SME
Piatok, 22. január, 2021 | Meniny má ZoraKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Matečná bezpochyby nemala poňatia o dianí v Pôdoohospodárskej platobnej agentúre (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 > >>

Hodnoť

Jasné, že nemala poňatie,

hlavne keď bola podpredsedníčka SNS a úplatky išli podľa susdcu na systémové veci, teda aj na financovanie strany. Autor má zrejme problém so zostatkovým alkoholom.
 

 

sarkazmu nem rozumieme?
 

Kristepane

Ake nizke musi byt IQ, aby clovek nechapal sarkazmus? Sa necudujem, ze slovaci vo velkom vyrabaju kabliky za pasom vo fabrikach
 

 

Ale vsak nemusis tak prisne. Pozorovatel len obratil pred pozorovanim dalekohlad :)
 

PRORUSKÁ SNS MIMOPARLAMENT.

Hlavné je.
Slováci pochopili, že strana ktorá je tupo proruská a plánuje ďaľšiu ruskú okupáciu vyhodili s parlamentu a to definitívne bez návratu.
Ver tomu rusko by tu narobilo viac škody ako Slovák pri káblikoch.
Stačí pozrieť ekonomický úpadok všetkých krajín do bodky kde sa len mihla ruská ekonomická neschopnosť.
 

 

ja si nemyslim, ze by sa sns prepadla kvoli strkaniu sa do zadku rusom, ale preto, ze "alfasanec" ex-kapitan sa svojimi eskapadami zosmiesnil a to je absolutne neakceptovatelne pre jeho volicov
 

PRORUSKá SNS A ZADKY RUSÁCKE.

bufly ... Si trochu vedľa.
Aj iní sa zosmiešňovali ako napríklad blaha fico a smer je ďalej v parlamente.
Takže si vedľa.
Jednoducho na Slovensku rusko nemáme radi a to je obávam sa nafurt v lepšom prípade nám budú ukradnutí.
Alebo nám napíšeš aspoň jednu pozitívnu vec, ktorá tu po ruskom 40 ročnom terore ostala dodnes?
 

 

Blaha sa zosmiesnil? Ale kdeee! Toho miluju. A rusov? Kks rusov slovaci miluju na smrt. Nasi slovanski bratia, nam najblizsi.
Ex-kapitan bol ale taky mamlas, ze to bolo vela aj na jeho mumakov
 

RUSKO NA SLOVENSKU NECHCEME.

bufly .. Chlape mal by si sa naučiť správne používať sarkazmus.
Poviem ti také tajomstvo na Slovensku neexistuje rodina, ktorá by nebola zasiahnutá 40 ročným ruským terorom a niektoré aj vraždou v réžii ruských otrokov na Slovensku.
Určite aj tá tvoja.
Tak sa nediv, že rusko tu na Slovensku nemáme radi.
No nie som si istí či aj ty nie si tebou spomínaný mamľas.
 

 

Ty asi poznas iba ludi z bratislavy. Chod niekam na dedinu na strednom a vychodnom slovensku. A tam sa opytaj s kym vidia svoju buducnost. Ci s nemcami alebo putinom...
 

NESCHOPNE RUSKO TU NECHCEME.

bufly ... A znova trepeš.
Nuž práve na dedinách dodnes spomínajú na slušných vojakov Wehrmachtu, ktorí ich varovali pred besnými rusmi z Červenej armády.
V súčasnosti ide taká relácia na rtvs v rozhlase Spravodlivý medzi národmi.
Ide o zachraňovanie židov cez vojnu, ale skutoční pamätníci spomínajú na slušných nemeckých vojakov a besných ruských vojakov.
Aj náš strýko z rodiny s úsmevom spomína na vojakov Wehrmachtu a besných ruských vojakov, ktorí ich chceli postrieľať, lebo nemali doma slivovovicu a mladé dievčatá skryli na cholvarkoch.
 
Hodnoť

Hnojnica Matečná má inú kvalifikáciu

Pred tým ako sa stala ministerkou za primitívnu zlodejskú bandu robila šéfku Slovenského pozemkového fondu a ro je pravdepodobne najkorupcnejsia inštitúcia v štáte.
Väčšia rozkrádačka štátneho majetku bola možno nárazovo na FNM, ale tu sa kradne dlhodobejšie a menej mediálne zaujímavo, okrem výnimiek ako Veľký Slavkov.
keby sa začali prešetrovať akože reštitúcie, tak by nám padali sánky.
Keďže sa týmito podvodmi s pozemkami kŕmili najväčšie zvery v tomto štáte, tak z Matečnej budú radšej robiť bezprizornú chuderu, len aby sa o ňu polícia ani neobtrela
 

 

"najkorupnejsia institucia", nezabudaj na medialne schovane MH manazment a.s, JAVIS ...
 

Tejto osobe

ak chce mať pokoj od OČTK zostáva na základe priaznivej psychiatrickej diagnózy odovzdať občiansky preukaz. Znalci budú konštatovať, že takto osprostela už po svadbe. V posledných rokoch nevedelo !díte nerozumní, co činí". Jej psychické problémy sa zhoršili až do takého stupňa, že pred voľbami vstúpila do SNS a prijala funkciu podpredsedníčky SNS!!!
Predokladám, že v budúcnosti si už vzhľadom na okolnosti veľa srandy neužije..........
 
Hodnoť

ironic content

A potom sme sa prebudili.
 
Hodnoť

Matečná preberie kapitánsku pásku..

a napadne na štvorkolesových obrňákoch západné obchodné centrály.
 
Hodnoť

Ak by Matečná nemala „poňatia“ o

zločinoch v PPA, tak musela byť hluchá, slepá a aj nemá. Hlúposť nepripúšťam, vzhľadom na jej síce fundovane sa tváriace obhajobné rečí, ktoré boli skôr sofistikovaným skrývaním reality.

S uspokojením beriem fakt, že polícia sa začala prebúdzať a začala konečne robiť to čo je jej základnou povinnosťou – odhaľovať zločiny a ich páchateľov a stavať ich pred súd. Ale, ... ale musím poznamenať, že polícia za troch vlád R. Fica a jednej Pellegriniho fakticky nerobila nič, až na malé výnimky, všetky podané oznámenia odmietala, čím vôbec ani neprikročila k serióznemu vyšetrovaniu. Súčasné „prebudenie“ polície len dokazuje, že 12 rokov polícia spala, že sa v jej radoch nenašlo dosť policajtov, ktorí by chceli túto situáciu zmeniť, možno niektorí ostali osamotení, ostatným to vyhovovalo, veď načo ísť do problematických prípadov „chránených osôb“, keď služobný príjem dostali aj tak, keď nerobili takmer nič.

Veď tieto zločiny s agrodotáciami boli známe po celých 12 rokov, kto je teda zodpovedný za tento dlhoročný zmrazený stav, ktorý v podstate kryl zločincov na PPA? Nezabúdajme na Jahnátka, ktorý v posledný rok svojho ministrovania v r. 2016 za neuveriteľne krátky čas bol schopný rozhádzať eurodotácie v objeme asi 1,2 mld. €, čo neuniklo ani Európskej komisii a čo by nemalo ostať mimo pozornosti vyšetrovateľov!

Je jasné, že exministerka Matečná, ktorá bola šéfkou Slovenského pozemkového fondu ako nominantka Smeru, po preskočení za ministerku pôdohospodárstva ale už, div sa svete, ako nominatka SNS, by nevedela nič o zlatej bonanze na PPA. Som presvedčený o tom, že na ministerstve o tomto vedeli takmer všetci, pravdaže všetci o tom mlčali, pretože ministerka sa tvárila, že sa nič nedeje, že všetko je v poriadku, čo dokazovala tým, keď s Kožuchom čelila útoku farmárov z Východu, tak svojho šéfa PPA v plnom rozsahu obhajovala a nepripustila žiadne pochybenia. Zakončil by som to asi takto - všetci zločinci sa o svoj špinavý lup museli deliť a tak to určite bolo aj v prípade zločincov z PPA!
 

Su podozrenia,

ze cast lupu isla na predvolebnu agendu SNS. Ked sa toto dokaze, stat predsa musi najst nastroje na zablokovanie statnych penazi pre SNS za volebne vysledky. Vzhladom k tomu, ze sa prevdepodobne jedna o lup obrovskych rozmerov, SNS by mala na statny prispevok zabudnut.
 
Hodnoť

Ak Matečná skutočne nevedela

o funkčnom províznom systéme na PPA tak je to len potvrdenie toho, že bola ešte neschopnejšia ako sme si mysleli.

Ale pravdepodobnejšie je, že za tou prostoduchou tvárou sa skývala ministerka, ktorá zo svojho rezortu poctivo odvádzala príspevky do straníckej kasy. Tak to robil aj ten pripečený ministerko školstva, len to prasklo a musel sa zbaliť. A predpokladajme, že na obrane tiež tiekli eurá potokom do straníckeho prasiatka.

Takže pán komentátor, nazývajme veci pravými menami: SNS je strana založená za účelom kradnutia. Hejslovenské heslá sú len zásterkou pre túto zlodejinu.
 

A vy si fakt myslíte,

že to treba Schutzovi zdôrazňovať? Že to sám nevie najlepšie? Veď to z toho jeho článku priamo a jednoznačne vyplýva.
 

1 2 3 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre