SME
Piatok, 14. august, 2020 | Meniny má MojmírKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Vážení občania, práve ste svedkami prevratu (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Hodnoť

 

Demokraticke volby su pre progresivcov prevratom ? Trochu zvlastny vyklad demokracie. Ked nevyhraju nasi - tak je to prevrat.

Nie, na Slovensku nie je ziaden prevrat. Zatial prakticky vsetko bezi v sulade s Ustavou. Ak sa nemylim, US zatial pozastavil iba platnost jedineho zakona o monitorovani telefonov. A aj to je len predbezne opatrenie, nie vyrok. Takze aky prevrat ?
 

 

Timmy, ako obyčajne, úplne mimo.
 

 

Preco?
 

 

"Demokraticke volby su pre progresivcov prevratom ? Trochu zvlastny vyklad demokracie. Ked nevyhraju nasi - tak je to prevrat."

Čo majú spoločné progresívci s týmto článkom? Že výstižne popisuje realitu?

Nerozhodli o 12-ročnej vláde našich, voliči v demokratických voľbách? Prečo niekomu to vadilo resp. vadí? Okrem Matovičových rečí, deje sa niečo? Je už niekto odsúdený za svoje skutky? Čo sa zmenilo? Napchávajú na fleky nových našich ľudí.
 

 

Lebo Samo Marec je progresivec.
 

 

Keď Samo je progresivcov, nemôže napísať svoj názor na neschopného Matoviča? Keď písal o doň Fizzo, to bolo O.K.? To vtedy nebol špinavý progresivec?
Zbytočne sa tu čertice na progresivcov, ak Matovič nebude robiť to čo sľuboval pred voľbami, najneskôr v 2024 bude len históriou. Len aby to nebolo ešte skôr. Je to na ňom a nie na progresivcoch.
 

Marec by bol býval musel žiadať

obesiť Fica na kandeláber, keď sa takto a teraz obúva do IM .
 

 

Čítali ste ten článok vôbec? Skúste ešte raz a skúste si pritom predstavovať, že je to o Ficovi. Ešte stále nič?
 

 

Marec písal, oko ja to vidím, svoj výstižný pohľad na dnešného Matoviča. Do nikoho sa neobúval. Matovič sa zmenil, nie názor Mareca. Matovič má skoro štyri roky na to, aby dokázal, že sa Marec mýli. Trpezlivo čakám, že mňa Matovič presvedčí, že aj ja sa mýlim. Avšak nie cez tlačovky. Keď ste jeho priaznivec, tak pomôžte Matovičovi zobudiť sa. Bude to veľmi nešťastné, ak Matovič zabudne na to, čo sľuboval pred voľbami. Ja to prežijem, ale nemyslím si, že je to pre Slovensko to pravé orechové, žeby sme toto chceli vo voľbách dosiahnúť.
 

 

Hezky napsano.
 

Matovič sa nezmenil .

Dnes je deň 72 od vymenovania Novej vlády, v čase Vírusu .
Takže tí, ktorí dnes freneticky tlieskajú a súhlasia v júni s marcom bezo zbytku, boli vysoko pravdepodobne aj v deň 1 Novej vlády z IM zdesení .
 

 

Bouhžiaľ, Matelko sa nezmenil a Samo M. to len reflektuje vo svojom komente. Pomenúva presne to, čo sa deje. Keď sa šašo stal kráľom.... 25% zošalelo a mysleli si, že šašo prestane byť šašom a nejako zázračne začne byť múdrym panovníkom. A - hvno, hvno zlatá rybka. Šašo neschopný tvoriť dostal do rúk ešte aj moc deštruovať. Pripadám si ako keď Pobaltie oslobodili Nemci od Sovietov.....
Dlho som si myslel, že sa zbavíme nočnej mory Fica, ale na moje ozajstné zdesenie Matelko predvádza presne našu náturu... "uverili ste mi? Vaša chyba... Odporúčam koment Martina Mojžiša v .týždni. Pomenúva ten pocit zhnusenia. A myslím, že Mojžiša nemožno podozrievať zo "slniečkárstva"
Článok sa volá:Koniec právneho štátu. A prvú vetu si dovolím odcitovať:
"V sobotu, 23. mája po siedmej hodine večer prestala existovať Slovenská republika ako právny štát. Ale nikto si to nevšimo. Ak všimol, tak nereagoval. NEPREKROČITEĽNÚ ČIARU SME PREKROČILI ĽAHKÝM TANEČNÝM KROKOM." (Polícia konala na základe FB statusu !!!!! Nie, nie rozhodnutie vlády, nie rozhodnutie ministra, či snáď súdu...) A Titanic sa zatiaľ potápa, tanečky sa tancujú a čo príde ďalej.....? Normálne dostávam strach! Prečo my ešte aj toho Trumpa máme takého našeho, nabubrelého "vychcálka" - sprostáčika bez zábran.
 

 

Ta strach a hroza pomaly biblicky zanik vsetkeho co tu na nas hadzes je predsa len trosku vela chapem ze im ti je trnom v oku a cervene sukno ale to co tu bolo bolo ovela desivejsie a k im tiez som sklamany ze nerobi to co sluboval tj ocistu spolocnosti od tych gaunerov predtym na zastupne nepodstatne problemy ako nedelne predaje kaslem nic uzitocne slovensku neprinesu
 

185 Agent111

Ak si niekto myslí, že za pár mesiacov a pri koronavírusovej pandémii sa dá napraviť ten viac ako 12 ročný bordel, je na veľkom omyle. Kto však chce kritizovať, zámienku si vždy nájde..
 

 

Urcite by to nejaky cas trvalo, ale problem je, ze sa s tym ani len nezacalo a pokracuje sa v rovnakych praktikach ako za Fica a za Meciara, navyse je to cele okorenene nedodrziavanim Ustavy a snahou o spiatocnicke konzervativne bludy.
Nekradnut nestaci, treba dodrziavat Ustavu, zakony, a snad aj predvolebne sluby.
 

 

Práve, že sa začalo. Lenže progresívec ako vy (ešte stále asi sklamaný z volieb) to označuje ako Ficove praktiky. Bez výmeny zkorumpovaných úradnikov, prokurátorov a sudcov sa to ale nedá. Na jednej strane píšete, že sa nezačalo a hňeď za tým, že Ficove praktiky. Tak začalo alebo nie? Nedajte sa znechutiť čiastkovými hodnotovými rozdielmi s Matovičom. Ak ste liberál, ako som vytušil z vašej poznámky o "spiatočníckych konzervatívnych bludoch", tak by ste mali byť tolerantnejší ku konzervatívnemu názoru väčšiny voličov.
Nie som zaslepený a pozorne sledujem Matovičove kotrmelce, ale snažím sa byť trpezlivý. Najmä v tejto situácii. Ja ale nevidím žiadne protiústavné konanie ani spiatočnícke bludy.
Oproti Ficovi je to "nebe a dudy".
 

 

Napraviť bordel sa isto nedá, ale ukázať, ako budem komunikovať s ľuďmi a viesť krajinu, to sa dá. O tom je článok a o tom je kritika Matoviča. A je správne, že je. Doteraz len Mečiar a Fico mali absolútne nekritických voličov. Pravica sa vždy chválila, že má voliča, ktorý myslí a nedá sa opiť rožkom.
 

Presne

otom toje ! Je PREMIER , hlava štátu a spáva sa ako pubertiak. Slovensko je prejkliata krajina. Chytá pomaly maniere ako Vlado Robertko !
 

 

Matovič nie je pravica, takže všetko pri starom.
 

 

Agent 111 uplne suhlasím. Asi všetci normálne zmýšľajúci ľudia sú z Matoviča neuveriteľne sklamaní, napriek tomu, že ho volili, lebo chceli zmenu Fica. Teraz len s otvorenými očami pozerame, čo ten Matovič tliacha a ako si popri tom masíruje ego. A správanie k občanom ako k malým ďeťom ma neskonale uráža.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 ... > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre