SME
Streda, 20. január, 2021 | Meniny má DaliborKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Nie Kiska, ale Sulík a Matovič majú kľúče od miešačky (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 > >>

Hodnoť

Problém vidím inde

Problém je v hackoch, ktoré sa snažia aplikovať do svojej politiky. Ako zásadný vidím problém práce - oni sa väčšinou rozhodujú pre veci, ktoré sú jednoduchšie a je logické sa nimi riadiť (málo práce a rýchly zisk). Na prvý pohľad. Na ten druhý to vyzerá tak, že nechcú nič investovať a pracovať pre pracné konštrukty a nakoniec aj za ľudí. (keď im z toho nekápne alebo na to nemajú) Tu sa práve dostávajú do popredia ich konkurenti, ktorí síce klamú, že budú makať pre ľudí, ale po voľbách to urobia inak. A to je aj dôvod, prečo nám tu bačujú už niekoľko desaťročí sociálni a socialistickí politici.
 
Hodnoť

Sulík s Matovičom, haha

SaS sa má spojiť s OLaNO, ktorí práve priberajú čerstvých členov DS, čo odišli zrovna zo SaS ?
:)
 

 

OĽANO sa do parlamentu dostane. Aj teraz vidíme, že boľševik a kapitán pre to robia všetko, čo je v ich silách. A OĽANO pravdepodobne dá na svoju kandidátku odídencov z SaS. Pretro máš pravdu, koalícia s SaS by bola dosť divná. Ak sa SaS chce s určitosťou zachrániť, mali sa spojiť s PS. Nerozumiem, prečo nadávajú sa Kisku ale nikoho nenapadne spojiť PS s SaS, ktoré sa deklarujú, že sú liberáli. Aj keď o och môžme polemizovať. Ale teda nech idú spolu PS s SaS, hlasy sulíkovcov neprepadnú a lídrom môže byť kľudne Mistrík. Aspoň by si obe strany vrátili predprezidentský deal. Ibaže by PS Mistríka ako lídra nechcelo?
 

pätročný pocikávajúci sa Ľuboško

Prepáčte! Ale absolútme sa mýlite. Ak dovolíte, chcem Vám oponovať. SaS ponúkla miesto ako pánovi Kiskovi, tak aj pánovi Mistríkovi.OBAJA ODMIETLI, A OBAJA ZLYHALI! Prečo zlanáril pán Kiska pani Remišovú? Prečo nespolupracovali? Lebo kradnúť a rozkrádať dane bez trestno právnej zodpovednosti je úplne v tomto štáte beztresné, ale keď občan- volič niečo nezaplatí, má exekúciu. A tým začal rozklad opozície aj tej novej opozície, založenej na bielom prášku, čo si síce neskôr, ale chvála bohu, si pán Kiska uvedomil. Nuž a Mivko? Takzvané gorilie mláďa, ktoré nevie hovoriť o ničom, iba o fašistoch, čo je veľmi smutné a zarážajúce, ktorý je ten najspravodlivejší! Keď sa tunelovala republika za SDKU, ten, ako nová opozícia, nečaká na nič iné, len aby mohli tunelovať.Tých krásny príkladov je neúrekom. Verím, že odíde celé SPOLU aj s PS na smetisko dejín. Už som to viackrát napísal. Jediná opozícia je SaS a OĽaNO a občas Sme rodina. A čo urobili agenti v SaS, začali ju rozbíjať zvnútra. A čo nové PS? Biely prášok neprosím, tak, ako KDH s manželstvami gejov a lesbičiek, lebo to nie je rodina. Áno, je to určitým spôsobom niečo choré ale to tolerujem, ale aby si adoptovali deti, je už úplne cez čiaru. Takže tak! Pripadá mi to, všetko nenormálne choré, toto trápne divadielko pomáhalo ficiakovi a jeho partajníkom a bojí, sa, aby nás nerozdupali nielen výhrou vo voľbách vytvorením zločenickej koalície, lebo rozkrádanie majetku nás všetkých je veľmi veľký stimulačný podnet. Veď to vidíme momentálne na súčasnom vládnom zlepenci, ktorý síce ani nesvieti, ani nekúri, ale úspešne rozkráda ďalej a my riešime, že štátna tajomníčka povie, že klamala pre svoju osobu. Klamme všetci, neplatme dane, pre naše rodiny a deti a budeme tu mať bordel, o ktorom hovoril štát, nás jediný šéf, sociálny demokrat, zvolený v slobodných demokratických voľbách, ktorý sa zdrží hesla: "Vyhraj voľby a môžeš všetko a mi národ holubičí čušíme, ale sa pri pive vyrozpávame. Pekný víkend všetkým.
 

 

Veď si vol tých svojich smeráckych mafiánov keď Ti vraždy nevinných nevadia...
 

301483

Absolútne ste nepochopili. Ja práve hovorím, že jediná opozícia je OĽaNO, SaS a občas Sme rodina. Miesto toho, aby sa samozvaná nová opozícia spojila s pravou, starou opozíciou, nová opozicia začala rozdelovať, čím len zneisťujú ľudí, ktorí sú už z celej politiky znechutení a nahrávajú SMERU, ktorý za tie všetky škody ktoré napáchal, mal byť už dávno rozpustený s vyvodením trestno právnej zodpovednosti. A čo sa týka PS, pozrite si lepšie odkiaľ vzišiel ideológ p. Štefunko. A už aj pán Kiska je zpochybnený o PS/SPOLU. Preto požadoval do paktu o neútočení zapracovať, že po volbách nepôjdu práve so Smerom. Len sa pozrite, ako sa správa PS na bratislavskom magistráte pod vedením PS/SPOLU. Vallov plat 6 018,0 € je výsledok demokratickej novej opozície. Ešte nie som rozhodnutý či dám hlas SaS alebo OĽaNO, ale určite jeden z nich to dostane.
 

 

Ešte šťastie,že psíhlas -akože Tvoj - do neba nejde. Nedisktuj tu, tým si svoje komplexy nevyriešiš...
 

Čí hlas dôjde do neba,

Sa dozvieme až v nebi.
Doma asi nemôžeš nikomu povedať nech nediskutuje, tak si to kompenzuješ tu.
Našťastie ani tu nie si moderátor s rozhodujúcim hlasom.
Ešte jedna rada, ak používaš namiesto faktov urážky nie si diskutér ale troll.
 

 

Prepáčte! Ale absolútne sa mýlite!!!
 

 

Určite si nezabudol napísať, o čo ti vlastne šlo?
 

Uherčík,Uherčík

Navonok vyzeráš ,že si proti smerácky,ale staby to písal Erik T,s tým na nás nechoď.Gorilie mlá´da ti zožerú tak primitívne smeroovce..Asi si si včera vypil viacej,nemiešaj už borovičku s pivom
 

 

Preco mu kazite radost,tolko sa na tej zlatanine nadrel
 

 

Zabúdate, že SaS má k PS rovnaký vzťah ako farár Kuffa - pre nich to je strana z ultraľavicového pekla.
 

Akurát,

že z úplne iných dôvodov.
 

 

No len aby.
 

Tak

na to by som vsadil.
Ale je vás veľa, čo nerozoznáte zásadné. Tie voľby potom tak vyzerajú.
 
Hodnoť

 

Myslím že raz sa už spojili a dlho to nevydržalo...
 

 

Oni nepotrebujú spolu žiť 4 roky. Stačí, keď prežijú 3 mesiace a prelezú do parlamentu.
 

kľudne

sa môžu po voľbách rozpojiť ... ak neopustia vládnu koalíciu
 

 

Ja na tomto celom nechápem jednu vec. To je nejaký iný Sulík a Matovič, ktorí by teraz aj pristali na nejakú koalíciu, ktorá by ich dostala do parlamentu a prípadne do vládnej koalície? Myslím, iní než za čias Radičovej? Keď sa tu očakáva, že niekto pri zmysloch by im v tom mal pomôcť? Nie je príznakom zdravého rozumu riadiť sa skúsenosťou, hlavne keď nikde nevidno, že sa títo dvaja budú správať zásadne inak? A kacírsky dodávam, že ak ich voliči nemajú problém s koaličným potenciálom SaS a OĽaNO, nie je to Kiskova chyba.
 

1 2 3 4 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre