SME
Pondelok, 30. november, 2020 | Meniny má Ondrej, AndrejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď sa musia spovedať sudcovia z podsvetia (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 >

Hodnoť

"Čestní sudcovia"

Kde sú tí čestní sudcovia a právnici? Nie sú! Táto profesia je sprofanovaná školami a učiteľmi čo ich učia. Keď boli pri moci právnici vtedy sa najviac porušovali zákony. Žiadna samoregulácia, nezávislosť ( hlavne od zákonov). Zvrátené právne názory na ktoré majú právo len ONI. Ak porušia zákon trest by mal byť x2-3.
 

 

Chodili ste na právo, že môžete niečo tvrdiť o učiteľoch čo tam učia? Viete vôbec niečo o práve? Ja som chodil na právnickú fakultu UPJŠ - externe - platil som si za to. Neživým sa právom (aj keď som absolvoval dokonca aj koncipienstvo). Mám lepšiu prácu, ktorá ma menej stresuje.
Nemôžem nič tvrdiť (až na výnimky) o iných právnických školách, ale myslím si, že v Košiciach je dobrý učiteľský zbor. Ak hovoríte niečo zle o práve na základe toho, čo si myslíte o v článku spomínaných ľuďoch, či iných nie práve čestných právnikoch, to ako by ste medicínu posudzovali podľa doktora Mengeleho a jemu podobných.
V čom sa nemýlite je to, že nečestným sudcom, ak sa im preukáže vina, je potrebné odobrať všetky tituly a dať im čo najprísnejšie tresty. Nerobím si ilúzie, že sa dokáže vina všetkých.
 

SUDCA A ČESŤ ?

A čo taká právnická fakulta na Univerzita v Bystrici. Pod mamojkovým vedením sa predávali tituly a keď sa na to prišlo zorganizovalI svojich otrokov do komisie, ktorá 70 strán zhodného textu z troma inými prácami nepovažuje za zločin.
A títo volovia aj naďalej učia na škole.
Čo myslíte chrapúň vychová len chrapúňa a toto nešťastie sa rozlezie po prokuratúrach, súdoch ..
Pozrite na mamojku ten človek nemá žiadnu chlapskú česť a kľudne ostáva na ústavnom súde.
 

 

Ako som hovoril, trochu poznám situáciu na UPJŠ, iné školy nie. Aj tak si ale myslím, že väčšina ľudí, ba ja právnikov je podľa možnosti čestná. Bohužiaľ, tí menej čestní celkom dosť vytŕčajú - je to dané povahou štátu.
 

OB - mengelove vysledky

hovorili , co je zac. Vysledky nasich sudcov o tom hovoria tiez. A nie su to len sudcovia z Blavy . Su rozlezeni vsade. Mozme naozaj dakovat, ze sme v Unii.
 

 

Blava je potok pri Trnave, takže z Blavy??
 

Pomýlená

stavovská solidarita stavia mlčiacich sudcov do polohy spolupáchateľov.
Videli sme to aj v čase, keď bol pri moci štetináč.
Namiesto toho, aby sa zastali čestných kolegov, nechali ich ostrakizovať.
A dvoch z nich priviesť do hrobu.

Nie je to len v justícií, ale aj na polícií, prokuratúre i na úradoch.

Je nepochopiteľné po tom, čo vyšli na svetlo kontakty lintnera s bruchom a ten rýchlo prešiel do advokácie, že mu to komora napriek výhradám čestných advokátov odobrila.
Neprekvapilo, že je jedným z tých, na ktorých je vydaný zatykač.

Nemalo by sa zabudnúť na sprostredkovateľov trestnej činnosti brucha a slintoša a iných toxických ľudí, ich advokátov, na čo sú tiež dôkazy.
 
Hodnoť

iba 18?

všetci dobre vieme, že toho ctihodného odpadu je o trošku viac. Nesmelý odhad je 80%. Za Chamurapiho by sa už šable brúsili...
 

 

priplhodili štyri vysosti.
 

 

opr. prihodili
 

 

Sudcovia su skorumpovani minimalne na 80%. Ale tu netreba oslavovat. Toto je PR akcia Lucanskeho, aby ho nevyhodili. No vyhodit by ho mali.
 
Hodnoť

Ked som kedysi citala

blogy Radovana Branika, zdalo sa mi neuveritelne, ze na Slovensku existuje sudcovska mafia. Pokial si pamatam, Branik o nich pisal aj v suvislosti s vrazdou Jana Kuciaka. Mozno to bude este zaujimave.
 
Hodnoť

Stopa sa už pomaly blíži

k Súmračnej...
 

navrhujem pre policiu a Naku

kryci nazov pre akciu proti Smeru "Augiasov chliev"
 
Hodnoť

 

Ficko bude vybľakovať, že za vlády Zderu boli zadržaní podozriví sudcovia. Treba však dodať, že za vlády Zderu vyrástla táto obludná sudcovskokočnerovská mafia. Tak ako píše kozmeticka vada1, treba sa kukláčom poberať na Súmračnú.
 
Hodnoť

Za "neskoro", aby stihli upratať, si

hádam očko u Matoviča nezaslúžia.
 
Hodnoť

Otázkou dňa je....

či nebudú večer popíjať pri bare plechovkove pivo.
 

spolu aj

s kaviarom a flambovanymi bananmi :D
 

 

Vo vyšetrovacej väzbe bar nemajú
 
Hodnoť

ukľudnime sa!

toto je ako rybárska akcia s názvom " Chyť a pusť ".. Vytiahneme zo žumpy dva-tri kúsky, odfotíme sa a pustíme naspäť. Fotky sa dajú dobre "predať"...

Veď aj retardovaného Trnku si nechali pod zámkom iba kým vytriezvie, všetci boli natešení a teraz už všetci zabudli.
 

1 2 >

Najčítanejšie na SME Komentáre