SME
Piatok, 14. august, 2020 | Meniny má MojmírKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Pred rozsudkom si pripomeňme, čo môžeme čakať (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

presvedcive dokazy, podla naparovaneho

niet priamych dokazov, zrejme
by bolo standardne, keby bola
brutalna vrazda nasnimana kamerou
verejny tlak bol prepotrebny, spomenme
ako liknavo zacalo vysetrovanie
a ake figurky prisli na obhliadku do mace
bez verejneho tlaku by sa mozno dodnes hladala
drogova stopa, ci tal.stopa
netreba zabudat na eu. interpol, bez ich
pomoci by vysetrovanie zaspalo
 

článok o ničom

iba aby bolo akože niečo napísané - načo - des to čítať
 

 

súhlas , mlátenie prázdnej slamy .
 
Hodnoť

Súd je na ťahu

Všetko sú to len čiastočné bitky, Kočnerovi a spol. ide o "dokonca života na slobode alebo v base". Som predpojatý, lebo podľa dôkazov, priznaní, si myslím, že tá banda by už mala vidieť svet už len spoza mreží.
 

ťiež si to myslím, jeho arogancia,

moc peňazí a sila drzosti aj v predposledný deň pojednávania sa prejavili naplno. Tej Zsu
zsovej to napísali dosť obšírne. Para by mal tiež niesť zodpovednosť - peniaze sú síce pekne a krochká si v nich no jeho argumentácia je až zarážajúca §§§§§§§§§§§ !
 
Hodnoť

Pani Kepplová, Váš článok

je ukážková deformácia. Nie je pravda, že Kočner postavil svoju obhajobu na kritike atmosféry okolo procesu. Vypočul som si celých 91 minút jeho záverečnej reči, okrem úvodného, nie celkom vhodného prirovnania k procesu s Miladou Horákovou a záverečného priania, aby súd rozhodoval nezávisle od mediálnych tlakov, čo bolo mimochodom tiež zbytočné, sa obhajoval celý ostatný čas vecne. Myšlienka, ku ktorej sa vraciate, že totiž súd v skutočnosti nerozhoduje o tom, či obžalovaní skutok vykonali, ale o tom či zhliadol (súd) dosť presvedčivé dôkazy, tiež niečo dokazuje-že výkon sudcovskej činnosti nechápete. Treba Vám vysvetliť, že súd musí byť bez najmenšej pochybnosti o vine obžalovaných presvedčený a že nie je obyčajným tlmočníkom priamych, v tomto prípade skôr nepriamych dôkazov. Odporúčam Vám, pani redaktorka, napíšte niekedy článok o novinároch, o tom, že neovládajú gramatiku ani na úrovni ZŠ, že bažia po senzáciách, že im chýba vzdelanosť, že reagujú na tie prízemnejšie túžby čitateľov, že je im cudzie civilné formovanie spoločenského povedomia. Netýka sa to samozrejme všetkých novinárov. Že mnohí nevedia ani vytvoriť nadpis článku, či bez chyby, to je najmenej, či bez rozporu so samotným obsahom, či vôbec bez nejakého rozumného zmyslu-a to sa Vás týka, keď pozerám názov Vášho článku.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

...áno Kočner je bezúhonný ...!

človek ktorý dokázal s Ruskom "vymyslieť" zmenky - nikde nikdy neevidované v účtovníctve firmy ? a v takej hodnote ? vďaka súdom ktoré ovládol cez Jankovskú !!! ako okradol Technopol ?, ako ovplyvňoval súdy ... Jankovská - Kočner treema ...ty kupuješ (byt v BA za 400tis.) a ja platím ?? a čo "sudca" Sklenka ?
Brucho bol schopný vraždiť nie jedného, ale viacerých novinárov ...
Jehoi tf. ... pracujem na od*€baní toho č*Ráka ?! .... To ani jeden z jeho a žužu obhajcov ani Brucho v záverečnej nespomenul ?! prečo asi ?!
... bezúhonný _...? Iste má ešte dosť peňazí a vplyvu na to aby šíril reči o svojej nevine ...

článok je dobre a stručne napísaný ... krátke a jasné zhrnutie ! samozrejme že je ešte dosť prostriedkov a preto aj prijímateľov odmien od Brucha ...
 

Neviem, ci

by som jeho obhajobu označil za večnú, ale za slabú isto... záverečné reči jak lipsica tak kvasnícu boli skutočne presvedčivé, a ako bolo viackrát povedané, ta reťaz ci sieť nepriamych dôkazov je tak pevná, že súd nebude mať rozumne pochybnosti o vine obžalovaných...
 

 

tak si nam tu trochu poexibicionalizoval, super..
odporucam krotit ego
 
Hodnoť

Take lacne a primitiven clanky

... by neobstali ani v poloserioznych dennikoch. Pani redaktorka, zneuzivate situaciu, ze vy pisete a my citame. Uroven Vasich clankov je otrasna, byt novinarom je o inom.
 
Hodnoť

Myslím, že je to jasné...

... Len blbcek môže čakať nejaké priame dôkazy, nejakú podpísanú objednávku s pečiatkou, ale keby bola, tak brucho ma desať znaleckých posudkov od štátnych a súkromných inštitúcií a medzinárodných autorít že je falošná. Ak by bol trest smrti, tak si ho tento zloduch zaslúži. To, začo je súdený je len malá smietka zločinov, ktoré napachal.
 

 

Súdy nerozhodujú na základe toho, čo si zaslúži. Ale na základe dôkazov. Je pravda, že niekedy ani tie nepresvedčili súd o niekoho vine. Ale to už je na inú tému. niekedy. Voči Kočnerovi priame dôkazy nie sú. Ak mu aj dajú trest teraz na základe nejakých nepriamych dôkazov a bude nasledovať vlna odvolaní. Ale samozrejme, môj názor je, že by mal byť v base vzhľadom na svoj vek už navždy. Ale asi bude bohužiaľ sedieť len za tie zmenky.
 
Hodnoť

Takze sudy

nerozhoduju o vine a treste, NA ZAKLADE dokazov - ale rozhoduju o tom, ci ZHLIADLI dostatocne presvedcive dokazy?
.
Nuz o tom, ci som zhliadol dostatocne presvedcive dokazy, mozem rozhodnut aj ja sam.
.
Zhliadol.
.
Niekto by tusim mal vratit svoj dežendžerový diplom.
 
Hodnoť

hm

Článoček vlastne o ničom. Hlavne, že je na kávičku.
Ach jaj.
 


Najčítanejšie na SME Komentáre