SME
Piatok, 10. apríl, 2020 | Meniny má Igor

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Legenda o Petrovi Pellegrinim (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12

Hodnoť

 

Tepla Pelerina je nechutný smeracky ***** Nič viac a nič menej.
 
Hodnoť

...

Ešte aj za svoju orientáciu nechal vyhodiť hneď niekoľko ludi
 
Hodnoť

LEN TAK MIMOCHODOM.

Nechápem Smerákov, Fica či Pellegríniho prečo sa vykašlali riešiť včas hlavne tých najzraniteľnejších. Dôchodcov. Veď to bolo prvé čo mali urobiť. Už keď nie kvôli ním, tak hlavne kvôli sebe. Veď ak sa stane že ten koronavírus nepežijú, tak kto ich bude voliť ?
 
Hodnoť

 

stary alibista neschopny vlastneho nazoru ani postoja a uz vobec si nevedel stat za slovom ako chlap. co platilo vcera dnes uz neplati... nekompetentne rozhodnutia ale vsetko v mene kvalitneho PR.. slaboch a *****
 

 

namiesto ***** ma byt b5zer4nt
 
Hodnoť

Veľmi dobré Samo

pobavilo, poinformovalo.. A chápem kritiku do radov > Slovenský dohovor za rodinu.
Ono aj o HIV (čo je o dosť aktuálnejšie ako spomínaný rok 1347) sa vďaka bujnému šíreniu medzi homosexuálmi hovorilo, že je to Mor gayov.
 
Hodnoť

K§§mer to je presne tlupa Kičurov a pod!

XYCHTOV vrátane Termogrínyho Nakradnúť všade kde sa dá - ako sa dá, v honbe za peniazmi by stiahli aj mŕtvej babke gate ! Kičura príklad tlupy §merácko-národných sudcov na ústavný súd !!!
Takých ľudí vygenerovala strana = banda §mer ! na čele aj s Termogrínym, ten tiež kúpil byt v nenávidenej BA (v meste kde nikdy nemali ani 20%) a "požičal" mu kamarát ... keď "výhodne" predal sklady v BB !
Kičura syn príklad pre mladých Slovákov ako získať v BA nie jeden ale hneď 2 BYTY !
Taká Fizzova frajerka (po nem. zákruta) platená na úrade vlády si kúpila tiež byt v BA za cca 300tis. ?!
Pravidlo, že čo §merák to zlodej platí naplno ! a to je báza celej straníckej základne ! Tí s Bubákmi potom len ovplyvňovali celé roky svoje okolie ! a na vianoce pár ohlodaných kostí !
 
Hodnoť

určite sú aj partaje

ktoré boli občanom užitočné ale teraz si neviem ani na jednu takú spomenúť a preto si myslím že politické strany by sa mali zákonom zmeniť na neziskové organizácie bez možnosti vplývať na erárnu kasu
 
Hodnoť

súhlasím

len nerozumiem tomu úvodu. To je vstupenka do SME, že publicista musí najprv kopnúť do veriacich? Rovnaká stratégia ako vo filme Sviňa. Dobrý film, popisujúci realitu smeráckej mafie, a zároveň úplne scestne a klamlivo zobrazujúci cirkev, akoby bola spolupracovala s Kočnerom a lacno predávala pozemky, z čoho absolútne nič nebola pravda. Išlo o hrubé osočovanie ale zabalené do sympatického boja proti smeráckej mafii. Je to zákerné selektívne vyobrazovanie, nálepkovanie a slepota voči tomu, že spravidla proti mafiánom - Mečiarovi či Ficovi - stáli v prvej línii najmä kresťania (vtedy KDH, dnes Matovič, Remišová, Lipšic a pod.). Akurát že títo kresťania so svojím presvedčením nejdú na bubon, lebo chápu, že sú tu dôležité spoločenské záujmy - porážka smerákov.
Celkovo považujem za prejav pseudointelektuálneho prístupu (opakujúcu sa hru progresívcov na vzdelancov, pričom to vzdelanie má evidentne veľké limity) dookola omieľať bludy o temnom stredoveku, keďže tento stredovek dostal Európu na vrchol - univerzity, školy, sirotince, charita a dobročinnosť, systematické poľnohospodárstvo, rozvoj vedy a technológií a pod., nehovoriac o umení a grandióznej architektúre - odporúčam literatúru ako Gimpel, J. Mediaval Machine: The Industrial Revolution of the Middle Age; Jaki, S. L. Mediaval Creativity in Science and Technology; MacDonnell, J. Jesuit Geometers; Haskins, H. The Rise of Universities; The Renaissance of the Twelfth Century; Walsh, J.: The Popes and Science; a mnohé iné. Študuj, Samko, študuj a potom táraj o stredoveku.
 
Hodnoť

 

Ako sa do clanku o babkovom expremierovi dostal dohovor za rodinu?
 
Hodnoť

Dobrá analýza.

Peter Pellegrini v skutočnosti nebol premiérom.

"Len sa nakrátko dostal do pozície, kde ho premiérom nazývali"... A teraz môžu zavíriť bubny, ozvať sa tuš, aby sa na scéne objavil maestro, ktorý nikdy neodchádza, len sa občas ukrýva a ukázal, čo a ako treba robiť. V prvom rade riadne zatočiť s neoliberalistami. Momentálne síce "len" trénuje v parlamente, ale náznaky o prípravách na bitku o predčasné voľby, tu už sú.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/223...
 
Hodnoť

 

V podstate sa da povedat, ze este stastie ze ich ten koronavirus nenapadol uz pred volbami... ak by z toho spravili kampan, tak je dnes pri moci smer....
 
Hodnoť

Žiaľ, mimoriadne pravdivý komentár

Takýchto hlupákov a nechutne odporných ľudí ako Pelle a spol. si tu v nasledujúcich dňoch nepekne odskáčeme.
Tiež som bola svedkom debaty, že to robí dobre. Jednoduchým ľuďom stačia len reči. Koľko máme na Slovenku jednoduchých ľudí? No minimálne 18 percent z posledných volieb, čo je hrozné číslo. Aj dnešná tlačovka na TA - sa čudujem, že tam tí novinári chodia a dávajú priestor týmto zlodejom, darmožráčom, povaľočom, treťotriednym ľuďom, tárajom, a kto vie čo všetko možné. Biznismenom pre seba.
 

uvierka!

To si písala o sebe?
 
Hodnoť

Údajný premier.

Pán Marec, toto Vaše výstižné pomenovanie Pelegriniho som požíval veľmi často. Teraz je to už bývalý údajný premier.
 
Hodnoť

tt

ale, ale, Samko
 
Hodnoť

Smerobijec Marec

vychrlil svoju dennú dávku drístov, ktoré nehodno komentovať.
 
Hodnoť

(:

Pustím sme - všetci nadávajú na Smer, pustím Michelka - stále nadáva na Matoviča a Kisku, som na juhu všetci nadávajú na Smer, som na severe - všetci nadávajú na Kisku a Matoviča. Jeden by s toho zblbol na koho má vlastne nadávať a čo je vlastne pravda.
To je nejaká vstupenka do klubu si dnes zanadávať na Pelleho?, ok, keď si zaslúži, treba mu naložiť. Ale zasa ta objektivita, videl som Matoviča hovoriť ku tým rozborom za 48 eur - celý sa domotal, prečo sa ho nikto nepýta, že keď predtým boli za 30, prečo dnes za 48 eur? Ja neviem, len sa pýtam.
 

<< < ... 5 6 7 8 9 10 11 12

Najčítanejšie na SME Komentáre