SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ďalšia v poradí, ktorú vyplavila Kočnerova knižnica (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

 

Asi jej zateká do črievičiek
 

 

Nech je zateká . Je úbohé sa vyjadrovať k niekomu koho osobne nepoznáme .
 

 

To možno platí o bežných ľuďoch, o tých, ktorí pôsobia vo funkciách štátnych úradov to nie je úbohosť, ale povinnosť.
 

presne tak

nikto, kto nepozna osobne grca, boszkya a podobnu zberbu sa k nim nesmie vyjadrovat. pojdete do basy vy haj...!!!!
 

 

A Kocnerovcov poznáš osobne??
 

Tak

To si potom na správnom mieste... :D tu sa prakticky všetci vyjadrujúce sa osobne poznajú s adresatmi reakcii
 

 

A co tak ...poznate ich po cinoch...?
 
Hodnoť

 

Zastrašovanie podniknutím právnych krokov by sme v prípadoch zverejňovania skutočností vo verejnom záujme nemali tolerovať ani v iných prípadoch.

https://www.postoj.sk/51345/ul...
 

 

zastrasovanie uradmi ked obcan taha za kratsi koniec, kedze nema bezodny rozpocet na pravnikov, by sa nemalo tolerovat vo vseobesnoti. Ak mi urad posle vyhrazny list ze mi da pokutu 10.000e na ktoru nema pravo, ma sa to povazovat za rovnaky trestny cin ako ked fakturant posle niekomu fakturu na 10.000e (alebo 1000 'proforma' faktur na 10e za 'zapis' do zbytocneho registra) na ktoru nema pravo.
 

 

Vidis, a opicke to bolo tolerovane dlhe roky...
 
Hodnoť

komunikačné odbory na rezortoch

majú zverejňovať pravdivé fakty a argumenty.
Ak komunikácia s verejnosťou nie je pravdivá, zahmlieva fakty a argumentuje lživo, dopúšťa sa krivých obvinení a ohovárania je potrebné začať čítať trestný poriadok. Aj na to je tu štátna prokuratúra.
 

 

A to by malo platiť aj pre médiá .
 

Ved plati.

.
 
Hodnoť

Projekt Kočner

Je už trápny . Nech ho rieši polícia a nie médiá . Médiá sa dopúšťajú trestného aktu ak zverejňujú veci so spisu , ku ktorému má len prístup obhajca stíhaného . Doposiaľ som sa nedozvedel ako sa médiá dostávajú k materiálom so spisu !!! Je to ináč kauza Kočner zneužité pred voľbami .
 

:D

Ňuňuňu
 

 

Toto ťa trápi igráčik smeráčik?
 

 

Pre "našich" ľudí je trápny a po voľbách dúfam, že pre "našich" bude aj trestno právny. "Naša" polícia riešila z threemy riadne len Kočnera a o ostatných sa doteraz zaujímala len okrajovo, pričom sú tam desiatky ak nie stovky ďalších trestných činov. Rozpustený Juhászov tím bude potrebné po voľbách znovu poskladať a poriadne rozšíriť. Kauza Kočner nie je zneužitie pred voľbami, je to otrasná realita tohto štátu, ktorú by boľševici chceli ututlať. Tvoj milovaný birmovaný komunista z konšpiračného bytu zneužil Gorilu pred voľbami 2012, ale o tom treba mlčať však?
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Ústredný výbor boľševickej strany na čele s birkomom vymyslel agendu pre svojich papagájov, ktorí to dookola omieľajú. Keby boli objektívni, vedeli si dať dokopy súvislosti, tak takú hovadinu nikdy nevyslovia. Nie som Beblavého obhajca, vysvetlil túto podlú podpásovku dostatočne, napriek tomu mňa presvedčili skutočné udalosti pred a po Gorile, ktoré z nej vyplynuli, len treba vedieť čítať s porozumením. Pravda sa dostane na povrch, aj keď to niekedy trvá dlho a mnoho ľudí má zadrhnuté mozgové závity. Ani mladí Kováč sa neopil sám, zavrel sa do kufra auta a zároveň odšoféroval do Rakúska, aby sa udal. Ak niekomu takéto rozprávky stačia, tak s týmto štátom nemá dobrý úmysel.
 

 

Neťahajte sem aféry druhej Dzurindovej vlády! A Ferka Határa nechajte preboha na pokoji, vy už sa naozaj pred ničím nezastavíte?
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre