SME
Nedeľa, 24. január, 2021 | Meniny má TimotejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vreteničie plemeno (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Prečo nie?

Keď môže byť nadávkou finančný poradca, sedliak, čiernokabátnik, burzový maklér, úradník, tak prečo nie aj politik? Je to nejaké mimoriadne povolanie? Možno práve prehnané očakávania od politiky a politikov sú zdrojom naších problémov.
 
Hodnoť

Nuž

najviac napätia vyvoláva v politike ... právnik, extrémista, ideológ a politológ ... ten prvý napr. právnik Fico, dokonca aj fašizovním vlastnej sociálnej strany Smer ... po súhlasnom verejnom vyjadrení s Mazurekom, členom extrémisticko-fašistickej ľudovej SNS ... :)
 
Hodnoť

Čo strašné sa tomuto

chlapcovi muselo stať že išiel za farára? Nechápem.
 
Hodnoť

Obávam sa,

... že aktuálna nadávka mužského rodu má 4 písmená.
 
Hodnoť

Premena.

Sme radi, že sme zaregistrovali snahu strany po 12 rokoch sa zmeniť. Premena z vlka na baránka sa zatiaľ v prírode nepodarila, ale možno garnitúra strany bude priekopníkom v tejto oblasti. So starými tvárami , je táto premena veľmi vierohodná. Trochu pochybnosti, vzbudzujú kontakty vrcholných predstaviteľov, so zdá sa nie najčestnejšími spolupracovníkmi, per tu susedmi / ubytovanými v momentálne v nie v preferovaných zariadeniach/ , bývalom / momentálne už sediacom / domácom, s drobnými prehreškami , ako financie a vlastná hlava, Coca Cola, Gorila, Alobal,, mafia na východe, poradkyňa cez Vad. a tiež diametrálne odlišné názory pokiaľ sa jedná o iných-ochranka pre premiéra, vtedy ešte vo funkcii /pani Radičová/ je na Slovensku viac ohrozený na futbalovom štadióne, žiadosť o ochranku je nepatričná, teraz ako ex premiér na to zabudol, v prípade neúspechu by bolo nedôstojné pre bývalého premiéra usadnúť v poslaneckých laviciach, / vtedy sa jednalo o Dzurindu/.Teraz tam sedí. Videli sme ako si premiér a predseda sľúbili krytie chrbta a hneď to aj potvrdili. Pri zákone o reforme zdravotníctva to bolo v priamom prenose. Veľmi silný premiér, opakovane prezentujúci si svoje názory na reformu, na dĺžku predvoleného moratória ich aj presadil. V tichosti sa stiahol, s vysvetlením na predvolené obdobie. Jeho post je veľmi silný , autonómny . Zmena na baránka podľa bilbordu bude dokonalá. Máme sa načo tešiť.
 
Hodnoť

Treba skúsiť

a oni skúšajú lebo vedia že to zaberá na hlúpu väčšinu.Vždy bolo viac hlúpych ako múdrych,a väčšina to je predsa demokracia.Ale že až tak hlúpych že si myslia že premenovaná rakovina už ani nie je choroba to ozaj jeden žasne.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre