SME
Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Fico mal zasa pravdu! (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Premiér...

...možno dá hlasovať o svojej dôvere v parlamente,alebo spojí hlasovanie o dôvere s nejakým zákonom, napríklad zvolením ústavných sudcov už keď nemá tu väčšinu v parlamente.
 

 

S hlasovaním o sudcoch US to spojiť nemôže. Preco - šup šup naštudovať jeden odsek ústavy.
S nejakým vládnym návrhom zákona to spojit moze, ale neverím že to spraví. Bude tým vydierať Fica keby ho birmovany veľmi tlačil do kúta ale nakoniec sa dohodnú. Obaja sú herci a oportunisti ktorí majú od štátnikov veľmi ďaleko.
 

 

a ty si naozaj myslis, ze keby nahodou spojil nejake hlasovanie s vyjadrenim dovery vlade, ze sa este najde niekto taky "zasadovy", ako bol sulik? :D
to si teda velky optimista. :D
 
Hodnoť

 

Bolo by to krásne ironické, keby premiér, ktorého sa dnes nepodarilo opozícii odvolať, zajtra odstúpil. Ale to by sme nemohli mať vo vláde zlodejské kliky.
 

 

Zlodejske kliky a dusevnych malorolnikov bez politickej i ludskej hrdosti.
 
Hodnoť

Fúha

Ako sa nám pekne vyvinul ten Peter Tkačenko.
Kedysi fakt nič moc, ale tento komentár.....fuuuuu ...naozaj skvostné.
Stručné, trefné, humorné.... áno, pre toto sa oplatí platiť predplatné.
Žeby sa Leško mal začať báť? Uvidíme o 10 rokov.....
 

 

Dúfam, že to myslíš ironicky?
 

Kto je to Leško?

.
 

 

Leško je vynikajúci politický komentátor, ktorý mne z neznámych dôvodov sa na jutube objavoval málo. Teraz sa neobjavuje vôbec, lebo v súčasnotsi je poradca prezidentky Čaputovej a vraj má za úlohu písať jej prejavy.
 

:)))))))))))))

.
 

Leško je bratislavčan,

čo zabudol, že východniar bol. S úsmevom sa vždy prichomítal ku nejakému teplému korýtku.
V súčasnosti je to dobre zabezpečený dôchodca.
 

 

Leško je menič kabátov hádam ešte dokonalejší ako Mivko Beblavý
 

 

Nezmysel. Prípadne má to zmysel pre bratov Mašínovcov. Tí zavraždili mzdového účtovníka, lebo podporoval komunizmus vyplácaním miezd. Mašínovci dostali vyznamenanie od českého predsedu vlády. Podľa tejto teórie môžeš vyjsť na ulicu a zavraždiť každého, kto v roku 1989 mal viac ako 18 rokov. Teda aj Leška. A môžeš sa hlásiť o vyznamenie.
 

 

Nezmysel. Nemyslel som vôbec obdobie komárov. Stačí porovnať články Leška zo začiatku 90 rokov a súčasného vzorného a slušného kiskoUS-milca a miláčika penťáckej bulvárkomercie.
 

 

Napriek tomu je to výborný politický komentátor.

Ľudia sa menia. Máme susedku, ktorá má nelichotivú prezývku. Bohužial, pánbožko ju telesne obzvlášť neobdaril a navyše si za komunistov zvolila politickú dráhu. Bola dosť veľké zvieratko na ústave marxizmu leninizmu.

Keď sa prevalila nežná revolúcia, upadla do ťažkej depresie a šla sa do pivnice obesiť. Keď vošla do opustenej kočíkarne, skôr než si uviazala slučku, napadlo ju, že z kočíkarne by šlo urobiť obchodík na drogistický tovar.

Tak sa aj stalo. Veľmi skoro v sebe objavila podnikateľský talent. Neostala sama predávať zubné pasty a hajzelpapier, ale rozvinula svoju činosť tak, že má po celom meste niekoľko obchodov a vybudovala si na zelenej lúke vlastný trojposchodovy obchodný dom.

Tak čo máme s ňou robiť? Vyhadzovať jej na oči komunistickú minulosť, alebo sa zmieriť s tým, že už 30 rokov je dobrá podnikateľka, ktorá pokľudne zamestanáva niekoľko desiatok ľudí.

Práva tak aj Leško. Čo bolo to bolo, terazky je poradcom prezidentky, a tak je to fajn. Majme na zreteli, že všetci tí, ktorí dnes horujú za kapitalistické zriadenie, by za komunistov boli práve takí horlivý komunisti ako sú teraz buržuji, alebo aspoň služobníci buržujov.

Ktovie ako si na tom ty. Možno si sal s materským mliekom lásku k buržujom a tak ti vyšlo, že si sa narodil do vhodnej politickej klímy.
 

 

No...niečo na tom asi bude, lebo ja som sa vlastne tiež dlhý čas mýlil a bol som slepý.
Ja som komárov nenávidel a tak nežnú som si poctivo odštrngal a desaťročia som následne volil buržujov, až som po volení dzurindovcov zistil aký som bol pak0 keď som veril ich rozprávkam o čestnosti a teraz som už nejaké to obdobie konečne spokojný, vyrovnaný a veselý nevolič (parlamentných pajácov akejkoľvek farby).
 

 

Ja som revolučné udalosti trochu odignoroval. Nebol som štrngotať, ale ako správny workoholik som ostal makať na výpočtovom stredisku Ruzyňského letiska. A tak sa stalo, že som sa nedostal do Washingtom Postu. Moji kolegovia robili taký brajgel pri koňovi na Václaváku, že ich z vyššieho poschodia vyfotili teleobjektívom. Na druhý deň nám letušky doniesli z Ameriky náruč novín, kde na prvej stránke boli naši s vyškerenými papuľkami.
 

Tkačenko je PS SP pozitív

a to hovorí za všetko., obmedzený pohľad a rozhľad. Nenapísal by som to, ale ked ty tu tak velebíš, tak mi to nedalo.
 

 

MR. Jekyll, Dr. Hyde.... Akoby tie jeho komentáre niekedy písali dve rôzne osoby. Tento je, podľa mňa, dobrý, možno ešte lepší...
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre