SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Dva roky po vražde: My skoro spať musíme, bo sme skoro vstali (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

a toto nech vidí viac ako tisíc očí

a porozmýšľa. Vieme čo sme zbabrali, tak to skúsme napraviť.
 
Hodnoť

 

Nestáva sa mi to často ale tentoraz som si text prečítal a vychutnal hneď tri krát. Je zvláštne ako vedia zapôsobiť na človeka naoko jednoduché, no pritom hlboké myšlienky. Napr. " ....starý omyl má omnoho viac priateľov ako nová pravda".
 
Hodnoť

Je tesne pred voľbami

a väčšinu Slovákov nejaký Kuciak fakt nezaujíma ! Iba rozpitvával , čo všetci dávno vedeli , že Kočner a spol . sú darebáci . Ani jeho vražda nedonútila Kúsku na návrat z lyžovačky , až mu jeho poradcovia vysvetlili, ako to politicky využiť . A odvtedy je tu tento cirkus . Kuciak sa stal slávnym po smrti ... Príde nová vláda , ďaľšie prasce pri koryte , ďaľšie kauzy a ďaľší úplatní sudcovia a prokurátori . Nič sa nezmení , len iné figúrky ! Tak je to na celom svete , nie len na Slovensku . Lebo Bohom sú peniaze a chyba nie je v ľuďoch , ale v systéme ... Za 4 roky uvidíte !
 

Teba

Nech to tiež dobehne... aj ostatných nenapraviteľných kryptoboľševikov.
 

Typické keci smerackych gaunerov

aby odradili ľudí ísť voliť a umožnili tak pokračovanie devastacie štátu, jeho rozkrádanie týmito ficiakmi, tomtomami, basternakmi, kocnermi pod ochranou kalinakov, gašparov, bodorov, prokurátorov 61:0, opičiek jankovskych a podobných zverov.
Nedajme sa znechutiť a odradiť, neverme týmto darebakom, ktorým ide len o udržanie moci, a 29.2. dajme šancu slusnejsim politikom.
 

To je názor naivných ľudí ,

voľby nič nemôžu zmeniť ! Po Smeráckych gauneroch prídu gauneri Matovičovi, Kiskovi, Beblavého, ako boli predtým gauneri Dzurindovi, Miklošovi, Mečiarovi a Čarnogurského ... Kde je v texte výzva : nevoliť ? Prečítajte si Orwellovo 1984 . Je to o budúcej celosvetovej totalite , nielen o tej komunistickej, ako tvrdia niektorí recenzenti ! Je to vízia budúcnosti, ktorá sa naplnila , ale v ďaleko horšej alternatíve .
 

Radšej mám tú o iluminatoch,

zidojasteroch, práškovaní ...
Ak sa máme brániť celosvetovej totalite, tak radšej s Matovicom, Kiskom, Beblavym ako s Ficom, Dankom a Kotlebom.
 

 

Kniha 1984 je o totalite štátnej moci akú reprezentovali komunisti a teraz predstavujú smerácki smradi eventuálne spojení s ozembuchmi kotlebami a kazisvetmi snsákmi.
 

Nie je,

je o totalite ako takej a o budúcnosti aká bude .Asi ste čítali inú knihu ... A viete, že Orwell bol Marxista ?
 
Hodnoť

 

Skvostný text, ktorý zanechá stopu v duši. Pečítam ho mojim žiakom, budeme s ním pracovať. Vďaka.
 
Hodnoť

Vyborne

Davno som necital nic mudrejsie a krajsie napisane!
 
Hodnoť

Je to celé už len politické divadlo

z uctením mrtvych to už dávno nemá nič spoločné
 


Najčítanejšie na SME Komentáre