SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Za Gorilu môžeme my (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Vážený pán Vajdička, keď ste tak dobre, na základe videa, odhadli dánskych poslancov, skúste prosím, na základe známych faktov povedať čosi aj o našich. O Smere už nemusíte, tým nepomôže a ani neuškodí nič, čo vieme, alebo nevieme. Ale hoci taký pán Truban. Bude dobrým, alebo zlým poslancom, nebodaj premierom, keď degradoval celu sociálnu, a významnú množinu našich občanov? Keď sa postavil nad zákon a vlastne propagoval drogy medzi mladými, v tomto prípade najohrozenejšími? V jeho sebareflexiu /aspoň ja/ neverím. Dá sa veriť Beblavému, keď sa tvári, že nevedel, čo stvárala strana, ktorej slúžil a ktorá stála pri zrode Gorily? Je zásadový, ide mu o politiku, alebo o koryto, keď opustil strany, ak videl, že nič z toho nekvapne? Dá sa veriť Kiskovi, že jeho prešľapy boli len z nevedomosti, ako sa to snažil prezentovať, ke'd sa dostali na verejnosť? Sú Matovič so Sulíkom tí, ktorí by vedeli spoločnosť spájať aj vo vážnych situáciách, keď sa nevedia dohodnúť ani so svojimi “vlastnými”? A ako zistiť, kto je riadny, vyštudovaný odborník, a kto má kúpený titul? My máme naozaj v parlamente pestrú paletu povolaní - kedysi tam bol aj automobilový pretekár, dnes je tam možno televízna moderátorka, bábkoherečka, ktorá chce byť dokonca ministerkou, množstvo právnikov. Je toto tá správna voľba pre slovenský parlament?
 

 

Toto je to základné zlo pre skreslovanie skutočností. Presne toto onálepkovanie a okopanie Trubana, Beblavého, Kisku.... Fakt neviete rozpoznaľ, vybrať si relevantné info o človeku? Je mi vás ľúto. Alebo vás platí Súmračná?
 

Platí Súmračná

priamo či cez nejakú trafiku.Či ja sám,či v rodine,či iba dobrý známy,každý má v živote krok kedy urobil niečo,za čo práve hrdý nie je.Vedieť to priznať a to je jasné že sa to použije (aj použilo) ale mať v sebe odvahu to zariskovať,je vec silného charakteru.Na chybu má právo každý,treba zvážiť okolnosti aj spojitosti,kedy,prečo a začo,a či si dotyčný z toho vyvodil kenzekvencie.
Trubana napáda každý,komu sa páči zbojnícka jednota dnešnej vlády,zrejme je dôvod.ak by dôvod nebol,bolo by porovnanie viny zahodeného špaku a založenia nelegálnej skládky odpadu inak vnímané.Inak povedané starou múdrosťou,špinavému je všetko špinavé
 

 

Nevolič Trubana je automaticky voličom Fica? Tak toto môže vyplodiť len riadne pregumovaný mozog.
 

 

Vynikajúca reakcia- za 100 bodov. Ďakujem.
 

Nuž ťažká je debata

s človekom , ktorý nepochopí podstatu "komentára" , že tu nie je ani tak dôležité , aké kto má "povolanie" , ale aké má osobnostné predpoklady byť poslancom parlamentu . Pestrá paleta povolaní sama o sebe nezabezpečí , aby rozhodovanie parlamentu bolo v záujme čo najlepšieho "spravovania vecí verejných" a nie len v záujme straníckych centrál , či osobného prospechu . Príklad s automobilovým pretekárom , pochybným doktorom práv , alebo futbalovým trénerom nie ja až taký ťažký na pochopenie , stačí sa len trošku hlbšie zamyslieť .
 
Hodnoť

Namiesto

Týchto priblblblých politologických výlevov, by stačila jedna porieadna inscenácia(=:

Howgh!!!
 

za nového, politicky dosadeného

riaditeľa SND?!
 
Hodnoť

 

To teda nie, ja som ten odpad nevolil!
 

 

Veru je to riaden hnoj :D Presna vzorka tohto naroda ...
 
Hodnoť

Ani ja som všivákov nevolil

tu je reč o tom,že bez protestu čítame a pohoršujeme sa,mudrujeme nad tým,my čistý nad čistých,ale spoluvinníci sme.Lebo sme dopustili,neprotestovali,neodsudzovali,netlačili.Ked konečne niekto zadok zdvihol...vyprdli sme sa ísť,celý posledný protest bol akurát pre potešenie vládnej strany,tri a pol človeka,aj dedinký kolotoč má väčšiu účasť.Takže..toto je naše spoločné dielo a hanba
 
Hodnoť

 

Gorila vznikla za vlády Dzirindu, ktorého zvolením sa Slovensko zbavilo Mečiara. Chápem to tak, že aj vtedy ľudia volili zle? Koho mali vtedy voliť? A ak je autor taký múdry neskúsi poradiť koho majú ľudia voliť teraz aby to, podľa autora, nebola všetko zase naša chyba?
 

Gorila vznikla za vlády Dzirindu

to je tak frcovské - a pritom jediného dodnes pôsobiavćeho predsedu strany, ktorého tam nachytali - Fica :) a bavili sa čo po voľbách, či by sa dalo v zdravotníctve, ponuka spolupráce (paška) zo strany politika... a čo horšie, všetko sa to naplnilo v rokoch 2006-10, ked sa o Gorile verejne nevedelo. Fico bol ten, čo rozpustil team gorila a aj dal skartovať nahrávku - a ty tu vypisuješ, že Dzurinda, heh.
Koho voliť? nuž tých najmenej zašpinených, resp vôbec nezašpinených
 

 

Nahrávka gorily vznikla za vlády Dzurindu je tak? Autor hovorí že voliči môžu za gorilu. Čiže voliči Dzurindu môžu za gorilu. Spomínal sa rám aj Palacka. Preto sa pýtam koho mali/majú ľudia voliť aby sa gorila nezopakovala.
 

nech občania volia strany

za ktorými nie sú oligarchovia - teda nie terajšie vládne
u opozičných (tzv. demokratických) nevidím oligarchov v pozadí
 

skôr

skôr tu treba rozpútať to peklo, čo nám bolo sľúbené. Nie som troll, ale toto by teraz mohli rozpútať.
 
Hodnoť

Hm,

koho voliť ? ... za 30 rokov vieme čo dokázali v riadení vládnej moci z krajiny urobiť až do dnešnej podoby ... právnici ... ďalej vieme, čo dokážu urobiť extrémisti, politológovia a ideológovia ... život sa meria skutkami, teda platí to aj pre politikov ... vybrať ľudí, u ktorých áno je áno, nie je nie, humanistov, nezávislých na moci peňazí a nevydierateľných ... teda treba porovnať životné výsledky a schopnosť doviesť krajinu k prosperite u terajších kandidátov nie rečičkami ale skutkami ... napr. Kisku, Harabina, Fica, Matoviča, Bugára, Danka, Kotlebu, Sulíka, Trubana, Beblavého, Hlinu, Mečiara, Šimona, Druckera, atď ... :)
 
Hodnoť

Pomýliť sa volič može

keď zvolíl toho, o ktorom nemal vobec, alebo iba minimum informácii a ho sklamal. Čo je však až trestuhodné , keď aj napriek dokázateľným a opakovaným kauzám ten volič znovu a znovu volí tých dokázateľných grázlov o ktorých už aj vrabce čvirikajú , ktorí sú verejnou škodnou a čo s nimi ? Veď je ich stále okolo 20 % a viac ?! Slušní ľudia k ním určite nepatria, ale nevoliči, ktorí si s nimi možu podať ruky a tých je odhadom 40 % . Ak počas volieb sedia doma, hoci nevolia , vytvárajú predpoklady na zvolenie opatovných grázlov a sú vlastne či si to uvedomujú, alebo nie , tou hlavnou škodnou !
 


Najčítanejšie na SME Komentáre