SME
Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Kollár si v koalícii robí, čo chce (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Mne sa zas zdá, že z rozhodovania je vylúčený Sulík...
 

:)

Od samého začiatku, od času keď sním ako malým deckom zatočili pri minfin, ale Sulík pochopil Matovičove zbrane, niečo málo urobí a hneď to musí kričať do sveta, s ním sa ani inak nedá.
 

 

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) sa zastáva šéfa Sme rodina Borisa Kollára v súvislosti s voľbou členov súdnej rady. „Boris konal presne podľa dohody a nie on a jeho hnutie dohodu porušilo. OĽaNO dohody drží vždy, a preto sme kandidátku Sme rodina podporili.“

tak ako to je s tým porušením dohody
 

:)

No podľa Igorovej reakcie je pre nich záväzné to, čo si povedia v súkromí a nie to, čo zverejnia v programovom vyhlásení vlády.

Igor, je to veľká chyba, lebo nás, voličov nezaujíma čo ste si vy v súkromí dohodli, ale to či plníte svoje sľuby deklarované vo PVV pre verejnosť. Znenie účinného zákona pri vašich nomináciach v tomto prípade nás vonkoncom nezaujíma. Ide predsa o plnenie vašeho prísľubu svojim voličom, ktorý nie je v rozpore s platným zákonom.

Ja vidím najväčší problém v tom, že je to dlhoročná Borisova kamoška, ešte z jeho pubertálnych čias a všetci veľmi dobre vieme, kto boli jeho kamoši.

Zjavná podpora fašistov na revanš na úkor koaličného partnera, ktorý chcel len sfunkčniť výbor, je od Borisa je hnusný a zákerný faul.
 
Hodnoť

pán Tkačenko

fajn, že ste sa ospravedlnili, lebo ak funguje opozícia ako koalícia, musí niekto z koalície fungovať ako opozícia... síce choré, ale možno o to skôr príde ku skutočnej názorovej zhode v koalícii, a to keď už konečne vyhodia tých demo a libero saskárov a remišovcov, a Igor s rodinou si prizvú kotleby..
 

 

... a nové programové vyhlásenie sa bude volať 1488 bodov pre Veľké Slovensko :/
 

 

No len dvakrat nehovor, teraz sa z toho smejeme, za par mesiacov mozno budeme plakat.
 

 

Ja už plačem teraz. Kollar a Matovic je pokračovanie Danka s Ficom.
 

Už začali kradnúť

a na Slovensku zasa vraždia novinárov a rozťahuje sa talianska mafia?
 

 

Lenže aj Fico mal nejaký vývoj, vieš si tipnúť ako to tu bude vyzerať o 2 roky? Bude aspoň Kaliňák obvinený alebo bude zhabaná Počiatkova vila vo Fran? A to nevravím o Pente, Cypre a 5000 odvrátiteľných úmrtí. Čo myslíš, čo bude o 4 roky s úmrtiami?
 

Každý človek, čo len trochu

poznal Ficove pozadie vedel, že je to Mečiarov klon.
 

Keby som poznal

odpovede na tvoje otázky, vsadil by som si v Tipose a zbohatol bez toho, aby som ho raboval ako kaliňák s Počiatkom cez Lemikon.
.
Zasa sa robí účet bez hostinského
 

 

Nemal taký vývoj, SMER bol od začiatku zakladaný ako zločinecký spolok. Podobne ako HZDS. Kto z týchto "strán" nevystúpil najneskôr počas prvého roka ich existencie, nesie plnú zodpovednosť za to, čo so Slovenskom urobili. "Rekordmanom" v tomto je istý pán Jarjabek. Keď ho vidím, napína ma na zvracanie.
 

 

Nie. Už si začali dosadzovať svojich ľudí za podpory fasistov. Už je tam Anička zo Sobraniec. Už odišli dvaja štátni tajomníci. Za mesiac to je dosť, nie?
 

 

Len počkaj chvíľu, hlavne Kollár - ja by som nedal ani nechet do ohňa za to, že si už formujú svoje chodníčky od oligarchov a to s podporou SIS. No, nevidím to ružovo. Kde je tá hrádza proti fašizmu? Zjavne sa už na to z jadra koalície rezignovalo. Neostane len kúpiť zopár poslancov a prevalcovať Kollára, alebo predčasné voľby.
Tak si blbí voliči zvolili. Rozborila a Sinatru. A Rainman so Peacemanom sú z hry vonku.
No ale Tkačenko sa zobudil hooodne so spozdením. Nestíhal sa preorientovať a sledovať aj čosi iné, čo tu raší ako rakovina - Kollár - neriadená strela
 

Zatiaľ sú rozhodnutia

tejto vlády napriek pandémii pre mňa uspokojivé, začala sa čistka v súdnictve, polícia môže riešiť "našich ľudí" a štrukturálne zmeny v súdnictve veštia lepšie časy.
.
Tak im dajme aspoň tých 100 dní
 

 

zatiaľ sa chystá len to prvé
V treťom bude zmena - nebudú to Taliani
 

Žeby

"veľké" a "bíué"?
 

 

Ako sa Vám bude hlasovať za PVV? Jasne - rečnícka otázka :(
 

PVV je niečo ako povinné cviky

v krasokorčuľovaní, ktoré my starší ešte pamätáme. Voľnou jazdou sú ZÁKONY. A o tých sa hlasuje, v súlade s ústavou, podľa vedomia a svedomia. Tú ani v parlamente, ani v krasokorčuľovaní nezrušili....
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre