
Vas nevolic!
 
Hodnoť

 

Dovolím si pripomenúť, že na arogancii a agresivite v politike má "nehynúcu zásluhu" náš "najdrahší" bývalý predseda vlády Fico so svojou podriadenou koalíciou.
 

Nezabudat na jeho

dvorneho ideologa, marketingoveho manazara a tvorcu jeho arogantnych kampani. Akoze sa to volal?
 
Hodnoť

ta to teda nie

arogancia a silové jednanie nie je viazané na dobu, ale na ľudí .... a smeráci majú na nej obrovský podiel, je to vlastne smerácky modus vivendi v politike (predtým to boli mečiarovci)

Fico je úplný matador v agresivite ... treba citovať?
 

Neťahaj sem prestitutky

Zobudila si vo mne spiacu jar :)
 
Hodnoť

 

Prečo autor nerieši/neanalyzuje problém kriminality politických špičiek? Svojvôľu našich ľudí? To je totiž problém, ktorý zničil akúkoľvek slušnosť. Tento problém sa ťahá už viac ako 2 dekády a Smer, ako často krát charakterizuje sám seba, je kontinuitou. Správanie reprezentantov v parlamente je len odrazom toho, čo sa deje v spoločnosti. Mnohí by sme chceli žiť v slušnej spoločnosti. Ale treba ísť ku koreňom problému, a nie sa kĺzať po povrchu a oháňať sa etiketou.
 

presne tak smk

ten slávny ideológ Ficovej strany, jeho niekdajší volebný guru, nemá páru .O etike ani "mäkké F", ale etiketa (v najširšom slova zmysle) nadovšetko.
 

Toto Smerácka špina nikdy nepovie,

Smerák ostane Smerákom do konca svojho prašivého zbohatlíckeho života.
 
Hodnoť

 

Referenčná úroveň slovenskej politiky bola podľa názoru staršej generácie prednastavená parlamentnými voľbami do FZ v roku 1992. Dominantný výsledok vo voľbách pre HZDS ,SNS a SDL umožnil po hlasovacích manipulaciach a hrubom porušení vtedajsej ČS ústavy ,odštartovať spôsob a priebeh akejkoľvek diskusie .Tento mafiánsky spôsob červeno-hnedých víťazov predurčil do budúcna obraz ,ktorého sme v súčastnosti svedkami . Zmena terajšieho stavu môže nastať jedine vtedy ,keď udalosti a spôsob vedenia politiky do 1.1.93.budú dôsledne vyšetrené a zodpovední vtedajsi politici /mafiáni/ ocenení podľa zásluh.Tento hypoteticky názor môžu zrealizovať voliči.
 

Defenestrácia

Asi takto by to hodnotil daný súd proti politikom. Odsúdil by nie tých politikov, ale páchateľov defenestrácie - teda nespokojných voličov.

Jedine ako odmeniť politikov, za ich prehrešky je odstaviť ich od válova. Raz im nakradnuté peniaze dôjdu a budú sa chcieť vrátiť do politiky, aby boli pri válove znovu.
 
Hodnoť

Súdruh

Maďarič mal zločineckej organizácii Smer, bytostne dôležitú funkciu. Tvoriť propagandu a demagógiu. Na to treba mať žiadnu chrbticu. A to mu ostalo dodnes. Popredný smerák, člen tejto fabriky na zločin ide písať o politickej kultúre. Fuj, hnus.
 

Úplne súhlasím,

ten smerácky zločinecký politruk lamentuje nad časmi, kedy sa dalo "slušne a poctivo" kradnúť a nikto do toho neslušne nekafral, ako napr. taký Matovič. Tak takého bojovníka proti zločincom označi za poloblázna, lebo to na jednoduchý plebs, ktorý vidí istoty , sa nechá teraz opinkať znova degresívcami a hrubočiarovcami. A na to hrá tento smerácky politruk, aby znížil šance Matoviča, ktorý jediný bojuje s gaunermi. Vie, že len pri takých ako PS SP, Kollárovcoch, Žaluďoch nebude trestaný a nepríde o nahrabané peniaze a majetky.
 
Hodnoť

povedane slovami klasika, krala

Juana Carlosa: Por qué no te callas?
"Why don't you shut up?
 
Hodnoť

 

Autor mal začať článok najväčším agresorom Róbertom...Na druhej strane od rozpadu SDKÚ v opozícii máme ako lídrov samých pajácov. Tí nesú značný podiel na Ficovom vládnutí a pekne zapadajú do tohto celkového marazmu, ktorý tu máme.
 
Hodnoť

 

a opäť, pre veľký úspech, je tu politologické okienko nezávislej osobnosti ...

"Riešenie však majú v rukách viac voliči než politici. Okrem vnímania prvoplánových nálepiek dobrého a zlého, nového a starého, by sa mali pokúsiť vidieť trochu hlbšie a zaujímať sa aj o to, kto z politikov je naozaj schopný byť „nový“, čiže v mojom ponímaní viac kooperatívny než konfrontačný a kto stavia na rešpekte a empatii viac než na sile a vyhrážkach."

Iba ja v tom vidím promo pre "nové" tváre typu Pellegrini či Drucker? Ktorí nie sú AŽ tak konfrontačný a kontroverzný ako bežné špičky súčasnej koalície? Minule sa v diskusii do mňa niektorí obuli, keď mi vadil nadmiera PR rozhovorov typu Ravasz či Cséfalvyová .. tak určite, ani Maďarič nie je toho dôkazom
 

1 2 3 4 5 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre