SME
Utorok, 19. január, 2021 | Meniny má MárioKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kto uprace po Dankovi? (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

starý vtip:

róm žiadal od prezidenta ministerské kreslo pre zástupcu rómskej menšiny, keď mu prezident vysvetlil že všetky už sú stranícky obsadené žiadal vytvori nové - ministerstvo námorníctva, prezident odmietol - nemáme more a róm - však ani financie nemáme ale ministra áno
 

 

A róm na to: Dykmore, my nemame more?
A kulturu mame? Ale parodiu na ministra/ministerku kultury si aj tak chovame!
 

 

Ani spravodlivosť nemáme a ministra máme atd...
 
Hodnoť

 

Blíži sa to apokalypse hroziacej zmenou klímy. Aj tá nepríde ani zajtra ani o týždeň, ale že príde, je viac než istota.
 
Hodnoť

 

Danko mi môže byť ukradnutý. Ale aj autor. Ja sa čudujem, že pri jeho všestranných schopnostiach a vysokom IQ nevyužijú štátne orgány alebo politické strany jeho analytické schopnosti, ktoré ako čítam jeho príspevky, siahujú do všetkých oblastí spoločenského života. Je to doslova nasledovník Mateja Bela,perly Uhorska.
 
Hodnoť

 

politický ekvivalent žraloka :))) výstižné
Danko je nebezpečný v tom, že sa v ňom spojila podpriemerná inteligencia, nadpriemerné ego a politická moc, čo je vražedný koktejl pre štát. Ostáva dúfať, že sa ho po februári 2020 navždy zbavíme, nech nestihne napáchať ešte väčšie škody.
 
Hodnoť

Nuž

Danko iba potvrdzuje plagiátorstvo rigorózky či prácu v zhode s inou hlavou ... a následne, prečo právnik nesmie riadiť vládnu moc, či v tomto prípade parlament ... :)
 
Hodnoť

Zahynie krajina, ktorá si do čela

zvolí hlupáka, zlodeja a zradcu.
 
Hodnoť

 

Tkačenko, Tkačenko, doštudovať evolúciu, žraloky, význam slova relikt, lebo ak takto "vidíš" do všetkého, tak je to katastrofa :-D
 


Najčítanejšie na SME Komentáre