SME
Piatok, 3. júl, 2020 | Meniny má MiloslavKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vykonávanie cestnej kontroly, s otázkami koho a kam vezú, je mozgová príhoda (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Za tento komentár Schutza ukameňujú, ale nič to nemení na tom, že má pravdu.
 

Galina

Mýlite sa. Pán Schutz veľa tára a začal písať to čo sa väčšine čitateľov páči a nie to, čo je treba. Budúcnosť ukáže kde je pravda. Tento vírus nie je obyčajná chrípka.
 

ak chces diskutovat, patri sa uviest

v com tara - inak su to
invektivy
buducnost ukaze? ta zavisi
od rozhodnuti, a tie su zial zmatocne
 

špeciálne pre teba:

Pán Schutz veľa tára .. málo je tých ktorým to treba napísať
 

 

Neviem či tára, ale už od prvého dňa som tvrdil, že na ministerstve vnútra sa stretli traja neschopní ľudia bez výsledkov (Mikulec, Spišiak, Kyselica) a jeden mafián (Lučanský), ktorého tam traja neschopní nechali, lebo sa ho boja.
 

 

Neviem či táraš, ale svojsky predpovedáš exodus, možný názor na budúcnosť.
 

 

Včera urobili Taliani tú istú "chybu" ako Matovič: na výpadovkách z Ríma kontrolovali policajti KAŽDÉ auto a vytvorili dopravný kolaps. Cieľom akcie bolo sťažiť ľuďom pohyb smerom na pláže. Podľa Schutza to bola arogancia moci.
 

 

Alebo zmatovicne :)
 

 

Hlavne píše čo sa pači majitelom SMEA toto :"Buď sa vráti ku (ko)existencii s plnou cirkuláciou ľudí, tovarov a služieb, a vtedy tu bude presne toľko vírusu ako v Rakúsku či kdekoľvek, alebo zhynie." ??? To kde na to chodíte?My ked sa vratime k cirkulacii ludi,tak naše zdravotníctvo skolabuje nedostakom personalu a liekov.My sa nemožeme rovnať ani Rakusku a s tou ekonomikou chodte do kelu.Ked to tu cele padne na koronu,nebude mať kto riešiť ekonomiku....
 

 

Ale keď skolabuje ekonomika tak zdravotníctvo skolabuje o kúsok neskôr na nedostatok zdrojov a ešte viac pracovnikov odíde tam, kde neskolabovala.. Či vám sa zdá, že v čase hojnosti naše zdravotníctvo trpelo nadbytkom zdrojov?
 

Rakúsko a Tiroslko

Inak Rakúsko odrezalo Tirolsko od zvyšku krajiny a zaviedlo tam zákaz vychádzania a to preto, aby vo zvyšku krajiny nebolo toľko prípadov, ako v Tirolsku.
 

 

Aj keby SK uvolnilo všetky obmedzenia,nemalo by ako naštartovať VW a Peugot.Tie fabriky sa rozhodujú samostatne a aj subdodávky viaznu. Kia je možno na tom o čosi lepšie,lebo blízko sú Nošovice. Kritika vlády má logiku v tom,že kontroly boli zmätočné i deň spustenia opatrení.
Spustenie plnej prevádzky štátu je vlastne nerealizovatelná.
Schopnosti policajtov majú svoje limity a Schutz už dávno tiež.
 

SME sa rúti do záhuby

Páni novinári, mrzí ma, že musíte písať tie urážlivé články. Myslel som že SME útočilo na minulú vládu, ale čo sa teraz rozpútalo skoro všade, na FB, v novinách to je strašné. Akoby si nikto nevšimol že už boli voľby a vymenila sa vláda. Asi všetci túžite po starej vláde ale po tých čo sa do parlamentu nedostali. Som smutný zo Slovenska. Ešte viac som smutný, že sa zmenili od volieb istí novinári na nepoznanie. Isto ale viem povedať, že to nie sú ONI čo "píšu" - podľa môjho názoru musia takto písať. Škoda, škoda
 

ďakujem

Presne ste vystihli "feeling " terajších novin, vždy mali drajv ale to čo predvádzajú teraz je hon na čarodejníkov.
 

PRESNE TAK

Píšu akoby nezaregistrovali zmenu, len hania a hania
 

Shutz je uplne vedľa

Pana Shutza si vážim, netuším čo ho viedlo takto s vyjadriť. Pokiaľ je šofér tak by som pochopila, ale v rodine máme veľa šoférov a ani jeden sa nesťažoval. Všetci to chápu a rešpektujú. Žeby p. Shutzovi niekto stál na kábli? Nepotrebujeme aby novinári liezli tejto vláde s prepáčením do zadku, ale jedovité komentáre len s cieľom zvýšiť čitateľnosť novín sú priliš priezračné.
 

Poviem ti v čom nemá pravdu

Schutz a bohužiaľ aj väčšina komentátorov SME. Používanie termínov idiocia, psychopat, posadnutý fanatik... mení všetky komentáre na úroveň krčmovej škriepky a nadávok. To nie je komentár, kritika, analýza ani názor. Argumenty idú bokom.To je iba emócia a bohapusté nadávanie dostupné každému. Ak niekto robí momentálne so Slovenska 4 . cenovú skupinu, tak sú to ľudia ako Schutz, Tkačenko, Kleppová...
Podľa mňa Matovič spravil chybu. Možno prvú a výraznú. Kritický komentár je namieste. Ale toto? Toto je žumpa važení...
 

 

Je to tak.Maju nas za hlupakov!
 

Schutz, Tkačenko, Kleppová, Saková

4. cenová skupina, za nimi je ešte 5.skupina - tí čo pijú čučo v parku, keby som chcel byť ako oni pomohol by som si s magyar: sako pina
 

 

Chybu spravil ten, kto namiesto obmedzenia dopravy dopravu zastavil a po prvých správach o kolónach nezareagoval, ten sa ešte len bude zisťovať.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre