SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Prečo si Igor Matovič zaslúži 5,01 percenta (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

 

Dá sa súhlasiť, že Matovičova kampaň sa naozaj podobá na naháňanie vlastného chvosta. Je to neefektívne a 5,01 by bol teda veľmi dobrý výsledok.
 

no nepovedz! Tak sam tu

od r.2016 bojuje proti štáto mafii - osatatní sa viezli . Spred Bonaparte vykrikoval na Kaliňáka a bojoval s tričkami, bojoval proti mafii, bojopval proti zvyšovaniu energií - pýtam sa - kde bolo vtedy ZA Slučné Slovensko - prečo začali vybľakovať až po smrti dvoch mladých ľudí ? Kuciak mohol žiť - keby sa pridali k Matelkovi v r. 2016! Si vtipalek naozaj - človek ktorý tu roky bojuje a poukazuje na mafiu má mať 5,1 % des! Igor musí byť MV iba on dokaže poraziť mafiu a neUhNE tak ako doteraz nech by mu nadávali do hocijakých bláznov§ Neuhne
 

 

V roku 2016 OLANO bolo nieco malo nad 5%. Do parlamentu sa dostali aj vdaka mojmu hlasu. Na vyjadrenie nespokojnosti s jeho kampanou mam snad este pravo.
 

Prepáč,

ale malo, málo nad 5 percent, ale 11,02
 

 

Malo byt v prieskumoch.
 

Samo Marec je ZLO,

a viac k jeho blogu venovanému Matovičovi nemusím nič povedať.
 

 

A ty tu budeš 100 krát opakovať tento svoj výplod? To už sa Matovičovi trolkovia znižujú ku Goebbelsovskej propagande v štýle "100 krát opakovaná lož sa stáva pravdou"?
 

Ni nie,

ja tu 100 krát reagujem na skutočné goebbelsovské príspevky diskreditujúce dobro a tým zastierajúce ZLO. ZLO je rozšírené všade , je už jasne odhalené a vidia ho aj tí , čo ho doteraz nevideli alebo nechceli vidieť a tak ZLO pôsobí na váhajúcich, aby ošpinilo dobro a tak znova zneistilo váhajúcich.
Preto váhajúcim dávam úplne jednoduchý návod. Matovič bojuje so ZLOM. Všetko proti Matovičovi je ZLO.
 

 

Jasné a preto tu namiesto vecnej kritiky textu Marecovho textu neustále giebbelsovsky píšeš zlo veľkými písmenami. Akože.... vlastne ani netreba viac. Tvoja posledná veta vypovedá o všetkom. Čokoľvek proti Führerovi je zlo... to je všetko vypovedajúce.
 

 

Ale v článku je napísané, že bez Matoviča to nepôjde, nevšimli ste si?
 

BUĎME TROCHU FÉROVÍ

Truban tvrdí, že opozícia nedokázala nič spraviť s rozkrádaním SMERu. Je to len hrubé zavádzanie a je to nefér voči SAS a OĽANO.

1.Obidve strany organizovali protesty. Sami sme boli na protestoch Bonaparte, kde Matovič neúnavne poukazoval na zlodejiny Fica a Kaliňáka.

2. Len SAS a OĽANO boli skutočnou demokratickou opozíciou. Borisovi poslanci sa spojili so SMERom a ĽSNS nemala problém s koalíciou hlasovať. Tým pádom Matovič a Sulík veľa priestoru nemali.

3. V čase, keď Matovič neunávne poukazoval na zlodejiny SMERu, firmy bývalého predsedu PS zo štátnych zákazok pekne profitovali.

4. SAS a OĽANo možno neboli najlepšou opozíciou ( ak taká vôbec existuje ), ale svoju prácu si robili dobre. Keby toľko neupozorňovali na kauzy SMERu, možnosť vlády bez Fica by bole dnes nedohľadne. Inak, v tej starej opozícií boli predsa aj členovia PS a Spolu.

Skrátka, tieto útoky “nových” politikov na “starých” a naopak by už mohli skončiť.

Čaká nás ťažký boj o záchranu Slovenska.
 

Samo Marec je ZLO,

a mediálne diskredituje najväčšieho politického bojovníka so ZLOM. Takže Samove Marcove diskreditačné kydy na Matoviča sú šírenie ZLA.
 

ty vole

Ty beries riadny matros :).
 

 

Možno akurát nič nezobral a takto sa u neho prejavuje absťák.
 

Neviem , čo Sulík urobil

proti korupcii

okrem pomoci Kočnerovi, Počiatkovi, Trnkovi

a Smeru do vlády

Jediné za čo bojuje sú nízke dane pre tých čo si na kradli milióny
 

 

Myslím, že poplašných tlačoviek urobili dosť a Rajtár nasadzoval svoj krk. Nemyslím nahladanie do účtov, ale trestné oznámenia pekne pod vlastným menom.
 

Autor by mal zahodit ten fet....

To nema kulturu ani uroven toto.... vystizne pre Matovica a uz bohuzial aj vacsine redaktorov Sme...:(
 

to nie je pravda

od apríla 2017 existoval Veľký protikorupčný pochod (predchodca slušného Slovenska - jedna z organizátoriek bola Farská) a organizoval protestné akcie .... bolo tam viac ľudí ako na Matovičových akciách, Fico ich posielal na nejaké školenia o korupcii.

Na systém poukazovali učiteľské iniciatívy - neskôr sa pridali k Slušnému Slovensku. A to ľudia frfľali, že čo tí učitelia chcú. To nebolo len o platoch.

Aj vďaka skúsenostiam s protikorupčných a učiteľských protestov dokázalo Slušné Slovensko okamžite zareagovať po vražde - vedeli to zorganizovať.
 

Opozícia už len kydá jeden na druhého

okrem mentálnej nedostatočnosti je to asi aj zo zúfalstva, že sa tak brutálne nedarí.

Nedokázal som to dočítať. Načo? Autor sa potrebuje vyrozprávať, ale komu to pomôže? takých, čo by si mohli presne rovnako vyliať srdce, je nás aspoň milión. A?

Keď vidím úvahy o voebných percentách, ktoré majú za číslom 5 desatinné čísla, omdlievam. Stačí zmena počasia a je po všetkých kalkuláciách.

Sulík, ktorý si v exceli vypočítal, že po zarezaní Radičovej sa stane premiérom, lebo v ten deň mala koalícia 50,00000001%, pravdepodobne uvrhol celú krajinu do historickej, epochálnej tragédie.

Ľudia si znovu zvolia zlodejov, mafiánov, vrahov ... pretože súčasná opozícia ich nedokáže presvedčiť, že má na to, aby dosiahla akýkoľvek pokrok.

Podľa Maslowa platí, že niektorí ľudia, keď už nemajú dôvod kradnúť, majú proste všetko, zatúžia, aby si ich ľudia vážili.

Už sa môžeme len modliť, aby Kočnerove a Baštrnákové deti obdržali potrebu zbohatlíckej sebaúcty, a chceli nakradnutý kapitál používať "úctyhodne" a zmysluplne.

Aby aspoň naše deti dožívali v akej-takej dôstojnosti.
 

je to tak

ja už prestávam rozmýšľať, kto je ľavica, kto pravica ..... proste asi bude treba dať hlasy na najväčšie kopy - ak to budú aspoň trochu racionálni ľudia a budú sa správať konštruktívne .... tie Sulíkovksé tézy typu:"pred voľbami boj - potom hrubá čiara" (a netýka so to len SaS) .... mi už pekne lezú na nervy

Nie sme v situácii normálnej predvolebnej súťaži. Už dlhšie (a nielen u nás neplatí, že vlády majú byť homogénne - nevychádza to - úspech je ak sú demokratické a proeuropske.

A nie je pravda, že predvolebná súťaž sa musí viesť na úkor konkurentov. Ak by to robili firmy v biznise, že by robili nekalú súťaž zhadzovaním konkurencie - tak je na to paragraf a stratili by renomé. ˇ
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre