SME
Štvrtok, 25. február, 2021 | Meniny má Frederik(a)KrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smrť, pre ktorú Zelenskij zdvihol telefón, aby prosil Putina (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

1 2 3 4 5 6 > >>

Hodnoť

Jedno dieťa , tragédia.

Neprajem to nikomu, aby to zažil. Nechcem, ani, aby to niekto zneužil na politické ciele. Nechcem, ani, aby z toho profitovala Petra Procházková!
Žiaľ jedno dieťa je tragédia, viac detí je hrozná tragédia, no tisíce detí, čo zomrú následkom útokov anonymných dronov, sankcí na dovoz potravín a liekov, len aby niekomu nekleslo tenpo rastu jeho bohatstva, to je už iba štatistika. Že páni novinári!
 

hm

takze za vsetko zlo sveta mozu novinari. ake je to len jednoduche...
 

 

Nepochopil si správne príspevok podľa mňa.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

Tipnem si. O výroku Albrightove k smrti 500 tisíc deti po 1. vojne v Iraku vďaka sankciám. Vraj to stálo za to. PS. Už presne nepamätám ten výrok a hľadať sa mi nechce.
 

 

*** (príspevok porušil KÓDEX diskutujúceho)
 

 

To naozaj povedal, alebo iba niekto od pani Procházkovej? Mimochodom, Gorbačovovi bolo sľúbené, že NATO sa rozširovať nebude. Takže ako sme sa tam ocitli?
 

 

Možno preto aby už nemuseli odtiaľto ľudia utekať a aby sme nemuseli nútene počúvať bláboly tupých politrukov , trebárs aj bývalých. Za vašej éry ovšem za pravdu tie červené šváby ľudí zatvárali.
 

 

S pravdou je to všelijaké. Dodnes sa presne nevie, keď robotníci nemali čo jesť a ich deti hladovali, či im prežratí buržuji odkazovali, aby sa šli pásť, alebo že keď nemajú chleba, nech jedia koláče.
 

 

Veru, s pravdou je to všelijaké. Aj keď sa dnes isto vie, že Ukrajinci nemali čo jesť, lebo im červení ľudomilovia všetko zobrali a nechali milióny (aj deti) zomrieť hladom, aj tak ty tomu neuveríš.
 

 

Ale verím. V oblasti boli hladomory stále, ale ten, ktorý sa dnes donekonečna omieľa, nemal nastať. Bola tam vláda bolševikov, robotníkov a roľníkov. Mali si navzájom pománať.

Nechápem iba jednu vec. Prečo sa práve hladomor ešte aj dnes hádže rusom na hlavu.

Keď napíšem, že v amerike bijú černochov a ešte v rokoch 1920 lynčovali černocov a fotky s obesencami si posielali ako pohľadnice, smejete sa mi. Prečo sa nesmejeme aj z hladomoru?
 

bola tam krutovláda Stalina

Ukrajina bola najrozvinutejšia poľnohospodárska oblasť, za hladomorom bola Stalinova násilná kolektivizácia. Ukrajinu nenávidel a obetoval milióny životov.
zvrhlý plán prvej päťročnice:
„Ukrajina bude slúžiť ako kolosálne laboratórium pokusom nových foriem sociálno-ekonomickej a výrobno-technickej prestavby vidieckej ekonomiky celého Sovietskeho zväzu.“
 

Žeby preto,

že im pobrali úrodu?
 

klameš

to o koláčoch povedala Mária Antoinetta.
 

 

Aj také hovoria, že nepovedala. iba to na ňu pasovalo.
 

 

a buržuji povedali, lebo ti to na nich pasuje, áno?
 

 

Isteže to pasuje. Mária Antoinetta bola posledným vládcom Francúzska, kým sa vlády zmocnili buržuji. Medzi roajalistami a prežratými buržujmi nebol veľký rozdiel. Pasuje to na oboch.
 

prosím adresnejšie

ktoríže buržuji to povedali?

bankrot štátu, jakobíni, Robespierova diktatúra a teror nič? hneď vypasení buržuji ako z lacného komiksu?
 

 

No, keďže predmetný výrok o koláčoch nepovedal nikto, dostali sme sa na úroveň Hlavy XXII, ak vám mám povedať, kto to nepovedal.
 

 

ak jej ho pripísali revolucionári, vy ho pripisujete vypaseným buržujom ako kolektívu.
 

1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre