SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Améby k novembru (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Ak by sa ten oportunista Plagiátor

v nadchádzajúcich voľbách nedostal ani do parlamentu a definitívne odišiel z politiky do zabudnutia ako zlý sen, bola by to jedna z najvýznamnejších udalostí budúceho roka.

Či sa tak stane už budúci rok ešte nie je isté, no viem si predstaviť, že keď sa tak raz stane, mnohí budú otvárať šampanské na oslavu opätovného príchodu zdravého rozumu na Slovensko.
 

 

Poopravím. Odchod hlúpeho plagiátora ešte neznamená príchod zdravého rozumu. Skôr výšok to chápal ako odrazenie od úplného dna obmedzenosti a primitivizmu kam našu politickú scénu ťahá tento klobaskový právnik
 

 

* nie výšok ako skôr by som to ... snaživá predikcia v mobile
 

Bill 66 2.0

pls pošlite všetkým vašim kamošššom zahraničným voličom :
na voľby poštou sa treba prihlásiť do 10.januára https://www.minv.sk/?nr20-info...
 

Vďaka za upozornenie

Pošlem:-))
 

udržujte paniku !

Tí, ktorým sa nepáči škola (krčma), v ktorej je voľebná nemiestnosť v jeho okrsku, môže si vibrať voľičský preukaz najneskvor na Víťazný Február ( pre mladších : 28. februára).
Tento zločin na miestom krčmárovi sa pácha na MsNV alebo na MNV.
 

oprava

pardón.
Klémo zvíťazil už 25. februára 1948
volebné preukazy (= voľba hocikde v SR) sa dajú vybrať do 28.februára 2020
 
Hodnoť

Prečo mu Čaputová

robí spoločnosť, Peter? No asi preto, že už len z protokolárneho hľadiska pri otváraní Českého domu, ak tam je prítomná hlava štátu ČR, bez ohľadu na to, čo si o ňom môžeme myslieť, by neúčasť slovenskej hlavy štátu bola jednoducho faux pas, nehovoriac už o yom, ako by sa následne na nej vyzúrili tie najhoršie smerácke hejterské centrály, pod vedením arcitrollov ako Blaha, Tomáš a spol. Preto Peter. Skús sa trochu povzniesť z tejto takmer jakobínskej úrovne. Nesluší ti to.
 

To uz je pravidlom,

tieto neferove utoky naCaputovu od Schutza. Tento bol fakt mimo misu.
 

 

pre mňa je to nepochopiteľné autorovo vyrývanie, to je predsa protokolárna záležitosť.
Asi si nahrávku toho (prepytujem) Inkognita s prezidentkou odložím. Je to lepšie, ako to mračenie sa od srdca alebo občasné protokolárne úsmevy.
 

Mám obavy ,

že už stráca súdnosť , tak účasť v zábavnej relácii je dehonestácia "prezidentského úradu" , ale napísať že prezidentka robí "sprievod" Zemanovi už nie je dehonestácia prezidentky. Mimochodom pani prezidentka vo svojom príhovore ani raz nespomenula Zemana ,ktorý pri svojej ješitnosti určite očakával , že mu bude "ďakovať" , ale zvládla túto "protokolárnu povinnosť" dôstojne . Netvrdím , že prezidentka je nekritizovateľná , ale toto je ozaj také nepremyslené vyrývanie typu "čo slina doniesla na jazyk".
 

Schutz

svojim patologickým útočením na prezidentku už dvíha adrenalín nielen mne. Asi má nejaký komplex možno typu “Kráska a zviera”.
 
Hodnoť

“...člen zločineckej organizácie”

I takéto dni ako náš dnešnný 17. 11.2019 úkázal úroveň politickej kultúry našich zvolencov v pravom svetle, v tom je treba so Schutzom súhlasiť. Ukazujú sa na verejnosti, kladú vence a prednášajú príhovory, ale nie sú až tak hodnoverní, ako by si priali, spomeniem iba ignoranciu našej televízie.

Ak ste mali záujem o live-prenos povedzme z Bratislavy, pretože nie každý mal možnosť prísť popoludní na námestie osobne, mali ste opäť raz smolu, bežnú televíziu majú v moci naši... už ma ani nezeujíma, kto vlastne z tej mafie.

Nech sa nedivia, ak sú len na smiech a ľudia ich nezdravia a nemajú v láske, ak ich stretnú na ulici. Vedia to, a preto sa radšej na ulici bez ochrankárov ani neukážu.
 
Hodnoť

 

Áno, sú to len prevracači kabátov a keď sa to môže hodiť, tak sa predvádzajú. Taký plagiátor nemá ani poňatia, čo je to sloboda a demokracia a čo je odkaz novembra 1989 a keby mal podporu asi 30% voličov, tak by tu zaviedol totalitu. A ešte jedno absurdné divadlo na pokračovanie. M. Kocáb povedal v nedeľňajšej televíznej diskusii, že V4 by mala skončiť, ak chceme dokončiť to, čo sa začalo v roku 1989 a má veľkú pravdu. Tragikomicky vyznieva to, keď bývalý člen komunistickej strany bureš ako predseda vlády reční o nežnej revolúcii. Takisto ďalší premiér, ktorý síce v roku 1989 bojoval za slobodu a demokraciu u našich južných susedov, ale po 30 rokoch je presne taký proti komu bojoval a zaviedol ich praktiky/zoštátnenie médií a oslava a propagácia jedného názoru, vyhrážky a zosmiešňovanie kritikov, strach ľudí o stratu zamestnania pre kritiku vlády a pod./. A nakoniec ešte jedna bábka, ktorú riadi z úzadia boľševik, ktorý si november 1989 nevšimol a z nádejného aparátčika sa stal razom "demokrat", ktorý tu vybudoval mafiánsky štát.
 
Hodnoť

Vidi. technicky problem:

Cokolvek by sa niekomu podarilo vliat Plagiatorovi do hlavy, bez meskania vytecie spodnym otvorom.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre