SME
Nedeľa, 17. január, 2021 | Meniny má NatašaKrížovkyKrížovky

Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Smrť, pre ktorú Zelenskij zdvihol telefón, aby prosil Putina (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

Nehovorím, že Janukovyč bol super prezident. Ale keď sa pozrieme, kto ho nahradil? Opäť oligarcha a priateľ kde koho, s ktorým boli Ukrajinci tak spokojní, že si v ďalších voľbách radšej zvolili komika...
petoo123
<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Bol mafiánf+vagabund Putinova podrztaska

a vyvolal revoltu keď odmietol sľúbené pridruženie UA k EÚ.

Toto Putin nevedel stráviť tak to rozohral a uplatneho Janukovica držal za guľky.

Kde si žil že o tomto nevieš????
 
Hodnoť

 

Na chvíľku prosím, prerušme diskusiu. Pani Procházková svoje protiruské články tak zdokonalila, že idem uroniť slzu.
 

 

Len daj bacha aby si ti nepadol zrak na fotku Putina, lebo by si namiesto uronenia, mohol nejakú tú slzu mohol uhoniť...
 

 

Áno, toto chcela pani Procházková. Aby nešťastný pád 3-ročného decka do žumpy padol na hlavu Putinovi a my sme mali dôvod na okydávanie Ruska a osobitne Putina, ako keď sa mačke hodí klbko nití.
 

 

To su ake protiruske ?......pravdive ?
 

 

V tejto etape by sme mali uvážiť, ako sa 3-ročné decko mohlo dostať dohľadu rodičov. Možno by sme ukrutnosť udalosti ešte mohli potiahnuť vejš. Putinov agent nielenže hodil decko do žumpy, ale sa aj tajne priplazil k rodine a uniesol ho.
 

 

Evidentne mas problem pochopit clanok. Tak Ti to vysvetlim: Nikto netvrdi, ze dieta uniesol, alebo zabil Putin, jeho agent a pod., problem je, ze otec dietata je vo vazeni za vyfabulovane obvinenie a ani prezident ukrajiny nedokazal pohnut s Putinom, aby otca pustili na pohreb dietata. Pozri si co sa (ne)zmenilo od cias okupacie Krymu.
 

 

Až tak ma njepodceňujte. Rozumel som článku, aj tomu, čo je medzi riadkami.
 

houby

si rozumel..
 

 

V spolocnosti sa aj idiot snazi vyzerat seriozne, ale je len otazka casu, kedy sa sam prezradi.
 

 

Ešte ťažšie to majú ináč celkom rozumní ľudia, ktorí sa nepriazňou osudu ocitli v niečom hrubom čreve a majú problém sa nadýchnuť.
 
Hodnoť

Ludia

Sme k sebe takí hnusní, že sa až hanbím, že som človek. Nie sme hnusní len v tejto dobe, ale celú históriu.
Je to smutné čo si tobíme navzájom. Nepomôže zľahčovanie, urážanie a ani konštatovanie, že je to historický následok toho čo sme robili predtým.
Sme k sebe neznesiteľne krutí.
 

 

OMG, a to ste sa ako dopracovali k takému záveru? Aj podľa vás je pád 3-ročného chlapca do žumpy následok histórie? Alebo je hnusná iba pani PP, ktorá nám dala na tanier takúto skvelú tému?
 

Jediný prípad ?

Je toto jediný prípad krutosti ludí ? Alebo je ich skoro tak veľa koľko bolo na svete ludí ? Neviem či tam chlapec spadol sám, alebo niekto "pomohol". Každopádne, nie je to ani prvá ani posledná zbytočná smrť nevinného človeka. Navyše dieťaťa.
 

 

To iste. Pri zavinenej smrti dieťaťa sa každému otvára nožík vo vrecku. Tu je ale podtata veci, že na Kryme sa stane tragédia a ukrajinský prezident volá Putinovi, aby mu do toho namočil nos.
 

čítaj s porozumením

ukrajinský prezident volal Putinovi s prosbou, aby sa väznený otec smel zúčastniť pohrebu.
 

 

Zdá sa, že Zeleň to mí v hlave popletené. Krym naďalej pokladá za svoj a volá do Kremľa? Prečo nezavolal na Krym do policajnej stanice, kde chlapa držia neprikázal pustiť ho.
 

 

prepáčte, ale toto sú kydy treťotriedneho trolla..
 

 

No, prvotriedny troll v tomto prípade je Zeleň, ktorý zneužil rodinnú tragédiu, aby Putinovi namočil nos do žumpy.

Prečo teda nezavolal na Krym, keď pred rokom poslal tri vojenské člny, aby plávali cez teritoriálne vody Krymu, ktoré už Rusko vyhlásilo za svoje, ale aj Ukrajina ich má za svoje.

Mal zavolať veliteľovi policajnej stanice a keby chlapa nepustil, mal na neho uvaliť fatvu.
 

Zelenskyj

volal okupantovi, aby na okupovanom území povolil občanovi svojej okupovanej Ukrajiny zúčastniť sa na pohrebe svojho dieťaťa. Myslím, že by to na mieste Zelenského urobil každý normálny človek. Ale okupant nie je človek. Je to KGBák, a to hovorí za všetko.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 > >>

Najčítanejšie na SME Komentáre