SME
Utorok, 28. január, 2020 | Meniny má Alfonz

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Harabina mali po prvej tlačovke vymknúť z kancelárie na Najvyššom súde (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Pan novinár.. asi Vám nedochádza.. alebo fakt píšete čo sa Vám hodí.. Aj keď som liberál a volil som Čaputovú. Až teraz zisťujem aký som bol sprostý a slepý. Po tomto zákone ' Lex Harabin' sa mi konečne otvorili oči. Ako je možné že dovolíme politikom príjímať zákony aké sa im hodia! Aj keď nie som Harabínovolič, vidím čo dokážu urobiť len aby zastavili ,aj keď protiústavne, niekoho, kto im nesedí.. a Vám poplatným novinárom toto nevadí o tomto nenapíšete, aké to je porušenie ústavy?!Fuj hanba Vám. Radšej píšte o tom čo idete teraz robiť s Vašim mecenášom p. Haščákom
1577391
<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

 

Ty nechaj prosim radsej oci zatvorene. Otvarat ich bolo treba ked Stefan oslobodzoval mafianov. Zakon zakazujuci sudcom ist do politiky je na Slovensku navyhnutny, staci ze su sudcovia napojeny na mafiu.
 

názor

Harabín mafiánov oslobodzoval preto, lebo mu to zákon a "ľudské práva" prikazovali. Podľa môjho názoru ich oslobodzoval so škrípajúcimi zubami.

Bola to asi pravdepodobne Harabínova chyba, že príslušný sudca urobil procesnú chybu a že Harabín musel podľa zákona mafiána prepustiť na slobodu.

Keby nebol Harabín mafiána prepustil na sobodu podľa zákona, mafián by sa cez svojho právnika (!) obrátil na ESĽP a nevysúdil by si len prepustenie na slobodu, ale aj odškodné za porušenie svojich "ľudských práv". Na to odškodné by sa mu zložili všetci občania Slovenska. Čiže Harabín v podstate občanom Slovenska ušetril isté peniaze. A za toto ho ide niekto kritizovať. To je už diagnóza.

Čiže na vine nie je sudcova procesná chyba. ani novodobá posadnutosť "ľudskými právami", ale Harabín, ktorý dodržiava zákony.

Táto skutočnosť a ostatné súvslosti však tým prostoduchým a médiami ohlúpnutým odporcom Harabína ani vo sne nenapadnú. Lebo Harabín ...

Prípad prezidentské voľby 2019.

Pani Čaputová prebrala hlasy naivných a ohlúpnutých voličov pána Mistríka. Prebrala teda aktíva.

Pani Čaputová po prebratí aktív neprebrala pasíva, teda výdavky na voľby vynaložené z volieb dobrovoľne alebo pod hrozbou odstúpivšieho pána Mistríka. O tom, či je pán Mistrík skutočne taký hlúpy, aby len tak vyhodil tie tisíce eúr na voľby, a potom "dobrovoľne" odstúpil v prospech Panny orleánskej a Nepoškvrneného počatia v jednej osobe, sa dá skutočne pochybovať.

Ak skutočne prenechal svoje hlasy dobrovoľne, tak jednoducho predal dôveru svojich voličov. V tomto prípade treba očakávať, že tie peniaze sa pripočítajú k výdavkom strany, ktorá tie hlasy kúpila. Čiže korupcia a nemorálne kupčenie s hlasmi dôverčivých a naivných voličov v "demokratickom a slušnom" vydaní.

Ak odstúpil pod nátlakom alebo pod priamou hrozbou, potom je to už iná káva a treba dúfať, že tie výdavky boli pánovi Mistríkovi preplatené. A aj v tomto prípade by sa však mali pripočítať k výdavkom pani Čaputovej na voľby. Len s tým rozdielom, že pán Mistrík by v tomto prípade nebol hlasy predávajúcim, ale o hlasy obratým a poškodeným.

Vzhľadom na to, že pani Čaputová ešte nebola ani v druhom kole prezidentských volieb a už potrebovala súkromnú ochranku, ponúka sa skôr táto druhá možnosť. Zároveň s otázkou, pre koho mala či má predtým prakticky neznáma osoba s obrovskou mediálnou podporou takú cenu. Toto tiež jej voličom nič nehovorí. Hovorí sa však to, že reklama niekedy býva len navoňanou zdochlinou.

Teda stále sú tam tie pasíva, ktoré keby sa podľa spravodlivosti uznali, pani Čaputová by z prezidentského paláca išla, alebo možno aj pôjde s hanbou preč. Zemiak je poriadne horúci a uvidíme, či aj tu nebude mať pán Harabín nakoniec pravdu.
 

 

Typicky troll.

Manual hovori "Aj ked som a volil som , tak ..... Aj ked nie som volic , vidim " ..." atd...

Klasika :-D.
 

 

Wow, oprava, lebo orezavate znacky :-).

Typicky troll.

Manual hovori "Aj ked som (dopln ideologiu) a volil som (dopln politika podla zvolenej ideologie), tak (dopln myslienkovy obrat) (rozvin myslienku)..... Aj ked nie som volic (dopln koho sa zastavas), vidim (dopln vetu podla osnovy)" ..." atd...

Klasika :-D.
 

 

jop.....sice som ho nevolil, ale... :)
tak urciteeeeee
 

 

Ak niekto poruší toľko morálnych, etických a ústavných noriem ako Štefan Harabín, znamená to, že jeho etická výbava nie je dostatočná ani na okopávanie zemiakov. Takého človeka by slušní ľudia nemali pustíť ani do krčmy.
 

 

Ak niekto porusi zakony iba tym ze sa dozaduje svojich prav je obet praktik policajneho statu, kde si niekto vystriehol p. Harabina a kladie mu prekazky pod nohy na jeho ceste pomoci znovu vybudovat demokraciu na ukradnutom slovensku
 

 

Sudca nema pravo byt politik
 

 

Sudca nemá žiadne právo angažovať sa v politike. Sudcovia požívajú významné privilégiá a kompenzácie za to, že sa musia obmedzovať v niektorých životných aktivitách. Ak chce niekto robiť politiku, nech zoblečie talár, a potom nech sa páči. Takéto ľahké to je. A takto hloboko Harabín nechápe jednoduché pravidlá. To je dôvod, prečo nemá právo vôbec sa ukazovať medzi slušnými ľuďmi.
 

 

Cez pracovnú dobu je sudca so všetkými privilégiami a cez obednú prestávku je politik, teda volebný líder. Po práci je zas politik.
Tento sudco - politik to nemá v hlave sto pro v poriadku. Takto splietať bludy môže len cvok.
 

 

zle hovoroíš. Harabinovi nik nehádže polená pod nohy, to si Harabin zle vykladá právo na slobodu prejavu.
Mal by si doštudovať Rezolúciu o nezávislosti súdnictva (Dokument OSN A/COF.121/22/Rev. 1 59 (1985), kde sa o.i. píše:

Sloboda prejavu a združovania
8.V súlade so Všeobecnou deklaráciou ľudských práv sudcovia majú ako ostatní občania právo na slobodu prejavu, vyznania, združovania a zhromažďovania; avšak za predpokladu, že sudcovia pri výkone týchto práv budú vždy postupovať tak, aby zachovali vážnosť svojho úradu a nestrannosť a nezávislosť súdnictva.9.Sudcovia budú mať právo vytvárať a vstupovať do združení sudcov alebo iných organizácií s cieľom zastupovať ich záujmy, podporovať ich odborné vzdelávanie a chrániť ich sudcovskú nezávislosť.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Nemal si sa ozývať. Strašnú hanbu si si urobil.
 

Kde je v tomto znení niečo o tom,

že sudca nemá právo vstúpiť do politickej strany ?
 

 

A ktoze to bol pomocnikom Meciara pri likvidovani demokracie za jeho vlady?
 

prava urcuje zakon

a sudca je aby ho uplatnoval nie porusoval
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Registracia: dnes
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 9 > >>

Prihláste sa

(?)
 


Ďalšie možnosti
Zoznam diskusií

Registrácia
Zabudnuté heslo
Kódex diskutujúceho

Najčítanejšie na SME Komentáre