SME
Sobota, 23. január, 2021 | Meniny má MilošKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Keď nám vládnu s masťú a cibulú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť

 

Veľmi dobre napísané, len sa obávam, že pre nášho premiéra by mohol byť takýto text až príliš komplikovaný na pochopenie, preto by autora označil za múdrosráča.
 

 

Odporné, účelové
 

 

Kto povedal?Soros. Alebo spinabe nivinarske prostitutky? Vyborne napisany clanok ktory vystihol vidllaka co si neuvedomil ze je premier. Kolko mal nilateralnych rozhovorov? Este aj ten vodc Orban si s nim vytrel niexo a ziskal viac. Bavil sa aspon s Buresom? Tazko lebo Nutes sa dohovori anglicky. Hanba. Ale taka nasa slovemska. A sme na nu hrdi.
 

Takmer múdro komentátorko

Len si zabudol akí vzdelanci, samoškoliaci sa v nerešpektovaní zákonov, v zlodejinách a podvodoch s neoverenými diplomovkami a kandidátskymi a docentskými práncami ti vládli doteraz a určite nežrali chleba s masťú a cibuĺú . Na nich si nevyskakoval so svojou slušnosťú a genialitú !!??? Keď môžeš pomáhaj, keď nechceš choď aspoň poctivo pracovať.
 

Áno robím zle, aj tejto republike,

to však nie je zlo, zlo robili ti predomnou. A už mám pravdu, stačí vyzvať na poctivú prácu, poctivče.
 

 

To sa síce dozviete, čo raňajkoval a aké ňuňu s masťú a cibulú dostal na cestu, ale o zahraničnopolitických pozíciách Slovenska, našich plánoch, víziách a verziách budúcnosti veľa nie.

Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/224...

Autor zrejme nepochopil alebo nechcel pochopiť, že Facebook premiér používa na komunikáciu o človečine a o "našich plánoch, víziách a verziách budúcnosti" komunikuje spolu s ostatnými členmi vlády inde - kompletne napr. v Programovom vyhlásení alebo keď jasne z Bruselu cez televízie odkázal, že sa snaží vyboxovať pre Slovensko čo najviac. Podľa autora mal v rámci dvadsať sekundového TV mikrošotu vedecky a analyticky rozobrať naše zahraničnopolitické a ekonomické postoje a pridať aj ďalekonosné vízie. Autor očakáva, že IM bude robiť facebookovú diplomaciu? Veď za podobnú twitterovú bol možno aj autorom tvrdo kritizovaný Trump - a zrazu je chybou, že premiér to robí inak. Čudná toto žurnalistika.
 

Človečinu s kastrólom nech si nechá

pre svoju rodinu. Ja nie som s ním v žiadnom príbuzenskom vzťahu, takže nič mimo jeho výkonu verejnej funkcie ma nezaujíma. Je platený aj z mojich daní, ktoré sú mimochodom na slovenské pomery nadštandardné, infantilné úsmevy nech si nechá pre svojich najbližších. Od premiéra očakávam víziu smerovania Slovenska (zatiaľ smer Bielorusko alebo Moldova), na ktorú budú nadväzovať strategické reformy v každej jednej sfére, kde sa človek len voľným okom pozrie. A nie, nemyslím tým voľné nedele, ani novelu interupčného zákona a vládne noviny do každej schránky. "Zadarmo".
 
Hodnoť

 

A preco by si politici nemozu pisat na socialne siete co chcu ? Je to ich forma komunikacie a je na nich aku zvolia. Spravidla ju prisposobuju svojim volicom, takze ak infantializacia, potom je to dosledok infantilizacie spolocnosti. Infantilizacia verejneho priestoru je v prvom rade dosledkom vseobecneho upadku vzdelanosti v zapadnych demokraciach.
Ja osobne ziadne socialne siete nepouzivam a vobec ma nezaujima co kto na ne dava. Ked to niekoho bavi citat, nech si to cita. Mna to nezaujima, tak to necitam.
 

nejak upadáš,

si až druhý s príspevkom, mal si aj lepšie časy
:)
 

 

O 17 minút za prvým ....
 

 

Všetkému na vine sú vrazi z Volstrítu!!!
 

pre predstavu status IM

len aby si vedel, čo na FB beží okrem motoriek, kávy, hrnca a hranoliek.

"Tak rád by som vám sem dal foto z toho, ako suším na slniečku pod oknom v hoteli opraté tričko, ponožky a ... ale radšej nedám a zostane vám len predstavivosť🤪
Hneď by sa mi do komentárov zbehli všetci múdrosráči slovenského sveta a súkali by svoje pohoršené “múdrosti” - ako medzinárodný škandál som jednou foto práve spáchal, ako už by som sa ako premiér mal konečne správať ... atď. Jednoducho - neuveriteľné farizejské naškrobené drísty.
Premiér nemá byť strojený stroj. Myslím si. Nemá komunikovať len to, čo sa akože politicky patrí, ale aj svoje zážitky a emócie bez akýchkoľvek príkras ... lenže my žijeme dobu strojenú, v ktorej ilúzia slušnosti a dobrých mravov je viac ako človek z mäsa a kostí.
Chceme byť klamaní predstieranou dokonalosťou a žiť v ilúzii správnosti. Radi sa nechávame oklamať jamkami a vôbec neriešime, že zdobia tvár verného sluhu mafie ...
Našťastie nie všetci ... a vás pozdravujem z postele po budíčku v strede Bruselu - v ústrety (verím) finálnemu rokovaniu o budúcnosti Slovenska a nášho spoločného EÚ domu. Držte palce🍀"
 

K+++

Veľmi trefne napísané, you made my day! Igor nech je aký je, smrdí človečinou! Keď si to porovnáme s jamkolícim alebo ktorýmkoľvek smerďákom, je to nebe a dudy! Keby tak ľudia prestali vnímať iba absolútny povrch a išli trochu do hĺbky... ale to by som od našinca chcel priveľa....
 

 

Nie je tej človečiny v jeho podaní až nadmieru?
V pozícii premiéra žiaľ, reprezentuje aj tých, ktorí vedia jesť kompletným príborom.
 

 

Ak vám vadí Matovičove správanie, tak sa nám tu môže ešte vrátiť "mozog občas prijímajúci potravu" . To by bolo podľa vás lepšie? Mne určite menej vadí Matovičove správanie, ako rozkrádačky v réžii ZDER-u, alebo Házédées.
 

 

Nuž pospolitý ľud má rád chleba s masťuu a cibulúú, tak sa im to účelovo servíruje a preferencie pôjdu hore aj napriek škandálom....
 

 

Myslíš, že by ho skrzevá ten chléééb s cibulúúú odvolať mali?
 

 

Mne vadia rozkrádačky všeobecne a vadí mi aj nevychované správanie, tiež všeobecne. Nevychované správanie jednoznačne nezaručuje, že rozkrádačky neprídu.
 

 

len aby som dokoncil nedokoncene, to nezarucuje ani vychovane spravanie.
 

1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre