SME
Štvrtok, 21. január, 2021 | Meniny má VincentKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Zadarmo nelietajú žiadne holuby (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

 

Úžasné odhalenie, kam sa hrabe mlátenie latou po rybníku ?
 
Hodnoť

Zlodejina!

Dnešný stav je iba pokračovaním bytovej politiky éry pred 1989, kedy sa takýmto spôsobom byty a nehnuteľnosti ľudí vyštvaných k emigrácii konfiškovali štátom a predávali policajtom za symbolické ceny.

Keď sme sa potom po 1989 vracali späť do vlasti, naše domovy vlastnili a podnes vlastnia práve tí, ktorí más za komunizmu špicľovali a za kritické prejavy voči vtedajšiemu režimu a tzv. “protištátnu činnosť” prenasledovali a zarvárali.

Smiešne mečiarovské reštitúcie iba potvrdzovali tento zlodejský systém a my po návrate domov sme nemali ani právo prihlásiť sa tu k trvalému pobytu, pretože sme žiadny byt a ani inú nehnuteľnosť nevlastnili.

Draho sme si prenajímali byty práve takýchto rýchlo-zbohatlíkov, ale prihlásení k pobytu sme museli ostať v zahraničí.
 
Hodnoť

Každopádne

Kaliňák musí skončiť v base. Otázkou je iba za ktorý z trestných činov bude odsúdený po prvý krát. Na otázku kedy, je jediná odpoveď: po voľbách.
 
Hodnoť

 

" Ak si položíme otázku, akú asi mali výpredaje pointu, tak Kaliňák nimi zrejme sledoval stabilizáciu sietí „našich ľudí“, ktorí kolaudovali svoje nové príbytky vo vedomí, že zadarmo nelietajú žiadne holuby a za služby (pozornosti) sa platí – raz, až nadíde čas – protislužbami "

Nezabúdajme, že aj súdruh Lúčansky terajší riaditeľ PZ, je držiteľom takého bytu.....
 
Hodnoť

 

štát prišiel o milióny, kontrola zistila. A ĎALEJ? ČO bude ďalej? Vrátia peniaze??
 
Hodnoť

Kali si roky kupoval lojalitu

ním vybraných policajtov za štátne. Mali by mu to teraz vyúčtovať Určite má z čoho to zaplatiť..
 
Hodnoť

Treba iba presnejšie pomenovať

aktivitu bývalého najlepšieho ministra a obraz bude jasný.Predbežne ale Naka lapá zlodejov Horaliek
 
Hodnoť

 

V systéme "našich" ľudí keď už nejaký kontrolný orgán náhodou niečo zistí, tak sa to nikdy nekončí vyvodením zodpovednosti /napr. trestnoprávnym/a vrátenia protiprávneho stavu do pôvodného /napr. vrátením bytov alebo doplatením podľa trhovej ceny/. Kontrolné orgány v tomto systéme takto nemajú opodstatnenie, preto je potrebné zmeniť systém. Či to tento manipulovaný, večne klamaný a okrádaný národ bude chcieť sa dozvieme po februári.
 

Ten NKU

je bezzubá inštitúcia, aktuálne slúžiaca len ako PR svojho šéfa. Neblíži sa náhodou koniec jeho funkčného obdobia a potreba si funkčné obdobie "zduplikovať" ?
PS:
Za Kaliho........... obhajcu, priateľa, spolustraníka....ma ani náhodu nepasujte. Boli by ste úplne vedľa.
 

NKÚ- je jedna

z najužitočnejších, hoci sa javí ako bezzubá inštitúcia lebo nemá výkonnú právomoc. Poukázala na desiatky vážnych porušení zákonov, ich analýzy by mohli slúžiť dobrým podkladom aj pre NAKU. Postupne ju začali brať vážne aj dotknuté rezorty. Šéf NKÚ je v pokročilom dôchodkovom veku, pochybujem že má ambície ostať na čele ďalšie funkčné obdobie. Neviem, či sa nasledujúcej vláde podarí získať na jeho miesto podobne čestného, skúseného a pracovitého človeka. Tento môj názor pretrváva od vlád Dzurindu až po Ficove.
 

NKU zistil celkom nedávno

že z výberu mýta NDS nemá takmer nič. To sa všeobecne vedelo pri podpise zmluvy na mýto. NKU zistil, asi pred rokom, že posledný socialistický podnik SR sú Hydromeliorácie š.p. kde bolo za 30 rokov 26 generálnych riaditeľov. Tiež zistil že takmer všetky zariadenia tohto podniku v krajine sú absolútne zdevastované. Na čo sú tieto a stovky iných zistení NKU keď ich nik neberie ani na vedomie ? Mnohé zistenia NHU sú roky viditeľné v krajine. Na to NKU netreba.
 

 

Jaj bože, veď idu voľby a treba preukázať, že stať plní funkciu kontroly. Vláda je zodpovedná a vie o zlodejinach Načo to je? Následne upravia zákony, aby sa nabudúce nikto nič nezistil. Kto je na Slovensku ešte taký naivný, že verí, že niekoho aj potrestajú?
 
Hodnoť

 

Ten si to daval tak arogantne a bohorovne, az je to na davenie.
 
Hodnoť

Nuž

zase len ukážka prečo právnik nesmie riadiť ani ministerstvo ... :)
 
Hodnoť

Byt či nebyť,

to bola otázka doby kešu
 
Hodnoť

Ide o toho istého JUDr. Kaliňáka

... ktorý ide obhajovať na súdnom pojednávaní JUDr. Fica v jeho neofašistickej rasistickej kauze z čias neohrozeného premiérovania? Môj obdiv. Široký profesionálny záber. Parafrázujem Karola Poláka: Kiež by sme takýchto Kaliňákov mali u nás viac.
 

 

Veď nemaj obavy. Fico bude obhajovať kaliho ohľadne bytov. Ty mne ja tebe.
 
Hodnoť

 

Mafia si kupovala policajných funkcionárov... a rovno za štátne... geniálne...
 


Najčítanejšie na SME Komentáre