SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď víťazí ľudská malosť (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

Tento komentár vypovedá viac

o hodnotovom svete svojho autora, ako o čomkoľvek inom.
Lucia Nicholsonová nemusela prísť na pomoc Sulíkovi, "aby si vybavila účty a osobné spory s druhou stranou".
Tie účty "za ňu" (by) i bez nej vybavili členovia SaS hlasovaním na kongresoch. Predstava, že niekto dá verejne v stávku svoj post v EP aby pomohol strane a jej reformnému programu presadiť sa a pomôcť krajine, je nad autorov pochop. Ten je pevne ukotvený v JEHO svete telenoviel...
 

ale no tak

Pán Osuský, začínate byť Matovičom komentárov SME. To, ako sa SaS (bývalý vraj "líder" opozície) správa k svojim voličom je čistá úbohosť.
Akože Nicholsonová kandiduje, ale dala si nesplniteľnú požiadavku na to, aby zostala v NRSR. Droba na rozdiel od nej ani neskrýva, že o NRSR záujem nemá. To odkedy sú voľby prieskumamy preferencií? Sa uvedomte. Dávať na kandidátku ľudí do top10, ktorí vlastne ani nekandidujú za poslancov NRSR. O tom faile s Mikom ani nevravím.
Vyvádzate sprostosti a keď to niekto nahlas povie, tak tu v komentároch hneď vykrikujete (Vy osobne), ako na ulici Matovič s megafónom.
 

Ak by ste čítali môj príspevok

s porozumením, čo ste nedokázali,možno by vám neuniklo, že polemizujem s "vybavovaním si účtov" Luciou Ďuriš Nicholsonovou.
Ale na okopávanie SaS nie je čítanie s porozumením podmienkou...
 

blablabla

Z kontextu vytrhnuta veta, ktoru riesite jak najdolezitejsiu vec, nehovoriac o tom, ze davanie v stavku post v EP to urcite nie je. Nedostala sa do republikovej rady, tak teraz vyliala vsetku spinu na ludi, ktori jej predtym kladli prekazky. Takze komentator ma pravdu, nech hovorite, co chcete a aj napriek tomu, ze ignorujete vsetko, co som pisal ja a aj ostatny obsah clanku.
Vysledok je, ze to co predvadzate je hanba a davate v stavku akurat tak buducnost Slovenska.
 

Ešteže ako jediný rozlíšite

pravdu od špiny. Tešte sa z toho a dobre voľte!
 

ohoooh :D

Akoze pravom by ste si zasluzili nedostat sa do parlamentu za toeto zmatky... idealne by do bolo, keby SaS vypadla z NRSR uz v roku 2012... nestalo sa to, takze dnes Vam musime vsetci drzat palce, aby ste s tou skvelou hrou, co ste rozohrali, ziskali aspon 5,1%, lebo inak to bude zle pre vsetkych. Tal sa prosim snazte.
 

asi tak

prepadnuté a rozpočítané hlasy SaS by mohli byť osudové ... a to nehovorím o dopade takého správania politikov na motiváciu voličov vôbec ísť k voľbám - čo zase uberá opozícia a nahráva koalícii

Pravdepodobnosť, že by spadli na 1% je nulová - takže si musíme želať, aby mali viac ako 5%.

Snáď sa nájde niekto (možno Kiska?), kto dokáže trochu vybalancovať nedôveru ľudí v politikov. Zaslúženú. SaSkári by mali už len šúchať nohami a hovoriť len o programe. Ani sa nepokúšať komentovať iné opozičné strany a kohokoľvek spochybňovať.
 

Nespomínam si, že by som ja

alebo SaS budúcich spojencov spochybňovala, opačný prístup je v mienkotvorných médiách i vo Vašej "tvorbe" normou.
Nemám krvavé oči, ale mám pamäť...a nikdy som na niečí povel nohami nešúchal a šúchať nebudem. Čo nepochybne platí i pre SaS ako celok. A balansovať? To nech robí každý "za seba", niežeby nemal čo...
 

ale no

ja nie som politik .... píšem o vzájomnom správaní sa budúcich možných partnerov v politike - to ja nie som

Vaša argumentácia mi niekedy vyráža dych .... chytíte sa posledného príspevku (bez ohľadu na kontext vlákna, často len jednej vety alebo slova a prekrúcate, alebo nechápete význam.

A kto hovoril o rozbíjaní pravice, vítačoch migrantov, neschopnej Radičovej a podobne?

Ja vám žiadne povely nedávam a z princípu veci (anonymný dikutér) ani dávať nemôžem.

Škoda, že si z mojich príspevkov neviete zobrať viac a iné.
 

Radičová je samozrejme

absolútne aktuálny argument a dych mi nevyráža...
Z vašich príspevkov je, vzhľadom na ich charakter, priam ťažko vybrať, tak sú podnetné. Ale aspoň to šúchanie nohami...
 

nie

Radičová len ukazuje zotrvačnosť Sulíkovho "stýlu"

Inak robter čo chcete. Je to vaše rozhodnutie.

Pre mňa ste sklamaním. Vaše meno ďaleko predbieha vaše vystupovanie. Rivalizujete snáď s každým a rozdávate slovné frčky. Nič na naozajské zamyslenie.
 

Na zamýšľavé podnety

mám (i iní diskutujúci) Vás... A sebastrednosť, s ktorou považujete seba za "každého" nie je ani na zamyslenie.
 

:)

takže rivalizujete len so mnou :)
 

Aj ja sa hlásim medzi tých "každých".

Nyrra presne vystihla podstatu Sulíkovej agendy.

Vy sa,bohužiaľ, stávate len bezvýznamný poslanec, ktorý vždy nastúpi v prvej línii na obranu Sulíka a, podozrievam vás, že len preto, aby ste si kryli vlastný chrbát.
 

Aj vám uniklo, že bránim Luciu Ď.N.,

o Sulíkovi niet ani slova. O môj chrbát sa nestarám, ale Váš spôsob myslenia "niečo za niečo" vypovedá viac o Vás.
 

sudruh osuchsky

Sudruzka Nicholsonova sa sama usvedcila svojimi vyhlaseniami, ze si prisla vybavovat ucty. To, ze to uslo Vam, ako clovekovi na kandidatke tejto anti-demokratickej strany, sice nikoho neprekvapuje, ale na realite to nemeni vobec nic.
 

Nejaké fakty

by boli?
 

 

Ja len ticho žasnem. Už dlhšie sledujem vašu snahu byť akýmsi arbitrom elegantiarum slovenskej politiky, minimálne na tomto fóre. Hovorí sa tomu aj Všadebol a Všetkovie. Vy hovoríte niečo o pamäti? Tak mi, prosím, vysvetlite, ako sa šmahom čarovného prútika (alebo vidinou parlamentného kreslá) môže stať z celoživotného konzervativca, dokonca šéfa konzervatívcov, môže stať presvedčený liberál? Nehnevajte sa, ale potom všetkom sa vaše vyjadrenie nedajú brať inak ako s veľkou rezervou. Aj keď priznávam, že niektoré vaše vyjadrenia, hlavne v zahranično politickej oblasti sú akceptovateľné a správne.
P.s. Dosť sa tu útočilo na p. Šebeja, aj vy osobne, áno Most, ale on ako osoba ostal konzistentný, prezentoval názory, ktoré zastával celý život. To je ten malý rozdiel...
S pozdravom Marián Andrascik
 

Rád uvítam FAKTY,

kde som osobne "dosť útočil" na p. Šebeja. Až do jeho odchodu z parlamentu sme boli v zahraničnom výbore, tak ako celé roky predtým, v jednej línii. A sme v nej iste i teraz.
Áno, rozišli sme sa "stranícky". Keď však F.Šebej dostal najvyššie japonské vyznamenanie, aké môže dostať od japonského cisára cudzinec, bolo mi radosťou byť v úzkej spoločnosti, ktorá bola pri udeľovaní prítomná.
A tá premena? Blízkosť OKS a SaS "fyzicky" dokladuje môj vzácny priateľ Ondrej Dostál, ktorý je predsedom OKS a členom klubu SaS v NR SR i účasť ďalších členov OKS na kandidátke SaS do nadchádzajúcich parlamentných volieb.
 

 

Ďakujem za odpoveď. Nevediem si archív vyhlásení a prejavov, no zvyknem si pamätať kontext. Keď už nie priamo atak, tak určite som neregistrovaný vaše prehlásenie, ci už obecne alebo na tomto fóre, že p. Šebej nie je špina, zradca či zapredanec. No som rád že máte stále korektné vzťahy. Pán Dostál je pre mňa dlhodobo jeden z mála prijateľných politikov a je smutné, že OKS nemá na to, aby kandidoval samostatné. Holt nejsou lidi...
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre